Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Audi A3


Zarowa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

javor - dzięki :D dobrze rozpoznajesz ;) bedzie to wesja 3 drzwiowa (moim zdaniem ta ładniejsza :P)

 

..::Wiktor::.. - hehe dzięki, ale hit to to nie bedzie :D

 

Malutki update:

 

siatka22sk.th.jpgrender22mu.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no nie ma co jak dla mnie to jest genialnie :D , Qrde chcialbym zeby w moim modelu wszystko bylo takie ladne i proste :D , gratuluje talentu i powolania :) , czekam na updaty , a znajac Ciebie bardzo szybko skonczysz model :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no porostu super bardzo ładna siatka ja tam o efekt końcowy się nie martwię bo wiem, że będzie pięknie :)

Widzę że na forum utworzyła się pewna elita jeśli chodzi o modelowanie samochodów w poly: Zarowa, Qba, Wiktor, Javor, Nielot007 jak o kimś zapomniałem sorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za bardzo ci się zaokrąglają te listewki na końcach a pozatym coś niewidze przetłoczenia na wysokości klamek ... popraw to koniecznie

 

mrkrzysiek: nie zapominaj o starych wyjadaczach jak bzyku czy loozack :) fakt że ostatnio coś się obijają zamiast modelować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dzięki za komentarze :)

 

javor - listwa raczej jest dobrze, a przetłoczenie zrobie na całej lini jak skończe modelowac tył

 

update: początki świateł, felga możliwe że bedzie zmieniona w finalnej wersji, ta jest wymodelowana tak dla zabawy :D

 

siatka37zq.th.jpgrender32ul.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie, bierz się za detale

grill zrób jaki chcesz tylko z mojej strony proźba żeby nie był to wiejski tuning :P tj. srebrna lub kolorowa siatka nadmiernie rzucająca się w oczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję zrobić obie wersje :D :D

 

Wszystko wygląda super, gładko, że aż strach ;)

Zmniejsz tyko felgi, bo gdzie Ci się opony zmieszczą? :P

 

PS. Mógłbyś zdradzić jak robisz chamfery? Pojedyńczy czy podwójny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby da siatka była drobniejsza to nie było by źle ale koniecznie popraw to przetłoczenie na boku - powinno być przez nie ładne zaokrąglone przejście a u ciebie się zrobił kant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

javor - no rzeczywiście troche sie zaostrzyło, ale teraz trudno bedzie to poprawić postram sie zmniejszyć to przetłoczenie i może się polepszy

 

nielot007 - nie mam pojęcia jak to poprawić, nawyżej co moge zrobić to zaostrzyć krawedź grill, ale moim zdaniem bedzie to gorzej wyglądać

 

zaporzyczyłem bbsy z bmki:

render117oc.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- po co oddzieliłeś przezroczystą część przedniej szyby od tej zamalowanej na czarno ??? źle to będzie wyglądało na renderku lepiej jak to zrobisz jako całość a czarne brzegi załatwisz texturką

- popraw te przetłoczenie :P

- zwiększ troszke rowek między światłem a maską i błotnikiem

- modeluj dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- rozdzieliłęm dlatego zę nie umiem teksturować :D ale zrobie tak jak mówisz, zaoszczędze kilka poly

 

- przetłocznie troche poprawiłem (zmniejszyłem) nie wiem co z nim zrobić najlepiej napiszcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze :D

 

AGmakonts - hmm kolejne a3, dlatego że znalazłem fajne rzuty do niego:D. A wogóle z tego co mi się wydaje jest to pierwsza wersja tej a3 na tym forum ;):D

 

mrkrzysiek - dzięki za komenty :P :D

 

Marcin121 - na początek radziłbym bym Ci przerobić videotutka o audi a3. A siatki po czasie bedą same ci wychodzić :D

 

co do tego słupka nie zdąrzyłem go poprawić ale niedlugo to zrobie. Poprostu kawałek tego słupka nachodzi na reszte karoseri.

 

Zrobiłem nowe felgi i takie już chyba zostaną, niedługo dorobie jakieś tarcze

 

render156xb.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chciał bym cię martwić ale te otwory w tarczy nadal nie wyglądają tak jak powinny :P a zacisk jest za mały i powinien obejmować całą tarcze a nie tylko jej brzeg

ponadto odnosze wreżenie że ramiona felgi są zbyt delikatne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

javor - ja nie wiem jak tą tarcze naprawić bez uzywania smootha, są chamfery na krawędziach dziurek i z bliska wyglądają dobrze. Zacisk dzisiaj powiększe. A felgi są raczej dobre bo robiłem na podstawie zdjęcia.

 

Zrobiłem światła, ale coś mi sie wydaje że są jakby za "daleko"

 

render200tz.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba źle sforumułowałem pytanie na temat siatki. Nie chodzi mi o modelowanie i tworzenie takiego modelu, bo wiem, że to przyjdzie jak będę ćwiczył. Chodzi mi o to żeby siatka była nieprzezroczysta, tylko taka wypełniona jak tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności