Skocz do zawartości

debiutancki koncept


Gemi83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Po długim okresie zaglądania na forum postanowiłem sam coś umieścić. Zniosę wszelką konstruktywną krytykę ;) Ten pikczer to miał być z początku tylko koncept i pewne studium anatomii, z którą zawsze miałem problemy. Wybaczcie banalne tło. A w ogóle to inspiracja przyszła po obejrzeniu Appleseed'a - chciałem się sprawdzić w klimatach sci-fi. Napiszcie co jest spoko, a co do... niczego :P Pozdrawiam

 

[ATTACH]36119[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hhehehe pierwszy cie zjade za lens flare, ogólnie ciekawie, głowa najlepiej Ci wyszła, korpus tak sobie, nogi to juz takie jakies. Niżej tym gorzej. Dłoń mało anatomiczna, zreszta cała anatomia troszke lezy. Moim zadaniem za bardzo to ugłaskane, powinieneś nad kreską popracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> _kuba_: Lens flare, hehe :P Jeden z moich ulubionych efektów wykończeniowych, ale wiem, że muszę tego zaprzestać. Fakt, że szkicuję rzadko i faktycznie przyda się trochę zwykłego bazgrania przed przystąpieniem do kolorów. No i dolne partie rysowałem na poważniej chyba pierwszy raz.

 

-> teo-disturbed: powodzenia z tabletem ;)

 

Dzienks za komenty, Guyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest twoim ulubionym to dlaczego miałbyś zaprzestać?

ziom to twój rysunek.. i robisz z nim co chces, żeby się tobie podobało

rad innych ludzi mozesz posluchac albo nie :)

ja ci powiem np ze wg za bardzo porozmywane...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thanx maciekG

 

Z lensem chodzi o to, że to tylko efekt i może go nadużywam w swoich pracach. Rozmycie to kwestia finalizacji do jpg-a. Akurat kombinowałem z ostrością i ostry wyglądał mniej plastycznie... po prostu już mi się nie chce dopieszczać tego obrazka :P Będę wdzięczny jak napiszecie jeszcze coś o oświetleniu i jakie ogólnie robi to na Was wrażenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się konsekwencja czystości formy. Ta konwncja jest ok i nie mam prawa się czepiać braku gestu itp. To twa bajka równie dobra, jak inne. Co do flary, to można ją zastosować , ale świadomie i tak, aby nikt nie zczaił, że ona jest sztuczna:) W tym przypadku zabiłeś podziałem( za ostrym) światło-cień cały obraz. Określanie formy w cieniu( u Ciebie czerni) pieprzykami, to kanał i pułapka. Nawet ich nie zróżnicowałeś. Podoba mi się czystość tej Twej pracki, tym wygrywa. PS" Gdzie ta anatomia? Pod skorupami zbroii?" ;) Zgadzam się w 95% z MaciekG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoł!

 

-> Lacedemon: Twój niemal epicki wywód mnie powalił :D Te żółtawe elementy miały z założenia być nieco odblaskowe (wyszło jak wyszło). A jako anatomię miałem na myśli głównie proporcje części ciała... na poziom mięśni zejdę z czasem ;) Czystość, o której wspomniałeś, to chyba to, co chciałem uzyskać.

 

-> maciekG: Eh... to po części tak wychodzi, bo lubię podkręcać kontrast ;]

 

Dzięki dzięki. Aż mi się zachciało jeszcze przy tym podłubać, ale zaraz mi pewnie przejdzie. Cenne uwagi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności