Skocz do zawartości

Scena 3D: Kuchnia


Wolff

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to własnie wszystko wygląda po 4 godzinach pracy modelowania i texturowania . Render robił sie 4,5h w ustawieniach na medium.Jak na pierwszy próbny wyglada dość powiedziałbym raczkująco ale postanowiłem go wam pokazać. Projekt kuchni dla młodego małżenstwa ( młodej kobiety hehe bo przcież my mężczyźni spedzamy tylko czas w kuchni przy lodówce :) )

kolorystycznie wesoły i młodzieżowy. i to chyba wszystko czekam na konstruktywne uwagi z waszej strony a sam zabieram sie za poprawianie scenki.

 

http://www.wolffgraphic.com/rendery/

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

modele super, texturki też ładne,

tylko od połowy obrazu w górę jakoś poziom spada:

1. czemu sufit świeci przy połączeniu ze ścianami (może tam jakaś jażeniówka jest? ;-)

2. szafki wiszące są b. prosto skonstruowane w porównaniu ze szczegółową dolną połówką rendera i mają centki na powierzchni (pewnie fotony?)

Ogólnie pracka b. mi się podoba

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terminator3D :spokojnie mam pomysł na góre moze nie bedzie tak szczegołowo jakbyś sobie tego życzył jak wyrenderuje to ocenisz.

 

Bacry: a ja uważam że własnie poprzez swoje fikuśne naturalne i bardzo lekkie kształty pasuje w sam raz do takich ciężkich mebli na zasadzie kontrastu może nieco inaczej je ustaiwe jeszcze nie wiem ale na 40 % zostawie a to u mnie dużo hehe

 

pozdr. i dzieki praca wre jutro nowy render jak sie do rana zrobi bo te odbicia blurowane mnie kiedyś w vrayu wykończą ehhhhhhhhhh i mojego kompa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kolorki. Nie podoba mi sie tylko to oswietlenie na krawedziach sufitu, nie epasuje mi tu.

Poza tym, ta scianka, ktora sie tworzy przez te zabudowe nie dopuszcza swiatla slonecznego do srodka pokoju.

Ale poza wyzej wymienionymi jest ladnie. :)

 

EDIT:

Piszesz, ze jest "kolorystycznie wesoly i mlodziezowy", hmm, nie odnioslem takiego wrazenia, mimo ze kolory ladne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blat na wysokości 85 cm jest wiec spokojnie natomiast szafki są na wyskości 180 cm prawie pod sam sufitu niestety nie da sie wszystkiego pogodzić widzisz to nie jest kuchnia dla pań zaliczjących sie do 5 centyla jesli wiesz o czy mówie A co do krzesła to bedzie inne reszta znajomych też mi uświadomiła już niefart w wyborze akurat tego mebla.

 

Możliwe że przez kamere wydaje sie iż szafeczki są za wysoko ale zapewniam że tak nie jest.

pozdr. i dzisiaj około 20 wkleje nowy render już w części poprawiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec to jest wip :D myslalem ze finished

 

krzeslo jak najbardziej ok. a i rozumiem detale ale torba zaslania. przyczepilbym sie do oswietlenia. direct, jasniejszy, zeby oswietlone miejsca byly prawie biale i do tego o wiele jasniejsze wnetrze. poza tym pokój po prawej jest zimno oswietlony, przydaloby sie to zmienic

 

moment w psie, ja tak to widze :) sory za nois wcisnalem z przyzwyczajenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RA: żródło a raczej inspiracja hehe to ten adres http://www.flavorleague.com/installations/kravitz-nola?pic=1

tapetke zrobiłem z dziewczyna na szybko ale mam kolejne 2 może lepsze dużo fajnych pomysłów na tapety podsunie ci zapewne ta stronka. Koleś wymiata robił różne tapety np. dla Jordana w sumie może i ja po wzornictwie powiniennem podobna działalność otworzyć. :)

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności