Skocz do zawartości

Final Fight


*NicoN_

Rekomendowane odpowiedzi

Taki oto nieorginalny tytol wymyslilem tytol... :D

Chce zrobic testową animke w Blenderq, nie patrzcie zbytnio na 1 render, bo byl robiony przez 43min, i wszystko moze byc zmienone.

Bedzie to walka tego-oto jegomościa, z potworem, lub innym -/złym\- "herosem". Chce poćwiczyć rigging postaci, walka głównie wręcz, oczywiscie pojawi się takze broń [biała], jutro napewno przyjdzie mi coś do głowy odnośnie tła, i cały zarys animacji. -+- mysle o jakis 2-3minotoach MAX.

narazie macie pierwszy renderek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

NO, NO ALE JESTESCIE MILI... zmieniam koncepcje, skasoje ten model, bede dodawał po kolei- reka, noga itd...

: Koles bedzie stał na urwisku na skaraju lasu i nagle cos[jeszcze wymysle/naszkicoje] z niego wyskoczy i oczywiscie zacznie sie walka./ _ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, jak koncept tak wygląda, to się nie napracujesz. Wystarczy połączyc kilka boxów i masz... = no nie wiem czy "mam"... Same modele to nie wszystko, chodzi przeciez o animacje i moNtaŻ. Nie wiem czy jeszcze dzisiaj cos zrobie, ach te kłopoty w szkole, [za duzo sie uciekało...:D] starzy troszke podenerwowani nie wiem czy bede mogl usiasc nad czyms///...\\\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super oko racje ma...

jesli chodzi Ci tylko o animacje...a umowmy sie ze Twoj scenariusz

nie ma jakiejs fascynujacej tresci, drugiego dna czy tego czegos co dobry scenariusz miec powinien....

wiec 2 bipedy byly by jak najbardziej na miejscu

nauczysz sie tyle samo jesli chodzi o animacje, a zaoszczedzisz kupe czasu i pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności