Skocz do zawartości

Mity i Legendy: dragon(slayer)


uncle

Rekomendowane odpowiedzi

niestety moja pamiec krotka i nie moge sobie przypomniec legendy, byl nawet o tym film (tytulu oczywiscie nie pamietam), aczkolwiek cala rzecz sie dziala gdzies u wikingow czy cos, byl sobie syn jakiegos tam zioma boga (zwal jak zwal), no i matka oczywiscie zwykly czlek byla, no ale on sobie tam byl, cos se tam robil, zakochal sie w jakiejs tam ksieznicce z grenlandi, ona tez byla jakas supersilna (miala jakis pasek mocy na biodrach i jak jej go zabrali to juz byla niesilna), no ale w kazdym badz razie ten typ (polbog?), wslawil sie jako pogromca smoka, no i chcialem mniej wiecej zrobic jakas scene z tej walki. jak ktos zna nazwe tej legendy to byloby milo, jak nie to, ten, jest cos takiego, zreszta ziomow co chcieli zaciukac smoka bylo mnustwo wiec cos sie znajdzie:

 

w kazdym badz razie concept jest z przytupem (moj pierwszy koncept w zyciu hahahah)

w kazdym badz razie calosc wyglada tak (tj bedize wygladac jak skoncze) ze jest se na pierwszym planie maly heros, na jakiejs podmorowce, za nim sobie pierdzi smok ogniem czy moze pierdnol i sie zrobilo czerwono-zolto, tlo to tak jakby jaskinia cos ala scena gdzie gandalf walczyl z czyms tam w kopalni morii, tj scena przed tym jak oni biegli po jakis schodach i se skakali bo sie schody zawalily - kto widzial ten zrozumie, w miare podobne kolory chce uzyskac i mix jaskini + jakis ludzkich budowli lekko zaznaczonych, co z tego wyjdzie nie wiem, i zapomnialem gdzie mam zamknac nawias, w kazdym badz razie mysle ze to skoncze w ciagu 2tyg jak bede mial czas:PP

dragon2_koncept.jpg

 

no i glowka smoka - jedna z wielu jaka kiedys motalem, ale ta mi sie najbardzie podoba wiec ta sobie uzyje do calej scenki

2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

koncept to se zachowam na jakas bitwe 2d o podobnej temeatyce! wymiatam!

 

wlasnie sie zastanawiam jak modelowac tylek smoka, tj calosc, czy zrobic go standardowo w pozie do rig'a czy moze odrazu wymodelowac go w pozycji frontalnej i olac riga (sklonny jestem zrobic to drugie bo moje umiejetnosci z tym sa dosc mizerne:X, aczkolwiek na pralce to juz nic w poznie nie bede mogl zrobic, buu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uncle -> ten model nie jest stworzony specjalnie dla Bitwy prawda? Jeśli tak to niestety ale jestem zmuszony uniemożliwić Ci jego użycie.

 

Jakoże jest to mój pierwszy post tutaj to witam i powodzenia życzę! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leru: to nie jest model, to zarys glowki, ona bedzie jeszcze dopieszczona itp,

 

a wracajac do smoka to dostal skrzydla i troche karku

 

03.jpg

 

 

No cóż widzę ,że masz ten sam kłopot co ja z użyciem starych modeli :DJa podobnie mogłem zarzucic swe stare modele postaci ale pragnąc zmierzyć sie z tematem od podstaw(i nauczyć sie czegoś oraz spradzić czy nastąpił jaki postęp u mnie w modelowaniu i czy się rozwinąłem) i być w porządku wobec zaczynajac od zera podesłałem za zgodą Leru tylko szkice jako materiał wyjściowy.

A co do samego smoka to przyznaje zaczyna być ciekawy w swej formie a jaki charakter planujesz mu nadać:>?Jeśli jak w ostatnim smoku to mam nadzieję ,ze o takie modyfikacje Tobie chodziło tłumacząc sie Lerowi;)

Sam przez tą tłumaczke przeszedłem więc rzyczę Ci z calego serca POWODZENIA W BITWIE:):):cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności