Skocz do zawartości

Silver Award : Afterfall


Rekomendowane odpowiedzi

afterfall.jpg

 

 

Uchh, dawno nic nie-speedowego, nie wrzucałem. Tak się złożyło że w wolnej chwili dłubałem sobie art do gry Afterfall (tak więc z tytułem nie chciało mi się wysilać), i wreszcie go wydłubałem, efekt jak dla mnie całkiem zadowalający, rozgryzłem kilka fotoszopowych problemów przy okazji, tak więc pracę przy nim zaliczam do przyjemnych.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Caspik
robisz pracke na wysokim poziomie, a potem sobie myslisz... jakuby to spier.ic... no i walisz niebieska ochydna krope na pol formatu.

bueeuhhe lol

 

to slonce rzeczywiscie nie wyglada atrakcyjnie - ale w sumie dawalo troche kontrastu, teraz to troche tak dziwnie wyglada, moze dlatego ze na chmurach wciaz widac resztki tamtego niebieskiego swiatla..Jak juz usuwac te slonce to ja proponuje juz cale niebo pokryc tak samo jak wyglada niebo po prawej czyli czerwony- ciemny czerwony ;)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna dynamiczna kompozycja (pamiętam świetny szkic do tej pracki na spidach)

popracuj bardziej nad iluzją przestrzeni

... i mozesz kawał kadru uciąć u góry tak jak zaproponował Kengi , bo w sumie nic się tam nie dzieje , a cała akcja pracy (klucz kompozycyjny) kierowana jest nie dość, że poniżej środka kadru to jeszcze w dół (linia głowa - pistolet- trombal )

tak czy inaczej gód dżob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...pracka ładna, słoneczko wyglada jak super-nova :D, łuska od naboju faktycznie za duża, poza tym ogień z broni (choc sam w sobie jest swietny ^^) wyglada jakby przód tej broni unicestwił (czyt. wybuchł :P)

 

PS. chmurki tez sa super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz już jest ekstra! dla mnie wszystko jest ok, mimo że (tak jak niektórzy pisali) perspektywa troche leży :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa dysputa się wywiązała. Ten obrazek uważam jż za sprawę zamkniętą. Fakt balansuje właściwie w jednej tonacji może zbytnio, jednak zieleni raczej bym tu niewiedział, jakoś trudno mi je sobie wyobrazić. Zawsze mam problem z włąściwym kolorem, ale największy z oświetleniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności