Skocz do zawartości

Obiekty 3D: Styropianowe "rzeźby"


Rekomendowane odpowiedzi

Gość cocombo

jaras moglibyscie zbic niezla kase na organizowaniu warsztatow takich rzezbiarskich, ja bym chetnie w nich uczestniczyla bo eksperymentuje od dawna ze styropianem ale tylko w domu niestety :( a poza tym mielibyscie chyba monopol na to ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

skoro odkopali to ja tez się wtrącę ;)

po pierwsze to dżises,jak wam sie udaje przeżyc w tych dziwnych odgłosach styropianowych-mnie to ciarki zaraz biorą-bardzo nie lubie tego odgłosu...

po drugie(choc powinno byc pierwsze ;) to rzeczywiście, nie mam pojęcia skąd wzieliście tyle zapału i cierpliwości- tu nie ma undo, ani automatycznego zapisywania plików co trzy minuty...;D

po trzecie(choć powinno być drugie;)) naprawde ładne te pracki,więc może skoro minął juz rok, to może pokazałbys co tam nowego wystyropianowałes ostatnio :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shogun - statua nie była wcale najtrudniejsza

giorgione - styrodur to masakra :O , toż to twarde jak cholera. W statule są wstawki ze styroduru - np. korona i księga (żeby się nie obiły i ukruszyły ) nie wyobrażam sobie rzeźbić w tym większej bryły , chyba młotem pneumatycznym ;)

Leru - tylko taką mapkę hdri miałem do dyspozycji ;) ale trast mi - kolor jest dobry i dobrze wygląda z powcieranym brudem w zagłębienia. Za jakiś czas będę miał zdjęcie jak już będzie zainstalowana w miejscu przeznaczenia z podświetleniem itp.

dzięki

 

Drogi Autorze, jaki to rodzaj styropianu? Bardzo proszę o podpowiedź czego dokładnie mam szukać i gdzie może to dostać statystyczny Kowalski. Strasznie się zakręciłam na punkcie "wyrzeźbienia" domku dla kota :) ale od kilku dni czytam o rodzajach styropianu i głowa puchnie a wizyta w obi czy chemko tez nie pomogła :) Potrzebuję bloku styropianu, który będzie stosunkowo twardy ale podda się wycinaniu/rzeźbieniu, "kulki" nie będą się wykruszać na brzegach i da się w tym wydrążyć jaskinię, która się nie zapadnie.

z góry bardzo bardzo dziękuję a czekając na odpowiedź pooglądam sobie Twoje cudeńka. Ehh, piękne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkopujesz 10 letni wątek żeby spytać o mateirał na "domek dla kota" ?? :) ... dobre!! niech będzie, że dałem się wkręcić;) szczerze polecam sklepy zoologiczne bo styropian, nawet najtwardszy (Fs 40) nie nadaje się dla kota :) a rzezby byly robione ze styropianu FS 20 + utwardzanie żywicą epoksydową :) Pozdrawiam

p.s. to juz lepiej mu zrob z płyt azbestowych, są zdecydowanie tańsze ;)

Edytowane przez jaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności