Skocz do zawartości

Chuck Norris w filmie - "Z PółobrotA!" -


*NicoN_

Rekomendowane odpowiedzi

POruszam BARDZO modny[JAZZY :]) ostatnimi czasy temat :D

Właściwie mam zamiar zrobić filmik "akcjii" z

ChckIem Norris'em w roli głównej. Filmik Będzie oczywiście bijatyką.

Chuck bedzie zwalczał swoich oponentow z PÓŁOBROTU i nietylko :p

Model Czaka bez textor tylko kolorowe materiały, powiedzcie co sądzicie o "komixowej

koncepcji" [te pogrubienia].

Przeciwnicy chyba same bipedy [ee... te ludziki czarne] a boss taki szczegolowy jak "SAM" Chuck.

Jak widać narazie dorobiłem się głowy.

____________________________________

Prosze o rady I sugestie :)

CZy to wogule przypomina Chucka >?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hm... mnie się osobiście ten Norris i te żarty (płytkie) bardzo przejadły, więc ten pomysł już mnie nie podchodzi. Ale to ma być animacja i pod tym względem będziemy oceniać, model narazie nie za szczegółowy, zobaczymy jak będzie dalej. Coż można rzec... Życzę powodzenia w dokończeniu animacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh Sairam...

Zeczywiscie jeszt troszke za bardzo przypakowany...

Chciałem uchwycic wszystkie charakterystyczne cechy straznika z TEXAsu, i jakos wyszlo, moze jeszcze dopracoje te twarz...

EDIT:

CO mam zrobic zeby bardziej CHUCKA przypominał ???

Nie jest wbrew pozorom az tak cahrakterystyczny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh - to nie chuck - moze jego sobowtor ?? pocwicz modelowanie nieco i zrob o tak jak na to zaluguje :) - jezeli to karykatura to nie ma zbyt wiele chech charakterystycznytch - jakby nie bylo napisane ze to chuck norris to bym nei poznal - sory ze tak mowie ale uwazam zdroweij jest podobna krytyke uslyszec na poczatku niz rzezbic cos z czego na koniec mozesz nie byc zadowolony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieiłem nazwe wątku :]

 

Słcuhajcie czy naprawde jest az tak niepodobny ?

Te okulary chyba o.k, czapka, zarost tez... / chciałem jak najbardziej stylizowana postac, z w miare mała liczba poly i prosta w modelingu...

Najwazniejsza bedzie sama animka

Mały szkic fabuły :

1. - Chuck pakoje na siłowni

2. - Chuck wychodzi i idzie w strone domu

3. - Wchodząc na klate [mieszka w bloku] widzi ze jakies zule obijają jego sąsiada...

4. czask wkracza do akcji, jednego załatwia z "matrixa"[fajnie bedzie wygladac tak z buta ] a drogiego na strzała z reki.

5. Kolesie lecą z 10- 15m przez korytaz.

6. W tedy dopiero rozpoczyna się właściwa akcja.

Pojawia się wtedy napis "CHUCK NORRIS - Z PÓŁOBROTA!!!" i takie tam.

Powyzsze sceny planoje na ok.45s

Pozniejszy film tak z 2,5-3,5min :p

_________________________________________________________

Oczywiscie wszystko doprowadzi do spisku kogoś tam o coś tam, cHuck rozwali go pod koniec, po dłogiej walce. Z PÓŁobrotu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem, dzudzu..

To jest Chuck na urlopie, ma zarost po same uszy, dla odmiany czapke, -chciałem zeby tak wygladal.

Ale zrobie jakies "kowbojskie" detaliki na spodniach, szczegoły.

Qrde juz mu płaszcza nie zrobie, moze w "Z półobrot-A!" 2 ? :]

EDIT 11.08 :

Dodałem gwiazde, delikatna korekta twarzy+nosa, włosy z tyłu głowy dodane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

update... Zrobiłem 2 lokacje, a mianowicie blok [wnetrze] gdzie bedzie napadniety kolega chucka.

Nie wiem co mam zrobic, blender wyrenderowal mi to w ~13,5s, z640x480+ ray shading i OSA[antyaliasx8].(obrazek 1 _)

Bez "Ray'a" jest o niebo szybciej bo tylko 4,56 s, ale jak widac nie ten sam efekt...

wiem ze niektozy na jedną klatke czekają po 15min, ale dla mnie 20sec to juz dłogo :] to co jak przyjdzie do renderingu to z ray'em czy bez >?

- na ekranie nie bedzie nigdy tylu postaci co tutaj chuckow,... [ z jednym Norrisem + ray shadingem = 8,2s].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze twoj czak wyglada jak jakis kierowca tira. Troche przesadziles z tymi wasami i wlochami takie to on mial moze jak zaczynal swoja kariere, tera ma piekna podstrzyzona brode. 13 sec render - nie dziwne bo np. zamiast taka lape zrobic z 12 polygonow to ty robisz z 500 i to samo do pozostalych czesci ciala. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img392.imageshack.us/my.php?image=17mp1.jpg

->

Ktory jest najlepszy ~tak na oko...

mysle ze 25-35 :]

Na poprzednich renderach był 125

_Super oko : lapa ma ponizej 10 face'ow, cały chuck ma 1250 face'ow... On naprawde nie jest high poly, tyle ze wypolerowany...

Niech i wygląda jak kierowca TIR'a - przynajmniej bede miał alibi, jak by czak przyszedł i chciał mnie z półobrotu pociągnąć zeto niby nie ON :']

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jagi

Hmmm... wogóle nie przypomina Chuck'a :) ale pomysł fajny, mógłbyś zinscenizować niektóre teksty o chucku np. że potrafi skakać na bungi bez liny lub potrafi podnieść krzesło na którym siedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh ...

Oczywiście ze zainscenizoje te fakty.

Np.

NA siłowni bedzie sztange 1t jeną reką podnosił...

W koncowej scenie imperetor[głowny boss] wysle do walki klon czaka ["Chuck boi się jednej zeczy, ze dostanie od siebie samego z półobrotu"] klon okaze się robotem, czak uzna po wyjsciu ze zniszczonej sciany ze go nic nie boli i go obije...:]

sorq za brak updateow, zajmoje się chwilowo bitwą na blenderowni BLENDER : WOJNA

http://www.blender.pl/component/option,com_simpleboard/Itemid,49/func,view/catid,18/id,22041/#22041

za 2 dni, bo w sobote mnie nie ma , obiecoje progress!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pikabuu

wiesz troszke niepodobny dodaj wasy i super czakowe okulary a najlepiej to zrub polaczenie segala czaka halka hogana i tam wszystkich braci pul obrotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez obrazy, ale puł piszemy przez 'ó', czyli 'pół' bo wymienia się na połowa, a 'pul obrotu' piszemy w Języku Polskim: 'Półobrotu'. Zrub również piszemy przez 'ó' czyli zrób. To takie małe wskazówki na przyszłość. A co do animacji to są wogóle jakieś postępy, czy zaniechałeś prac?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czepiajcie sie czlowieka tylko dlatego, ze cos chcial zrobic i mu nie wyszlo! Na pewno kazdy z was mial przynajmniej jeden projekt, ktory zaczal z wielkim zapalem i nigdy nie dokonczyl (ja mialem takich sporo :P). Chec do walki tez trzeba wycwiczyc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności