Skocz do zawartości

Minibitwa1: Dziewczynka [ognisty]


ognisty

Rekomendowane odpowiedzi

Witka ;)

 

Jako iz ostatnio tylko sie obijalem, postanowilem wziasc udzial w tej imho z gory przegranej bitwie :) konceptu zadnego nie mam... troche wzorowalem sie na zdjeciu malej dziewczynki z Nepalu bodajze (twarz), reszta wymyslone (hehe no dobra, zaimprowizowane :D)

 

Dziewczynka ta bedzie odziana w jakies swego rodzaju kimono, a to co wisi jej na szyi to bedzie takie puchate - taki mam zamiar :)

 

Głównie chodzi mi zeby przy okazji poduczyc (a raczej nauczyc) sie robic tekstury wiec prosze o wyrozumialosc ;)

 

widok.jpg

siata.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hyhy - to cos na szyi - hyhy - jakies brzydkie mam skojarzenia... :D hahahah

 

sporzo - cos zle z kciukiem i jeszcze biodra jakos dziwnie ma zrobione... - pouamana lekko jakas taka tam jest

 

i jeszcze - mam wrazenie ze ma za mala glowe (tudziez za dlugie cialo...)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

zeskaluj jej samo cialo w pionie i rece w poziomie nabieze lepszych proporcji, dodaj lopa na biodrach co by troche ksztaltu nabrala ;), troche walsy na górze podnies chyba za ma miec takie przyklejone do głowy :o i za textury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha, cos wrzucam bo pomyslicie ze sie obijam :> dzis szybciorem machnalem teksture, taki koncept jak to ma wygladac mniej wiecej... no i widac ze dopiero zaczynam w malowaniu :)

 

widac wiec tez sporo bledow, no ale mistrzem nie jestem, np twarz wyglada jakby ktos ja zmiazdzyl :) i jakis babol czarny mi sie zrobil :> :/ (od czego on moze byc? chyba przez ten scaneline)

 

samo mapowanie 'szybciorem' zajelo mi z 6h :| malowidlo tez z 6...

 

dalem bo widze ze termin sie konczy i wypada cos pokazac, mam nadzieje ze COŚ jednak w tym co tu dalem jest fajnego ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako iz nie lubie zostawiac niedokonczonych rzeczy (taaa... jasne) wrzucam tutaj duzy update (na moj rozum) teksturki, wiem ze juz po minibitwie ale to nie o to tu chodzi :) a nowego tematu chyba nie ma co zaczynac :)

 

teraz zrobie cos innego i sie bardziej przyloze (jak czas pozwoli :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności