Skocz do zawartości

Uwagi / Propozycje przyszłych tematów


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wogole niw iem po co przy KAZDYM tytule musi byc napisane Mity i Legendy

,ale moze sie czepiam :P

 

Ja np. przeglądam forum praktycznie wyłącznie za pomocą przycisku "nowe posty" i takie nazewnictwo bardzo ułatwia mi sprawę :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jejciu jej, gitny temat bitwy :D jakby ktos zrobil Anomandera Rake'a z Ogrodow Ksiezyca :D szkoda, ze cienki jestem i nic bym nie zdzialal. Ha. Ale przynajmniej bedzie milo popatrzec. Tak a propos, moze tez zamiast takich powaznych smokow, potworow, wziac moze jakies krasnuludki czy cos? Albo Nomy :D

http://pl.wikipedia.org/wiki/Trylogia_Nom%C3%B3w

http://www.lspace.org/ftp/images/bookcovers/uk/truckers-1.jpg

http://www.lspace.org/ftp/images/bookcovers/uk/diggers-1.jpg

http://www.lspace.org/ftp/images/bookcovers/uk/wings-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez związku z rozmową kolegów i absolutnie nie pod nikogo konkretnego:

 

Mi się zauważył straszny spaming w topicach z bitwy. Nie wiem, nie bywam na forum jakoś strasznie często- może to "nowa świecka tradycja" ale od ciężkiej cholery jest komentarzy które tak naprawdę jedyne co mówią to "właśnie nabijam sobie kolejny post, fajny jestem, nie ? ". Ok, super jest usłyszeć że komuś się pracka podoba, miło itd. ale przy którymś takim kolejnym "jest cool, rób tak dalej" ciężka k...ca bierze. Nie możesz powiedziec nic konstruktywnego to shut the f... up albo załóż blog, to forum grafików a nie magiel.

 

Mam zły dzień, starzeję sie czy "jest coś na rzeczy" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RK- to ja juz wole nie napsiac nic jak brzydkie i od tego mam krzyzyk w prawym gornym rogu, a jak cos w tym jest to warto czlowieka zmotywowac...

 

licznik psotow odkrylem niedawno.... chyba musze sie wybrac do oczologa :)

 

sie RK starzejesz i marudzisz... ale nie TY jeden, to chyba epidemia... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest cos na rzeczy ale imo zawsze tak jest na poczatku ludzie sa ciekawi co sie dzieje pozniej juz jest coraz gorzej :)

 

A gdybys mial dostawac tylko konstruktywana krytyke to w ogole bys postow nie dostawal a tego bysmy niechcieli ? ;)

 

Czasem tez trzeba posluchac pochwal niekiedy to rowniez motywuje , a w/g mnie o to tu chodzi zeby jak najwiecej ludzi skonczylo co = wiekszy poziom bitwy niz 6 osob i wez tu wyłon zwyciezce ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guliwer - moze być? CHodzi mi po głowie scena wiązania nieprzytomnego Guliwera przez liliputów.

 

Jeszcze tak dla jaj dorzuce, ze jest coś takiego jak LEGENDA O MEGAKOCIE - jeden z odcinków Cow&Chicken. Kultowa bajka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje propozyje na prace:

- kobieta, która wzrokiem zamienia ludzi w kamień, zamiast włosów ma węże :)

- cyklop - olbrzymi "człowiek" z jedym okiem, niezwykle umięśniony

- Jezus Chrystus (każdy go zna, nie wiem, czy to dobry pomysł)

- drzewce - potężne, inteligętne drzewa (potrafią chodzić, znamy je z filmów i bajek)

- archanioł

- posejdon

- alladyn (aladyn)

- alibaba i 40 rozbujników

- jednorożec (unicorn)

- PHOENIX (feniks) ptak ognia

 

Wybierzcie jeden z najciekawszych pomysłów i załóżcie topic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie znam goscia o_O
zbyt dosłownie bierzesz moje słowa, zna - w tym sensie, że istnieje, dawniej go znali ludzie osobiście :D, ale umarł na krzyżu, teraz w Niebie jest =]

A jak dla kogoś Jezus jest za łatwy to może go zrobić ukrzyżowanego lub w dalekiej przyszłości (2012 rok) podczas apocalipsy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tigerjap -> powiedz mi, jaki jest cel umieszczania Twojego przedostatniego posta ? ;)

 

Sądzę, że każdy tu obecny ma centralny ośrodek nerwowy, którego stale używa i wymyślenie tematu to raczej nie jest ciężka sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tigerjap -> powiedz mi, jaki jest cel umieszczania Twojego przedostatniego posta ? ;)

 

Sądzę, że każdy tu obecny ma centralny ośrodek nerwowy, którego stale używa i wymyślenie tematu to raczej nie jest ciężka sprawa.

Jak się nudzisz zrób phoenixa (ognisty ptaszek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tigerjap -> siebie też miałem na myśli (jeśli chodzi o ośrodek nerwowy).

Tak się składa również, że swoje zajęcia mam i daleko mi do nudzenia się. Zastanów się czasem nad przydatnością niektórych postów ;)

 

Kończę rozmowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle zoladkiem.... choc czesto moje mysli nei sa az tak wysokiego lotu :)

 

giorgione-w sumie jesli zrobisz figurke (model) przewalisz ja scan3d..... to w sumie :) niby bedie to 3d, po pewnej obrobce,ale :) w efekcie 3d:) tylko wiesz, w tej metodzie ctrl+z slabo dziala :) a savow nei ma :) ogolnie high risk :) ale jak sie pokombinuje to gdizes na koncu jest 3d, wazne czy modelujesz mysza? tabletem? czy dlutem jesli an koncu jest render? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. . . Panie Majster Leru ;P, a następną bitewkę, wzorem CG poproszę w trybie Dual (2D i 3D). Będzie ciekawiej.

 

Giorgione :)) bardzo dobry pomysł, w sumie to też 3D ;).

 

• nie nowy - Speeeeed, MAXIMUM ADRENALINE.

• Piraci i Odkrywcy (kolejny epizod ;)

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny temat na bitwę : podwodny świat :)

 

a propos tej bitwy niezły podmiot do narysowania to Babilon ^^ całkiem ładnie by to wyszło nie sądzicie ? ( tak dla innych którzy nie mają pomysłu bo ja tego w życiu nie ugryze ;p a fajnie byłoby to zobaczyć ) pozdrówka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności