Skocz do zawartości

Mity i Legendy : JIMI HENDRIX - legenda gitary


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Ok wiec to bedzie moj enter ;)

 

Tak wiec zalozenie jest proste zrobic karykaturke jimiego w kapelusiku zasowajacym na gitarce w tle scena zblurowana (tak ide na latwizne) i to by bylo tyle :D

 

Tym razem niestety bez Jarka, biedak jest tak zapracowany ze koniec swiata, łaczmy sie z nim w bolu [`]

 

Nie obiecuje ze uda mi sie to skonczyc wszystko bedzie zalezalo od sprzyjajacych wiatrow ;d

 

jimi%20hendrix%20%281%29.JPG

jimi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 300
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzieki Panie i Panowie za motywacje:) 3d postaram sie zaczac dlubac w sobotke ;) a narazie jeszcze slodkie lenistwo :D yhm tego ostatniego zdania nie bylo ! ciezka praca przy komputerze pracujac nad modelami (ukladaniem pasjansa ;) )

 

Jezeli szybko uda mi sie uwinac ze skurczybykiem to moze dorzuce gratsem jeszcze kogos ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jimi w kapeluszu to prawie Slesh :D

 

za takie teksty moglbym zabic :D

 

no panie! sie postaraj bo robisz mojego jedynego, prawdziwego, niepodrobionego, najlepszego i wogole boga gitary! :)

bede zagladal i sprawdzal wiec uwazaj :D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za takie teksty moglbym zabic :D

 

no panie! sie postaraj bo robisz mojego jedynego, prawdziwego, niepodrobionego, najlepszego i wogole boga gitary! :)

bede zagladal i sprawdzal wiec uwazaj :D

pozdro

 

Badyl... luzik ja też kocham jego lewą ręke oczywiście jak jeździła po gryfie ale to ze Sleshem to taka odskocznia :D nie lubie karabinów i róż :rolleyes:... szczególnie po tym jak się lider wypowiedział o polakach... no i żydach :D.., a mimo to przyjechał do nas kaske robić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz Kl - a gdzie to słyszałeś ? ciekaw jestem :/ btw - to chyba nie jest prawda bo przeciez był koncert w Polsce a "podobno" kiedys powiedzieli że nie będą wystepować dla żydów i polaczków ???

to była chyba jakaś nędzna prowokacja zaplutych karłów reakcji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz Kl - a gdzie to słyszałeś ? ciekaw jestem :/ btw - to chyba nie jest prawda bo przeciez był koncert w Polsce a "podobno" kiedys powiedzieli że nie będą wystepować dla żydów i polaczków ???

 

jestem fanem Nirvany lider Nirvany kiedyś pokazał że pistoleciki nie mają racji, a ty masz racje że nie dla żydów i polaczków (sami o tym głosili) ale nie zaśmiecajmy tak fajnego tematu przecież tu zaraz będzie Jimi :D lepszy niż w orginale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, że koncertow dla zydow i polaczkow nie bedzie to eminema tekst jest przeciez :D

 

troche minołeś się z latami to inna epoka... lider karabinków ogłosił to w 97-98 roku :D... ale koniec z tym co kto powiedział i komu przecież to forum graficzne, a tu niedługo będzie suuuuuper pracka ;)

 

jaras-> to prawda że był koncert i strasznie byłem go ciekawy :D

 

KLICEK-> robisz super pracki, a my tu spanujemy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie martwcie się chłopaki niebawem przyjdzie walec i wyrówna wątek :) a apropos - dlaczego go jeszcze nie było ? nie rzucił swojego ulubionego textu ? hmmm podejrzana sprawa , może jest zajęty kończeniem pewnej stronki i nie ma czasu ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dzieki za wszystkie komentsy :D

 

Kliment ano mialem nie startowac ale co tam ;)

 

Nie zebym nic nie robil robie caly czas ;] ale nie wychodzi tak jakbym chcial :) Caly czas jeszcze przesowam verty mam nadzieje ze jeszcze sie troche upodobni zobaczymy narazie jest kiepsko

 

Robie z tego konceptu pokazal bym wiekszy ale nie mam LOL :

Wszelkie komentarze sugestie bardzo mile widziane :)

 

hendrix.jpg

hen.jpg

hendrix.jpg

hen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :)

 

Aniu mimiki jeszcze nie ma wiadomo jest mirror chce bardziej zrelaxowana twarz zrobic zeby pozniej to podciagnac i pozbrushowac :)

 

Dzieki za wszystkie sugestie wszystko biore pod uwage jeszcze z kilka dni sie pobawie sama twarza, bo codziennie widze cos nowego do poprawy , a jak tak siedze kilka godzin to juz mi wszystko jedno hehe

 

Badyl dzieki :D

 

Aniu z oczkami masz racje chyba sa bardziej wypchniete dzieki poprawie :)

 

qrcze jak to mnie denerwuje tyle detali i zawsze cos umknie no ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wkoncu :)

model odrazu polecial do kolekcji siatek/modeli :)(a sa tylko najlepsze)

troche pomarudze :)

usta mi sie nie podobaja ok wygladaja jak na concepcie ale jakos mi sie nie podobaja :) albo bym troche poszerzyl usta albo je cofnal tzw zeby mniej wystawaly :) bo teraz troche dziwnie wyglada

ale i tak piekna glowka

kiedy ja bede takie robil.... ehhh

ok jeszcze taki pytania od nooba :)

z boxa??

ile czasu robiles??

szkoda ze nie robiles z plane ;( :D

jeszcze troche poslodze :D

jesli chodzi o policzki to pieknie to wyglada ta gladkosc poprostu miod :)

o a ucho idealne takie "misiste" :D

moglbys pokazac glowe z boku ??(najlepiej siatke)

ok ostatnie pytanie bedziesz zbrushowal??

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, modelik jest naprawde ladny , jesli brac pod uwage wielosc conceptu na jakim sie bazowales. Co do niedociagniec, niebede tu smrodzil bo to jest ciagle wip i kto jak nie ty sam wiesz co trzeba poprawic :). Pozatym od smrodzenia sa innni ;).Klicek przyzwyczailes nas wysokim poziomem twoich prack hehe i prawde mowiac to chcac niechcac musisz ta postac zrobic lepsza od swoich poprzednich :D. Oczyiscie zartuje. Pracuj jak zawsze zgodnie w wlasnymi przemysleniami i zalozeniami a bedzie jak zwykle cacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

dzieki za komentsy jeszczeraz :) wszystko jest bardzo pomocne.

 

Narazie walcze z proporcjami zanim wejde w detal nie moge sie zdecydowac na jedno rozwiazanie :/

 

Pierwszy to duze cialko cartoonowe bardziej duze dlonie co za czym idzie duza gitarka i tak dalej , 2gi to malutkie cialko wielkosci mniej wiecej calej glowy :/

 

Nielot tak bede robil zbrushe tam gdzie sie tylko da prawdopodobnie kazdy element bedzie mial normala e/w dispa wszystko chce zrenderowac w brazilu niektore rzeczy w finalu e/w mental wszystko zlozone zostanie na lajersach w ps.

Hmm tak z boxa, czas nie mam pojecia na luzno robilem bardzo ;]

 

Predator - postaram sie zrobic jeszcze lepsza postac niz te ktore zrobilem do teraz, poprostu tutaj postaram sie duzo zbrusha uzywac zobaczymy jak to wyjdzie

 

Leru - dzieki :)

 

HcPiter - dzieki :)

 

Ziomus - dzieki :)

 

Shalivan - dzieki bardzo :)

 

Badyl - Dzieki super stronka fajny filmik i dobre zdjecia ;]

 

Ktore sie bardziej podoba ?

 

hen3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności