Skocz do zawartości

Silver Award : trzy ilustracje


Rekomendowane odpowiedzi

Fields of dreams:

fields_of_dreams.jpg

 

Magic collegium:

 

magic_collegium.jpg

 

Shyel Ewiimar:

 

shyel_ewiimar.jpg

 

witam,

chciałbym zaprezentować trzy obrazki wykonane na potrzeby demo sceny. Miały one zilustrować bardzo przyjemne utwory muzyczne w klimatach celtyckich. Zachęcam do ściągnięcia musicdisca stąd: http://www.pouet.net/prod.php?which=24610

 

ilustracje stworzone w photoshopie, czas 5-8h malowania każda nie licząc x godzin odsłuchu i marzeń. Ogólnie miło mi się pracowało, szkoda, że nie miałem czasu ich dopieścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bardzo ładne obrazki ! ale zastanawia mnie kompozycja w 1 obrazku, czemu taki kadr ? brakuje mi troszkę nieba i końcówki tego balona :( wydaje mi się że jak chciałeś pokazać wielkość balonów to ten pierwszoplanowy powinen być bliżej i większy fragment powinen być widoczny np. postacie w koszu, liny i płomień - ale to tak sobie tylko pitole a obrazki są śliczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze powiedziec cos na temat oswietlenia pracy fields of dreams. gdyz ...

Swiatlo pada jakby pod katem na sylwetki postaci...

natomiast na balonach widac ze swiatlo pada prostopadle do gor po prawej stronie przez co cienie sa tak naprawde - hmm. nie wiem skad, bo jezeli padaloby z ukosu jak wspomnialem, to laka przed postaciami nie byla by calkowicie zaslonieta cieniem, to taka mala uwaga ktorej nie przekazalem in priv wtedy.

Ogolnie - jak zwykle, spisales sie na medal

albo moze i sie czepiam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności