Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 106 z 107 PierwszyPierwszy ... 65696101102103104105106107 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1051 do 1060 z 1061

Wątek: Co czytacie?

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Maja naprawdę genialna ofertę
    W tym wątku raczej dzielimy się tym co przeczytaliśmy w książkach. Ale fajnie, że lektura była tak satysfakcjonująca.

Ze swojej strony - czytam powoli John Hooper "the Italians" (Włosi). Ciekawa analiza kultury, historii i zwyczajów tego regionu.
    Chętnie rzuciłbym okiem na podobne opracowanie dotyczące Polaków. Z zewnątrz widać wszystko inaczej.
    nosiłem kalesony zanim było cool

Member
    Awatar Rozpustelnik
    Podziękowania

Domyślnie

Ja polecam Hrabala - zwłaszcza "Obsługiwałem angielskiego króla" oraz "Miasteczko w którym czas się zatrzymał". Po odejściu od mojego kanonu lektur twardej i w ogóle fantastyki - ta proza wydała mi się tak pełna życia, humoru, barwnych postaci. Pełnokrwista, pyszna opowieść o życiu, o tym co jest w nim ważne.

Member
    Awatar Sebazx6r
    Podziękowania

Domyślnie

Wieśka czytam 6 ty tom. Stwierdzam ze Sapkowski rożne trunki mieszał w rożnym czasie. Tak nierówno napisanej książki w życiu nie czytałem od stylu po jerzyk po prowadzenie historii xD....

Member

Podziękowania

Domyślnie

Na razie czytam fantastykę i książki historyczne.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Aktualnie skończyłem pierwszy tom Pana Lodowego Ogrodu.
    http://svizze.com - taki prywatny trochę blog, trochę zbiór newsów

Member
    Złota Galeria Srebrna Galeria
    Awatar Traitor
    Podziękowania

Domyślnie

"Włam się do mózgu" - Rewelacyjna książka autorstwa Radosława Kotarskiego (znanego z reklam banku Millennium). Książka ta w pierwszej części przedstawia problem nauczania w szkołach, założenia i źródła systemu który od 200 lat w zasadzie niezmienionej formie wtłaczany jest do głów uczniów. W drugiej proponuje alternatywne sposoby nauki, które maja dużo lepsza efektywność niż klasyczne "kucie". Świetna pozycja, zwłaszcza, ze człowiek przyswaja wiedze całe życie, a nie tylko na etapie szkolnym. Warto więc wiedzieć jak się efektywnie uczyć, a nie bezmyślnie wkuwać informacje do głowy. Polecam
    "Nie bądź statystą we własnym filmie"

Member
    Awatar Sayja
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Sebazx6r Zobacz posta
    Wieśka czytam 6 ty tom. Stwierdzam ze Sapkowski rożne trunki mieszał w rożnym czasie. Tak nierówno napisanej książki w życiu nie czytałem od stylu po jerzyk po prowadzenie historii xD....
    Jakichś zmian w stylu nie dostrzegłem. Co do narracji to myślałem, że to właśnie wszyscy w Wiedźminie lubią Każda część jest bardzo inna, a wydarzenia opisywane są zawsze z ciekawego punktu widzenia.

Member
    Awatar Sebazx6r
    Podziękowania

Domyślnie

Jakichś zmian w stylu nie dostrzegłem. Co do narracji to myślałem, że to właśnie wszyscy w Wiedźminie lubią Każda część jest bardzo inna, a wydarzenia opisywane są zawsze z ciekawego punktu widzenia.
    Widocznie mamy różne gusta Kamil . Z drugiej strony mój brat również stwierdził ,że bardzo nie równo.

Z mojej strony jest w trakcie ostatniego tomu z serii Inkwizytor : Kościany Galeon (datowo) Jacka Piekary i jest to 30 książka w tym roku .

Member

Podziękowania

Domyślnie

Fantastyka, ostatnio książki z uniwersum Warcrafta, na chwilę obecną jest to "Cisza przed burzą"

Member

Podziękowania

Domyślnie

Nadrabiam komiksy Marvela

Uprawnienia umieszczania postów