Skocz do zawartości

Mity i Legendy : Gilgamesh


Waginus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Waginus -> pozytywnie wyglądający model :) widzę, że na ostatni render nie chciało Ci się już za bardzo czekać ;) wrzucaj rendery scanlinowe z trzema światłami albo nawet i screeny z viewporta (tylko, żeby było widać model dobrze :) ). Zaoszczędzisz czasu, a my i tak będziemy widzieć dobrze model :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za comentsy! Scenę mam zamiar ukończyć bez względu na wszystko:cool:.

O renderki się nie martwcie - pokazuję wam to co chcę wam pokazać:p.

 

PS - zmiana planów co do sceny - człowieka byka nie będzie. Będzie gilgamesh stał nad miastem na jakimś budynku i git, z resztą...

 

obczajta screena i samą grę :P

348-pic_big-Bujingai%20-%20The%20Forsaken%20City.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... bo zastanawia mnie czy płaszcz modeluje się, a następnie zakłada na postać ręcznie? czy np jest jakiś plugin który w większym stopniu to upraszcza? Na pierwszy rzut myśli, wydaje mi się że wymodelowanie fałd, nałożenie na sylwetkę [czyli przesuwanie każdego vertexu?] mi osobiście zajęłoby conajmniej dwa lata :P :P :P

 

 

[podejżewam że raczej nie ma czegoś takiego, ale: kto pyta, nie błądzi :) ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te wszystkie komentarze sa po to, zeby model-postac byla finalnie jak najlepsza, prawda? wiec...

 

po za tym, ze temat jest super, to te dlonie w rekawiczkach mi jakos nie pasuja, cienkie palce i jakies nienaturalne, ogolnie chyba za male te dlonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności