Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 105 z 105 PierwszyPierwszy ... 55595100101102103104105
Pokaż wyniki od 1041 do 1049 z 1049

Wątek: Co czytacie?

Member
    Awatar Sebazx6r
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Nowy rok zacząłem od serii Metro. 2033 2034 i teraz czytam 2035... Całkiem spoko seria.

Member

Podziękowania

Domyślnie

ja w nowym roku przeczytałem triller psychologiczny pt. Idealna napisany przez Magde Stachulę. Polecam

Been Through the Mill
    Awatar Nezumi
    Podziękowania

Domyślnie

"Księga wszystkich dokonań Sherlocka Holmesa" Arthura Conana Doyle'a. Czas na troche klasyki ktora - przyznaje ze wstydem - jakos ominalem. Ponad 1100 stron podobno w formacie A4. Podobno, bo mam wersje elektroniczna. Troche to zajmie...

Przy okazji - gdyby ktos mogl polecic jakas dobra powiesc marynistyczna to bylbym wdzieczny. Nic dokumentalnego/wojennego. Raczej fabularyzowana historia albo fantasy w stylu "Krol Bezmiarow" Feliksa W. Kresa.
    “There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.”
    ― Ernest Hemingway

Member

Podziękowania

Domyślnie

Ja czytam java - podstawy programowania ale idzie mi to ciężko. Jakoś nie mogę doszukać niczego lepszego póki co. Forum webmaster - https://forumeria.pl/forum-webmasterzy Może ktoś zna lepsze tytuły? Dużo ostatnio czytałam o sztukach programowania takich jak python, php, mysql, c, c++ i porównywałam z zarobkami przy każdym z nich i wyszło że najlepiej uczyć sie właśnie w javie :-) do tego w javie dużo rzeczy robi sa Ciebie sam skrypt i chyba dlatego na pierwszy rzut oka wybrałam jave.
    Ostatnio edytowane przez Kiniaa ; 09-02-18 o 21:31

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

Ja czytam java - podstawy programowania ale idzie mi to ciężko. Jakoś nie mogę doszukać niczego lepszego póki co. Może ktoś zna lepsze tytuły?
    To zależy czy wolisz horror czy tragikomedie
    A na poważnie - nie myslales, by zaczac od jakiegos wprowadzenia w OOP lub ogolnie zasady budowania algorytmow? No chyba, ze masz to juz za soba.
    nosiłem kalesony zanim było cool

Member

Podziękowania

Domyślnie

Nie nie myślałam. Idę na razie po przykładach i wygląda mi to na tą przysłowiową tragikomedię :-D

Member
    Awatar Sebazx6r
    Podziękowania

Domyślnie

Metro 2033 Do światła - fajnie wciąga polecam. Teraz zacząłem Mrok czytać.

P.S. Jak ktoś jest z Wawy może chce się powymieniać na jakieś książki?

http://max3d.pl/forum/threads/104552...97#post1290697
    Ostatnio edytowane przez Sebazx6r ; 20-02-18 o 00:16

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

Właśnie skończyłem 'Poradnik Dyktatora' -
    Polityczna rozprawa o rozwoju państwa i jego szans na dobrobyt ludności z punktu widzenia konieczności utrzymania się liderów u władzy. Ładnie opisane przypadki w korporacjach, demokracjach i systemach autorytarnych.
    Przy okazji książka pięknie demoluje mit pomocy międzynarodowej i pomocy po klęskach żywiołowych. Polecam.
    nosiłem kalesony zanim było cool

Member
    Awatar JonJoan
    Podziękowania

Domyślnie

Polecić to można tym wszystkim lewicowym biurwom które niestety rządzą obecnie naszą zachodnią cywilizacją i ściągają ją w dół.

Ja ostatnio Biografię Dickinsona napisaną przez niego samego. Ta książka to taka trochę przeciwstawność kariery grafika komputerowego. Gdzie człowiek latami musi nieraz trenować żeby dostać jakąkolwiek pracę. Sam wokalista i frontman iron maiden marzył o tym by być pałkerem. Śpiewania nigdy za specjalnie nie trenował (nie licząc krótkiego okresu w chórze kościelnym). W młodym wieku (22 lata bodajże) tak po prostu przyszli do niego weseli panowie i zapytali czy nie zechciałby być wokalistą kultowego zespołu heavy metalowego.

Nudy.

Uprawnienia umieszczania postów