Skocz do zawartości

Mity i Legendy: "Dedal i Ikar"


JmTm00

Rekomendowane odpowiedzi

Tez jestem za drugim, a to z takich oto powodow:

 

I

Ikar spada na widza i perspektywa jest lepsza dla budynku, a co za tym idzie, bedzie najbardziej dynamiczna kompozycja.

 

II

Poki co nalepiej do tego kadru pasuja skrzydla. Chodzi o to ze lopocza w przeciwnym kierunku. Na innych ciezko stwierdzic jak on leci.

 

A tak poza tym, to uwazam ze nic nie trzeba zmieniac w jego wygladzie. Postac jest bardzo przerysowana i o jakiej kolwiek nie znajomosci anatomi nie ma tu mowy. To samo tyczy sie ucha.

 

Pozdrawiam i powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

owszem miał być budynek :)...tymczasem przywidziało mi sie tak: Kadr nr.2 ale Ikar jest podwieszony na uwaga uwaga...na wyyje.......anym wielkim dzwigu, którego łancuch za chwile peknie...swiry latac nie umieja, a z tym dachem nie wiem czemu w jednej sekundzie pomysł wydał mi sie banalny :| dzwig natomiast jakis taki bardziej abstrakcyjny bedzie imo...sie zobaczy jeszcze ;) bo pomysły zaczely mi uderzac troche :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wsparcie :) Oka czyli jednak bedzie tak jak na załaczonym imidzu ;) Myslałem coby moze nasz przyszły denat sam sobie tej linki nie podgryzał, byłaby to zawsze symbolika jakas ;) Pozdrawiam...acha dzwig juz ukulałem prawie ale to co tu widac to tylko układka wiec sorki za jakosc

 

5b79f1a653049edd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JmTm00 -> mi w twarzy nie pasuje to, że jest tak pociągła. Myślałeś może o zabawie w FFD`owanie twarzy? Szczególnie w okolicach brwi. Może zaostrzyć niektóre krawędzie twarzy, żeby dodać postaci bardziej szalonego wyrazu twarzy?

Poeksperymentowałbym troszkę też z palcami. Grubsze momentami (okolice stawów), może większe itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności