Skocz do zawartości

Piękna i Bestia: Ziemia i człowiek


FrodoK

Rekomendowane odpowiedzi

Praca przedstawia istotę symbolizującą ziemię osaczoną i pożeraną przez człowieka - potwora o wielu obliczach. Obraz jest wyrazem troski o naszą planetę bezradną wobec niestrudzonych poczynań jej mieszkańców - ludzi, zdolnych swoją działalnością doprowadzić do katastrofy.

Projekt jest moim pomysłem, całość powstała przy użyciu tabletu w programie Photoshop 4

 

 

Upload%201%20www.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

o jakim typie??nie znam sie na dzieleniu na typy:P nigdy nie zajmowalam sie kierunkami w sztuce...lubie wszystko co wyglada...naturalnie,poprawnie anatomiczne itd itp,nigdy do mnie nie docieraly prace hmmmm...mi one sie kojarza z czyms takim ze autor po prostu przedstawia to co ma w glowie,jakies wizje, nie zwazajac na jakiekolwiek reguly anatomiczne itp;) eeeh nie wiem jak to wytlumaczyc:]

 

a co do nowego update'u,ta prawa (z naszej strony) reka jest juz skonczona??bo fajnie tak wyglada:D taka jakb z drewna troche:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim chyba za orginalne podejscie do tematu. Naprawde rzadko zdarza sie taka praca, ktora zupelnie odbiega od reszty i odrazu przykuwa uwage.

Pozatym sposob w jaki przedstawiles "bestie" (czlowieka) i "piekna" (ziemie), przypomina mi troche azteckie posagi.. wspaniala sprawa.

Podobaja mi sie rowniez kolory na tej pracy i ta jej niesterylnosc.. Nie jest tak jak wiekszosc wypieszczonych obrazkow na glanc.. fotorealistycznych. Jest zupelnie inna!

Poprostu mi sie podoba i tyle..

 

P.s: Jest to tylko i wylacznie moje odczucie i opinia, nie kazdy musi sie z nia zgadzac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności