Podziękowania Podziękowania:  0
× tak × tak:  0
× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 1 z 7 123456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 62

Wątek: Pojazd 3D: Golfy do Golf Cup of Poland

Member
    Awatar Piterus_123
    Podziękowania

Domyślnie Pojazd 3D: Golfy do Golf Cup of Poland

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Niewiedzialem jak to nazwac wiec niedrzyjcie sie namnie jest to przeniesienie topiku z wolnych rozmow ale w stadium realizacji, zaczynam od golfa II standardowego, poprzez GTi, G60 a konczac na Rally. Pozniej jak sie Damusowi uda dojsc do modeli (narazie sie niespiesz mam co robic :-P) zaczne klepac IV i V w wersjach GTI i r32, bubu mam nadzieje ze wzucisz tu tez swojego golfa I. No i WiChur zostal ze swoim Golfem III (tez mam nadzieje ze cos tu wzucisz). dobra to tyle wstempem moze Damus cos wiecej wyjasni.
    Ostatnio edytowane przez Piterus_123 ; 30-05-06 o 16:59
    Peace means reloading your guns! Prezentacja moich prac na http://www.piterus.fora.pl

Member
    Awatar mrkrzysiek
    Podziękowania

Domyślnie

Na razie mało, ale wygląda dobrze.
    Powodzenia panowie.
    Krzysztof Olszewski Portfolio
    www.mrkrzysiek.com

MemberX
    Awatar hkropinski
    Podziękowania

Domyślnie

narazie ok, jaka technika modelujesz? pozdr

Member
    Awatar damusTo
    Podziękowania

Domyślnie

Dla tych, którzy sa mniej, lub nie zorientowani zupenie, wyjaśniam ze mamy tu doczynienia z kwesta szeroko rozciagnietego wyzwania.
    Ambitny plan bowiem zakłada wykonanie wszystkich istotnych modeli VW Golfa od 1 do 5 serii do tego w róznych wariantach, sporo hehe ale to nie wszystko, do tego tor wyscigowy z architekturą w projekcie realizacyjnym - czyli a byc budowany w realu.
    Ale i to mało szukając granic swoich mozliwości wyszukaliśmy symulator w którym zamierzamy umiescić nasze modele, zadbać o dokładne oddanie ich właściwości jezdnych i walorów dzwiękowych. Dlatego mozna niebawem spodziewać się iz pojawimy się jeszcze w GameArcie :]
    Więc reasumując cele:
    1) Kontynuacja dawnej tradycji GKS -> dlatego golfy po czesci tamte
    2) Wymodelowanie całej serii VW GOLF
    3) Zaprojektowanie i wymodelowanie TORU -> przepchniecie przez komisje FIA i PZMOT
    3) Wspólny zbiorowy render
    4) Uieszczenie wszystkiego w postaci moda do gry rFACTOR
    5) Reedycja plików logicznych gry, organizacja mistrzostw GOLF CUP of POLAND na nowy torze
    6) Testy i promocja toru
    7) Otarcie potu z czoła, i obrona dyplomu jakim jest przy okazji dla nie ten tor

To z grubsza tyle. Jeśli cos pominołem uzupełnijcie proszę.

ORGANIZACYJNIE

Proponuje ten wątek traktować jako WIP'a i tylko tak, słowem wrzucać tu bierzące rezultaty pracy.
    Wątki pokrewne a jest ich kilka pozostana w swarze dyskusyjno komunikacyjnej naszej grupy puki nie ma oficjalnych ozliwosci na forum o co tez zabiegaym, ale rzecz jasna zapraszam wszystkich.

I TAK CO NASTĘPUJE MAMY KOLEJNO WĄTKI:

0) VW Golf Evolution - protoplasta
    1) G.K.S. Grupa Kochająca Samochody - w kwestii formalnej
    2) Wielkie nazwiska w dziejach motoryzacji - to forma wolnej dyskusji, poszukiwanie wzorców i inspiracji
    3) Legendy GP inspiracją - Architektoniczna dyskusja mam nadzieję, później wizualki

4) Nowy tor rajdowy GP F1 - Troche GameArtu na razie w teorii

5) GKS - Golf Cup of Poland - Miało byc wyzwanie ale nas przeniesiono w dyskusje więc robiy z tego archiwaum i sposób komunikacji

Koniec końców jesteśmy w WIP'ie i atakujemy na finish...
    Ostatnio edytowane przez damusTo ; 30-05-06 o 16:45
    www.damianzaremba.com ( testowa wersja mojego portfolio )
    WIP's:AMC's|Supra|GCP|GTR2.5|
    HARD: 8x4,5GHz | 32GB DDR3 Dual ECC | SATA Raid10 1TB | GeFORCE GTX460 | Powered by 860W

MemberX
    Awatar hkropinski
    Podziękowania

Domyślnie

rzeczywiście bardzo ambitny plan...

Member
    Awatar damusTo
    Podziękowania

Domyślnie

Słuchajcie, czytajcie, bo znów sie robi niepotrzebna burza i zaśiecay wątek.
    Gorąca proźba przejdzmy z takimi problemami na prywatne wiadomości. Sam długo myślałe jak wbic to w regulaminową formę i raczej sie nie da, mozemy oczywiście zrobić 150 tys wątków i zdominować forum ale chyba nie ma tego na liscie naszych celów, emmm... dla pewnosci sprawdziłem jeszcze raz - małym druczkiem tez nie, bo mam okulary na nosie. Marcinie rozumie twoja rolę i chęć utrzymania poządku ale chyba zgodzisz się że w wypatku tego projektu czy jak chciałem ulokować to w wyzwaniach 3D trudno znalesc ramy. Jeśli masz propozycje sensownej zmiany o podziel sie prosze. Jeśli nie to prosze nie rozpraszaj nas mamy co robić, a to formalna drobnostka więc prosze o odstepstwo...
    ...yśle że to 1 z ciekawszych rzeczy jak się dzieje teraz na forum więc zwraca sie o troche przychylnosci i dobrej woli.
    Ostatnio edytowane przez damusTo ; 30-05-06 o 17:01
    HARD: 8x4,5GHz | 32GB DDR3 Dual ECC | SATA Raid10 1TB | GeFORCE GTX460 | Powered by 860W

obo
    Guest

Domyślnie

Szczerze życzę Wam powodzenia :)
    A jeśli można wiedzieć to ile osób bierze w tym udział?

Pozdrawiam

Member
    Awatar damusTo
    Podziękowania

Domyślnie

No jest nas kilku, niech pomyslę...
    ...ja robie tor i pliki logiczne i uzyczne gry. Dostarczam Golfy 4 i 5 GTI - juz gotowe w lopoly (tylko usze dostać z gwarancji zasilacz żeby zakrecic kolejnym dyskiem na którym leżakują).
    Dalej z dawnego GKS przyłaczył się Bubu z Golfem 1
    Pietrus zają się MK2 i obiecał uzupełnić 4 i 5 o brakujące wersje
    Wichur który obecnie nadrabia w szkole powróci z Golfem 3 tez gotowym a tez konwertować pliki do gry
    dołaczył tez Pecet i zajie sie modelem Golfa A59
    Oprucz tego jest kika osób które deklarują że ja skończą coś inny projekt czy szkolne zawieje to sie podepną i tu :
    Mentaller
    MR Krzysiek
    moze Javor choc dawno nie dawał znaków życia oprócz tego zapraszamy jest co robić :]
    Ostatnio edytowane przez damusTo ; 31-05-06 o 17:46

Member
    Awatar pecet
    Podziękowania

Domyślnie

e mam pytanko, mógłbym się dołączyć do projektu, z chęcią wykonam jakiegoś golfa low poly, jest jakieś ograniczenie co do ilości faces? są jakieś ścisłe ograniczenia co do terminu? ewentualnie jaki model miałbym wykonywać tzn. do jakiego modelu nikt jeszcze się nie zadeklarował?

Member
    Awatar damusTo
    Podziękowania

Domyślnie

Oczywiście że możesz, co wiece jesteś mile widziany myśle że moge wypowiedzieć sie w imieniu wszystkich, Modele tak w sumie znajdziemy i cos dla ciebie hehe...
    Roboty jest na tyle masz do wyboru...
    -wymodelować Golfa A 59 z 1993 roku.
    -opracowywać etody konwertowania siatek do foratów gry
    -badać sposoby teksturowania, materiały i shadery
    -przygotowywać tekstury - zależy i na aswalcie w sporych rozdziałkach różnej maści pęknięciach i takich sypatycznych ożywiajacych wszystko lekko zasyfionych wątkach
    -mozesz tez rozgryzać pliki logiczne gry - głównie konfiguracje zawieszenia.
    -tekstury samych pojazdów też trzeba bypreparować
    -przydało by sie tez wyciagnać kilka torów żebym ógło poznać aplitudy wysokosci to pędzie potrzebne i w projektowaniu.
    To na razie tyle bo nie moge już sprawnie nyślieć, na co reflektujesz ?
    Co do reszty pozwiedzaj zlinkowane watki
    Ostatnio edytowane przez damusTo ; 30-05-06 o 23:58

Strona 1 z 7 123456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów