Skocz do zawartości

Apokalipsa : Ostateczne starcie


Crashy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to jest moj poczatek nie wiem jak bedzie ale jestem pozytywnego nastawienia :D

 

Moja wizja apokalipsy:

Gdzies nie wiadomo blizej gdzie rozgrywa sie wielka wojna/walka 2 sily przy uzyciu istot ludzkich stara sie udowodnic sobie wyzszosc. Obraz bedzie przedstawial moment ataku sil ciemnosci, Jasna strona :D bedzie cierpiala od ataku.

 

Wkrotce postaram sie zamiescic pare scenek gdyz juz przygotowalem troszke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No to tak Zupelny poczatek czyli tlo + cos co mialo przypominac podstawowa scenerie :D

 

------

 

poczatek1.jpg

 

--------

 

No i 2 scenka dodalem juz glowe i lune sily ciemnosci :) a wlasciwie dowodcy no i jest juz cos co przypominac mialo ogien ale nie wyszlo cos mi chyba :D

 

----------------

poczatek2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem panowie :) dzieki za uwagi pracuje nad tym, chcialem zrobc calosc bajkowa ale mi nie wyszlo i dlatego robie cos bardziej realistycznego :D no i potrzebuje waszej pomocy bo musze miec motyw czlowieka jak sie rzuca panicznie ucieka moze byc bez twarzy bo ta mam juz zrobiona ale samo cialo jak sie uklada fajnie jak bedzie umiesnione

Please Help

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak maly update po calodziennym siedzeniu nad realistycznym ogniem oto efekt no i zmienilem diabelka troszke :P teraz wyglada troszke grozniej przedemna najtrudniejsze czyli postac czlowieka, postac kreatury i postac Boga ? :D

no to prosze o ocene :D

 

-------------------

 

poczatek3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kinda cool :) czekam na kolejne updejty. (osobiście bym trochę poszlała z kontrastami, w niektórych miejscach na + [tło], gdzieniegdzie - [kolorki dookoła głowy] )

 

masz już pomysły na wizualizacje tych pozostałych postaci?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogień jest naprawdę fajny.[wow]Malowałeś go konwencjonalnymi metodami w PS? Tzn bez żadnych pluginów? Respect :) Jak na razie praca jest jednak trochę zbyt monotonna kolorystycznie. Brakuje jakiegoś elementu wyróżniającego się, przyciągającego wzrok. Chociaż ja się na tym nie znam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rebuzz:

Hmm... ogien byl zbyt realistyczy, zeby nie wzbudzal podejrzen ;)

 

Ale realistyczny tylko z faktury, bo ewidentnie jest uciety na gorze. Wyglada jak wybuch.

Brakuje tzw. jezykow ognia :)

 

Pablo:

Zroznicowane kolory? Jedynym zroznicowanym kolorem jest tam niebieski w sladowych ilosciach:) Wszystko jest w piekielnie cieplych barwach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki wielkie za nieodzwyanie sie ale brak netu u mnie zaistnial co do ognia to podstawowe uzywanie filtrow + stepel i Smuzenie :D ale fakt dalem ciala bo zrobilem na calym dokumencie i musialem wycinac glupota bo nie wiem jak zrobic caly efekt z \"jezykami\", Popracowalem nad postacia i wyszlo ciekawie ale jeszcze nie zamiesczam. musze dluzej nad nia posiedziec. Glowka moze sie wydac znajoma dla znawcow Gier komputerowych na ktorejs sie wzorowalem ale juz nie pamietam na ktorej ta glowka ma jakies 2 lata :) i lezy w zbiorach moich. dlatego trudno mi okreslic skad to sie wzielo. No to chyba powijasnialem co i jak. Mam nadzieje ze wszystko wyjdzie ciekawo wiadomo ze jak na razie nie mozna duzo powiedziec to norma :D a co do motywow to czlowieczek juz jest ale nadal nie ma kreatury ktora go goni i powoduje ten ogien :D smok albo czolg albo koles z miotaczem ognia :D no nie wiem jeszcze a moze cos co wybucha musze pomyslec troszke zobacze co sie da zrobic z ogniem. A i dziekuje jeszcze za uwage ze srodkiem ognia myslalem ze nie zauwazycie a jednak sie pomylilem :D i musze poprawic :D No coz daje noge do spania jutro sie pomysli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chetnie dowiem sie jakiej to kombinacji filtrow uzyles do stworzenia tak realistycznego ognia. Nota bene skoro to efekty, to dlaczego nie zrobione rozne na calosci, tylko klonowane?

Cos mi tu nie pasuje :P

 

Jezeli to napiszesz to powstanie najlepszy tutorial tworzenia ognia w PS ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogien byl zrobiony w nowym obrazku 400x400 i nie zabardzo wiem jak to zrobilem :D zaczalem of Filtr/Noise/Add Noise Pozniej rozmylem poprzez gaussian blur, pozniej zrobilem odwotnosc pozniej nalozylem chmury ktore zmiejszalem z poprzednia warstwa, i dalej to juz kombinowanie. po prostu na szybko robilem i nie wiem jak to sie udalo uzyskac naprawde. a uzywalem jeszcze zarzace sie krawedzie, Blask Neonu kilka razy nakladalem szum i rozmywalem. na koncu bawilem sie wyostrzaniem. tak wiec caly proces powstania ognia jest naprawde trudny do opisania tym bardziej ze sam nie wiem jak powstal. co do klonowania to dlatego to taj jest bo jak juz powiedzialem obrazek jest w rozdzielczosci 1024x768 a ogien zrobilem w 400x400.

 

 

 

No a teraz z innej beczki mam problem z ulozeniem postaci. czy moge sie wezprzec modelem wygenerowanym za pomoca posera ?? czy musze sam stworzyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra postanowilem zapodac wam to co mam teraz tzn mialem wczoraj w nocy :D ale z gory mowie postac w poczatkowej fazie byla robiona w programie Poser tzn ulozylem ja tylko i wycialem :D a terz pracuje nad sylwetka kolorami itp. tylko nie wiem czy tak mozna... dlatego potrzebuje helpa. no a teraz macie obrazeczek.

 

-----------------------------

 

poczatek4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postanowilem wam pokazac z jakiej postaci to uzyskalem bo inaczej bylo by nie fair. a tag nie lubie :D oto mniej wiecej ona nie uloze jej tak samo bo nie mam natchnienia chodzi glownie o jej wyglad, zreszta byla ona obrocona ale to juz moja tajemnica ;D

 

-----------

poczatek3-postac.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm raczej skonczylem ale to z braku czasu niestery :( mam nadzieje ze 2 edycja bitwy pomoze mi sie odbic gdyz teraz zawijam sie do domu jako przegrany niestety :(

oto wynik mojej pracy:

 

\"Czlowiek uciekajacy przed diabelskim ogniem w ktorym pograzyl sie swiat w dzien Apokalipsy.\"

 

-----------------------------------

 

Apokalipsa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro to koniec pracki to pozwole sobie ciebie ocenic [piwo]

Po Pierwsze.....GRATULACJE ze wziales udzial w Bitwie......:]

 

teraz sama pracka.........jest dobra....nie jest wspaniala ....... nie wiem czy masz szanse na wygranie bitwy.....ale napewno twoja pracka...nie jest zla......ocenka koncowa to 6/10

 

POZDROWIENIA [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności