Skocz do zawartości

Mity i Legendy: "Dedal i Ikar"


JmTm00

Rekomendowane odpowiedzi

Joł

 

Nie wiem jeszcze dokladnie bo dzis nie dzien na myslenie dla mnie ale pierwszy obraz jaki mi przyszedl do glowy to wlasnie Dedal i Ikar i ich perypetie :] Raczej jakis odrealniony klimat bedzie. Zaklepane ;)

Poki co tylko tyle ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

okej a wiec tak:

 

Ikar zapomniał o bozym swiecie przez co poczuł sie wolny (dosłownie;)) i troche go to zgubiło, ot tyle :D

 

Styl bedzie jak zwykle cos ala toon, bez zbednych wypasów postawie na klimat ;)

 

sorki za jakosc szkicu. Zycze wszystkim dobrej zabawy & pozdrawiam

 

1f27ef290965e139.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jonasz_Real -> Dzieki

 

Leru -> No w sumie racja no to Dedal bedzie tuz nad nim zaczepiony o kaftan na wyłamanych z okna kratach. O spoko, tak wlasnie bedzie :D oczywiscie jak mi starczy czasu ;)

 

yy, a wie ktoś moze jak brzmi kaftan bezpieczenstwa po angielsku, tudziez ma jakaś referke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Ania ma racje z tymi piórkami :) moze z takie we wlosach powtykane jakies i w powietrzu, ej no to moze pojechac po calosci jakoby wariat wyskoczyl przez zamkniete okno oprócz piór jeszcze odlamki szkla :) pozdro :D

 

P.S. ja bym cie nominowal za sam szkic konceptu :D wypas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe uprzykrzacie mi zycie ;) Spoko jak sie wyrobie to bedzie szkło, piórka natomiast beda ale w formie rozwianych pasków od kaftaniku :] co do oczków i japy zgadzam sie ale niestety jezeli wyjde poza jakis limit to wtedy twarz zaczyna wygladac jakos tak nienaturalnie (taa, a teraz to napewno wyglada ;P) ale pomyślałem ze zaimituje to po prostu baardzo zweżonymi teczówkami. Dzieki za porady oby wiecej takich, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLICEK, nielot007 -> Racja paluchy do zeskalowania, bedzie roboty przy tym :( no chyba ze ma ktos z was jakis patent?

Shogun 3d -> Dzieki, jezeli chodzi o górne powieki to raczej mało wykonalne :/ ale zrenice u mnie beda jeszcze mniejsze :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jajcarskie :D

Popraw tylko ucho bo wygląda jak krowie i linię szczęki - załamuje się zbyt daleko od ucha. Karykatura to wyeksponowane charakterystyczne części twarzy ale musi mieć oparcie w rzeczywistości inaczej to juz surrealizm.

Jeszcze usta popraw, nadaj im jakiś wyraz bo wyglądają jak owalny otwór w twarzy ale to widać tylko w ujęciu z przodu, w innych wygląda fajnie

Tkaniny powinny mieć więcej fałd, zwłaszcza majty bo cienkie. Kaftan to chyba dość gruby materiał ale też przydałoby się trochę fałd zwłaszcza przy rękawach i paskach które są mocno zapięte (teraz tego nie widać). Kaftan powinien troche bardziej opinać ciało przy rękach. Nadaj trochę objetosci rękawom - materiał powinien byc pomarszczony!

Oczywiście nie mówię tu o realizmie tylko żebyś zaznaczył pewne rzeczy - wydaje mi się że to dodałoby nieco więcej życia twojej pracy. Jeśli masz inną koncepcję to ok.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Master Kiełbaster, Gomez -> Jasne chłopaki, jeszcze jest co do dorabiania-porpawiania, mam po prostu inny system pracy ;) A zeby nie rzucać słów na wiatr przedstawiam Wam propozycje kadrów...ja osobiście bliski jestem drugiemu, ewentualnie trzeciemu...ale moze mnie jakoś przekonacie tudziez odwiedziecie od mojego planu, chciałbym po prostu znać Wasze opinie na ten temat :) Pozdrawiam

 

53f0bd3eafa44719.jpg

 

...oczywiście doobrazcie sobie jeszcze jakieś zaajebiste chmurki i wogole ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności