Skocz do zawartości

Was jest Die nazwen of This Song?


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 870
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Chłopaki mam problem.

Szukam piosenki, ale nie pamiętam wykonawcy, nie pamiętam tytułu, nie pamiętam słów, ani melodii. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc? :D

 

Wiem tylko tyle, że śpiewała to babka z takim raczej dojrzałym głosem. I było coś o "man". Dobija mnie to! Może komuś coś świta? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Łapiesz screena, najlepiej z początku video/teledysku/interesującego cię filmu

2. Wklejasz do wyszukiwarki grafiki w googlach

 

...i masz odpowiedź, wygląda na rosyjski kawałek

 

Alex Sparrow/Алексей Воробьев - SHE'S CRAZY BUT SHE'S MINE

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie oglądałam kiedyś reklamę z telewizji z muzyką, którą za cholerę nie pamiętam. Nawet nie wiem jaki to był model samochodu. W reklamie było, że samochód podjeżdżał do każdych dzieci, które były daleko i one z instrumentami wchodziły do auta. Potem na końcu reklamy pokazano jak te wszystkie dzieciaki grały razem jak zespół i na końcu samochód, który jeździł na drodze. Były to dzieci w różnym wieku. zrozumiem jeśli to będzie wręcz niewykonalne. Próbowałam sama, ale tekstu piosenki niestety też nie pamiętam. Wiem, ze śpiewała najstarsza z dziewczyn i była bardzo rytmiczna nie wiem tylko czy popowa czy rockowa, bo oba gatunki się ze sobą mieszają. Z góry dziękuje za ewentualną pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ten wątek nadal funkcjonuje, ale skoro nadzieja umiera ostatnia, a ja wciąż dycham.. Czy ktoś wie jaki męski wykonawca śpiewał "I am beautiful" Wiem że śpiewała to Christina Aguilera, ale słyszałam też męskie wykonanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KLICEK unpinned this temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności