Skocz do zawartości

Mity i Legendy: "Legendarny Zamek Camelot"


Kedzior

Rekomendowane odpowiedzi

to coś spod drzewa weź wywal albo mocno popraw, bo w tej chwili nie wiadomo co to jest, coś między workiem kartoflanym a przemokniętą tekturą.

 

kilka mniejszych niedociągnień jest, np. okna w murze są za jasne i balkoniki na wierzach obok wejścia mają zbyt czarny cień.

już była chyba o tym mowa żeby obciąć kawałek kadru z prawej żeby wyglądało jakby zamek się ciągnął dalej.

możnaby też (może w ps) dać 5-6 stokrotek w trawę na pierwszym planie.

 

niebo i background są świetne, na reszcie kilka drobnych usterek ale ogólnie fajny wiosenny klimat, podoba mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Uwaga juz nie aktualna ;-) update z 29.11.06

 

UWAGA!!! :) Właśnie zauważyłem siedząc w kafejce i wysyłając prace,że wdał się błąd. Chodzi o taki mały prostokąt ledwie widoczny na srodku ekranu, jutro wrzucę poprawioną wersję albo jeszcze dzis wieczorem. Mam nadzieje że zdąże bo psuje mi efekt:)

 

To koniec. Wiem, że nie jest idealnie i że można dużo więcej, ale jestem zadowolony bo wycisnąłęm większość z tego co potrafie :). Klimat miał być z początku inny, wyszło inaczej, moim zdaniem lepiej. Dziękuje wszystkim za współzawodnictwo i za komentarze i powodzenia wszystkim :).

Dzieki

 

 

 

 

3a02b93f205228eb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności