Skocz do zawartości

Mity i Legendy: "Słowiańscy Bogowie"


Agent_74

Rekomendowane odpowiedzi

P.Ps 2006.10.24

Witam wszystkich ponownie i na wstepie zamieszczam po sporej przerwie (jak zwykle obowiazki w pracy:|) pierwsze fazy modelowania:|.

Jest to moja druga w życiu próba modelowania człowieka a mam zamiar czegoś sie nauczyć więcej w tym temacie także prosze o wszelkie podpowiedzi jak można by uatrakcyjnić fizjonomię bajkowej postaci(podkreślam BAJKOWEJ).Moim celem na razie jest stworzenie postaci ,która swą posturą i aparycją bedzie upodobniona do stylistki bajki Batmana z lat 80ych,ktora jakiś czas temu byla emitowan w polskiej telewizji:)Postać jak ma być zła to była tam w tej bajce przerysowana w kształtach ażeby lepiej podkreślic jej charakter.

W nastepnym poście załącze nastepne renderki i dalsze wiadomości na temat mej pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jutro podrzucę wszelkie szkice koncepcyjne +modele i fazy rozwoju:)Z mej pracy:)

 

Witam ponownie:)

po sporej przerwie wreszcie udało mi sie przygotować materiały do Nowych MODELI,ktore mam zamiar reaktywować:)

A tu właśnie podsyłam pierwowzory szkicowe postaci ,które będą brały udział w bitwie:)

Po lewej stronie zawodnik o wdzięcznej nazwie Swarożyc istota boska ,która sprawowała pieczę na słońcem i rusztem:)hehe

Zawodnik po prawej stronie to prosty człek z ludu o początkowej nazwie Dragvild lae,że jak poszukałem w żródłch archeologiczno- etnograficznych odpowiednikiem tej nazwy imiennej jest Dragorad(czlowiek ceniący pokój:)no do bra dość tych madrąści ala prof.Miodek,do rzeczy dziś najpóżniej jutro dośle wpeirw pierwowzór owych modeli a zaraz potem wczesne prace modernizacyjne a tak naprawde prace modeli budowne od nowa:)

Zw względu ,ze jestem też początkującym modelerem proszę o wyrozumiałość:|

Jak którys z forumowiczów ma podpis "...ażeby być wielkim trzeba być kiedyś małym:)..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar do tego celu zastosować moje materiały zrobione w 3ds max(czyli modele i różnego rodzaju akcesoria z mej obrony magisterskiej na ASP.A dokładnie filmik

 

Zabronione jest używanie modeli, które wcześniej zostały zrobione (czy to Twoje czy to przez kogoś innego). Jeśli tak będzie, to będę musiał zamknąć temat niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabronione jest używanie modeli, które wcześniej zostały zrobione (czy to Twoje czy to przez kogoś innego). Jeśli tak będzie, to będę musiał zamknąć temat niestety.

 

 

 

SPRAWA BITWY I ZAPYTANIE:

to może chociaż szkice wpierw podrzuciłbym a modele bym na nowo wybudował z o wiele lepszą topologią siatki bo fakt to co miałem było jak na początkującego w 3D w miare dobre ale teraz jak patrzę na to to dla mnie tragedia.Wiec BAAAARDZO Prosze o dani mi szansy.:)

Ten temat jest mi BAAARRRDZZZOOO BLISKI memu sercu:rolleyes:

I wiem ,ze już nigdy sie on nie powtórzy:(

Nie liczy sie dla mnie zajęte miejsce w BITWIE ale to ażeby móc sie pokazać i jakoś też wykazać.Jak na razie na gruncie modelerskim jak i początkowym animacyjnym:o function FocusMe() { windows.focus(); } window.focus();

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkice - nie ma sprawy

modele rób proszę od 0

 

 

Dziekuję Baaardzo za danie mi szansy:p:)

Obiecuję ,ze szkice beda ale jutro je zamieszczę jak i obiecuję ,ze za model sie wezmę od zera:)Nie mam zamiaru oszukiwać jak to się czasmi na forum zdarzało.Nie chcę ażeby ktos mnie mienił "kombinatorem":mad: A propo wypowiedzi jednej tu z osób:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yeah! na razie jest niewiele, ale jeszcze masz troche czasu. noga jest fajna, ale cos jest nie tak z kolanem i udo jest za daleko wzgledem lydki...

 

No cóż fakt jest na razie nie wiele ale będzie więcej:)

Co od nogi i jej cześci jest to na razie poczatkowy szkic ale nie chce tez za bardzo iść w realizm bo wtedy zatrę formę i stylistykę bajki.Jak już bedą w pełni zbudowane biodra idące z korpusem w parze to wtedy na pewno wsio poukładam jak nalezy :)Poza tym chce owy model tez zeskinowac z bipedem wiec muszę na razie robić model na bazie krzyża Andrzeja:)

Dziekuję za dobre uwagi wstepnę już sobie je wpisałem w swój kajecik:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Sadomenie....naprawde niezle sobie poczynasz..nogi juz sa takie jakie mialem kiedys za czasow dobrej formy;)..

Aha..i po tym co sie naogladalem na silowni pod prysznicem to moge powiedziec iz mitem jest maly ptaszek u pudzian-menów.

Wiec podrasuj mu troche stuff, bo na randce sie nie spisze;)

btw poza tym na razie przyrodzenie przypomina ksztaltem statek USS Enterprise..czy jak mu tam bylo;)

Ale zarty zartami...model pnie sie ku gorze i jest dobrze tam gdzie juz dopracowales:)

Milo popatrzec!

 

Pawel

 

p.s. brzuch to wiesz, ze wymaga pracy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha..i po tym co sie naogladalem na silowni pod prysznicem to moge powiedziec iz mitem jest maly ptaszek u pudzian-menów.

Jesu, to musiały być traumatyczne przeżycia :D

 

Co od nogi i jej cześci jest to na razie poczatkowy szkic ale nie chce tez za bardzo iść w realizm bo wtedy zatrę formę i stylistykę bajki.[/qoute]

Okej, bajkowa stylizacja, ale żeby aż tak wyglądać to chyba trzeba całe życie przepakować na siłowni/ przeżucać koks, albo nawpierdzielać się sterydów o masie przeciętnego słonia ;) Najbardziej razi w oczy: Ten ziomek ma WIELKIE cycki, a jego mięśnie brzucha za ostro "wżynają" się w reszte ciała. Troche to zrelaxuj i chyba będzie spox.

Pewnie to znaci, ale co tam. Nie dla wrażliwych uszu :P

http://youtube.com/watch?v=uafg09RsGlY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności