Skocz do zawartości

Silver Award : Nie sraj makiem (z cyklu ludowe powiedzenia)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

panie kolego, ekhm, ekhm.... o ile mnie pamięć nie myli, to pamietam twoje pierwsze prace na tym forum... były kiepskie... kiedy patrzę na to, co zamieściłeś w tym poście jestem w szoku - wykonałeś wieeeeeeeeeeeeeeeeeeeelki krok naprzód!! Naprawdę jestem pod wrażeniem postępu!! Ilustracja jest świetna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy- dzięki:)

peter- moze do kompozycji sie zgodze, ale klimat to juz kwestia gustu:p I efowy klimat do imo prawidłowy klimat;)

M@ti- faktycznie jak tylko sie tu zarejestrowałem, to dopiero co dostałem tablet i nic kompletnie nie umiałem (wcześniej mało rysowalem). Dzieki za miłe słowa:p a oto pierwsza praca jaką umieściłem na max3d(czerwiec 2004)-

robo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, czy ja już mówiłem, zę zobiłeś spoooory krok naprzód?? :>

Jeśli nie to obrazek, który zamieściłeś jako ten z czerwca bardzo mnie w tym przekonaniu utwierdził :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie się z tobą zgadzam peter_muler praca kiepska. Bez obrazy kolegaalek. Mieliśmy ocenaić winc oceniamy. Zastanawiam sie tylko dlaczego większość osobników pisze ze jest to zajebiste pod każdym względem. Czy to przypadkiem nie jest kółko wzajemnej adoracji???

 

Pozdro

chodzi o to, ze u wszystkich wykupiłem ładne komentarze, ale wybuliłem tyle u leru na rekomndację, że na petera mulera mi nie starczyło. A ty jestes nowy na forum, więc nie znam jeszcze numeru twojego konta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROTFL

oryginalne (jak reszta twoich prac)

Nie twierdzę że całość jest zaj***sta... Za mało wiem o kompozycji czy kolorach, żeby oceniać wszystko. Mi się podoba zarówno pomysł jak i wykonanie.

 

Jesteś fajny!

Ludkan Baba lol

:D :D :D

 

turlu

 

turlu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności