Skocz do zawartości

Mity i Legendy: Tezeusz i Minotaur


_michal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Leru -> Ty szatanie. Wszystko przez Ciebie. Gradobicie, trzęsienie ziemi i kolkusz też ;)

 

Mam nadzieję że będzie. Mam trochę problemów z komputerem, wiesza mi się od czasu do czasu gdy mam 3d na ekranie, zarówno gry, jak i soft 3d...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelakie skojarzenia z Valleyo, Frazettą, Conanem Barbarzyńcą, tudzież grą Barbarian na C-64 są jak najbardziej na miejscu. Jak juz pisalem chce zaprezentowac mit w wersji Valleyowo-heroic fantasowej.

 

003rg5.jpg

 

Jeszcze dużo tu pracy zostało, postuję coś abyście o mnie nie zapomnieli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Por@szek - ;)

 

_kuba_ - brzuch porzeźbię jeszcze, ale na finalnym obrazku on raczej będzie tyłem.

 

JmTm00 - nóżki będę jeszcze pieścić ;)

 

SirAnen - na C64 nie miał poly, najwyżej pixele:

 

c6420parte2vj2.gif

 

Odzienie będzie, update będzie jak coś zrobię (symulatorki mnie ostatnio prześladują, kupiłem sobie Battle of Britain II, testuję też demko FSX i w iłka latam czasami hyhy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

004zo6.jpg

 

Narazie tyle, jeszcze wymyslę jakąś pochwę na miecz i zacznę mapowanko, włosy będę poprawiać w trakcie mapowania/texturowania. NIe; nie będe używac żadnych plugów do włosów, zostaną zrobione z mesha, jako że XSI Fnd (którego mam) nie posiada fura, a dla jednego stilla nie będę kombinować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gratuluje podejścia. Zaraz zamierzam sam zacząć udział w bitwie i pisze u Ciebie tylko z respektu do tematu pracy :] . Zamierzam również z tej samej/go mitologii zaczerpnąć swoj pomysł. Ale niiiic się nie martw :P Jim jeszcze w źyciu nie oteksturował scenki. Spokojna głowa , no i wcale nie będę od Ciebie zrzynał. I dzięki za imie Tezeusza , choć sprawdzę czy to na pewno On był. Powodznia , Ja.kub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności