Skocz do zawartości

Piękna i Bestia: ""


eol

Rekomendowane odpowiedzi

ok oto opis, przepraszam za błedy ale pisałem w pośpiechu

 

Piekne ,idealne, wytworzone sztucznie ludzkie cialo sprzężone z maszyna tworzy bestie do zabijania. Akcja rozgrywa sie w przyszlosci,faszystowska Ideologia czystości rasowej odżyła i bogata w nowe technologie jest w stanie dokonać jeszcze wiekszego holokaustu. Moim zamiarem było stworzenie zimnej, pozbawionej uczuć sceny, w ktorej główna bohaterka jest zarazem piękną i bestią.

 

11dm.jpg

 

 

71st.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

na motyw pomnika jako tej pięknej częsci wpadłem dopiero pisząc opis, niejest to więc jedyny objaw "piękna" w tej pracy, piękna ma być cała restauracja a nawet zewnętrzne piękno tych ludzi co gapią się :) a pomnik stojąc daleko może symbolizować niedościgniony wzór i długą drogę jaką każdy przemierza żeby się do niego zbliżyc ale nie wchodziłbym aż tak głęboko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki deus, lolipop, ciesze sie ze sie podoba. Deus mysle nad tym cieniem ale z oswietlenia sceny w ktorej swiatlo pada z poziomu horyzontu głównie i jest bardzo rozproszone nie wynika mi zeby ten cien mial sie pojawic pod spodem, spróbuje to troche przyciemnic zobacze co wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze nie cien stricte pod spodem, ale cien biegnacy od "nog" w ktoras strone, bo teraz to troche jak wklejone wyglada :P

 

fajnie by bylo gdybys dostal nominacje... szkoda takiej fajnej pracy - dobrze sie zapowiada :)

 

btw, robisz to mysza, czy tabletem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za wiatr w skrzydla:) jesli sie uda przejsc nominacje to szybko dopieszcze scenke bo niemialem juz czasu przed koncem terminu a jak nieprzejde tez skoncze tylko moze troche pozniej :P pozdrawiam

deus tabletem graphire A6 mysza chyba niedlabym rady zwlaszcza gradienty, trzebaby sie sporo naklikac zmieniajac opacity a co ty robisz mysza??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giorgione dzieki! twojego miecza itak nieprzebije ;)

deus, może ci sie tak wydaje bo ostatnio staram sie wiecej myslec niz malowac eliminujac przypadkowosc :) mozliwe ze zabraklo przez to troche finezji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem mirror dobrze pracce zrobił...ja osobiście podbiłbym troszke kontrast nasycił kolorki (ale tylko te na pierwszym planie) i machnał przebijajace sie przez te mgłe słonko...oo i moze pobrudzić by jej syrki? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi sie podoba - albo 1 albo 2 napewno sie nalezy-kompozycjai kolory sa naprawde fajowe. Na 100% by to bylo 1 miejsce tylko troszke mi sie wydaje ze odchodzi od tematu - Generalnie jestes na 100 w finale! trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to prawda szczerze nie przejzalem wszystkich nie mam kiedy..pozatym cos chyba czsem nie odswierza dobrze i ogladanie trwa za dlugo - wiesz nie zawsze trafiam na ostatnia wersje jakiejs pracki - twoja poprostu mi sie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności