Skocz do zawartości

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

http://www.videsignline.com/201001222?printableArticle=true

Nie wierzę, Nie wierzę, Nie wierzę, Nie wierzę, Nie wierzę! :D :O

 

3DS to najpotężniejszy przenośny sprzęt ever made! Sprzętowa teselacja (tego nie ma PS3, XO, najdroższe karty nvidii i ati z 2008 roku) i nurbsy. Sprzętowe światło per-pixel czyli normalki i speculary będą normą. Sprzętowe renderowanie mgły i obiektów gazowych. AA na całym ekranie.

 

Demko wydłubane na GPU tszydeesa... z 2006 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. To nawet widać na screenshotach. MGS wygląda o wiele lepiej niż na PSP, a Resident Evil wgniata w fotel. O ile to nie bullshoty :)
To nie bullshoty na bank. Dzisiaj poczytałem trochę. Na E3 Odpalali ten filmik na 3DSach i można było sobie go zastopować i pokręcić kamerą. Tak samo z MGSem. Ludzie mówią że grafika wygląda tak samo jak na screenach czy filmiku a nawet lepiej w odbiorze bo jest jeszcze efekt 3d.

Mimo to jednak nie było gameplayu w obu. Nie wyrobili się z tak trywialnym szczegółem. ;)

 

Nawet najtańsze karty ati z 2007 roku miały tesselator. Przez kłopoty Nvidii tesselacja nie weszła do pipeline'u dx10 tylko trzeba było na nią czekać 2.5 roku.
I tyle lat bez supportu? :O Nie ogarniam życia. Tak btw chodziło mi raczej o fakt istnienia kompleksowego rozwiązania hardware + API. Coś co będzie można odpalić guziczkiem a nie grzebiąc w pojedynczych rejestrach czy jakoś tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to, ze zywot konsoli sie wydluzy bylo wiadomo juz wczesniej jak koszta produkcji gier sie potroily a zyski niewiele wzrosy.Hm moze to szansa na reinkarncaje PC ? Ja osobiscie na konsoli ciupe tylko w tekena 6 (x360) i wogule mnie nie biora te konsole. Mimo ze jestem nalogowym graczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też grałem w demko snipera, gra nie jest zła ale nie ma w niej kompletnie żadnych innowacji ;p jest to co już było tylko ładniej ubrane :>. Jakby było za 40 pln to spox XD.

Z polskich gier FPP to ja najbardziej liczę że wyjdzie dead island, bo ogólnie mam dosyć hardcorowych shooterów ;/. I nie pamiętam polskiego dobrego horroru :].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ah oh drogi ola-fie. Rowniez jestem zupelnie porazony ta wypowiedzia. ah oh.

 

a powaznie to fajnie ze chlopaki podchodza do tego z luzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka stype?:) Po prostu napisalem, ze taki dowcip wcale mnie nie smieszy:) Jak dla mnie to mozecie za niego dostac Nagrode Nobla;)

 

@koniu: tak, tak, z pewnoscia:) Zapomniales wspomniec, ze umieramy z zazdrosci;)

 

P.S. Swoja droga, czy to jest wlasnie Mr.Tex?:)

Edytowane przez Reanimator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hatred: Inaczej by mówili, jakby to ktoś od nich zrobił :D
Nie wątpie, ze na forum cd action czy innego playa odbiór będzie inny. Taki zabieg, to bardziej kokietowanie nastolatków. Nie mowie, ze zle, ale warto miec swiadomosc oglaszając wielke entrée materiału na forum gdzie przebywają sztywniacy i tetrycy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniu: w Twoich literkach trudno wyczuc, tym bardziej, ze Cie nie znam osobiscie:) Wybacz;)

 

W sumie jak ogladam to drugi raz to jakos pozytywniej i z dystansem to odbieram. Cofam poprzednie posty ;)

 

Keep up:)

Edytowane przez Bruneq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie dystans :) ten teaser to spontan totalny, zaden PR :)

wyobrazcie sobie pana wypikanego ktory na imprezie firmowej krzyczy do pani menager Tajni siedzacej obok ludzi z EA i Epica: " Daj kamieniaaaaaaaaaaaaaaaaa!!"

 

a tetrykow przepraszamy, niestety taki folklor mamy nie wierzycie chodzcie z nami na browara :P ani to zabiegi ani kokieteria, zwykly dystans do tego co sie robi, wkoncu nie jest to rzadowa robota.

 

aha jeszcze jedno, nie w tym materiale nie ma pana Texturka on jest juz tylko czlowiekiem ktory stal sie legenda, dzieki temu obserwoje wszystko co sie dzieje w game devie z swojej valhali i podzleca fuchy noobka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyobrazcie sobie pana wypikanego ktory na imprezie firmowej krzyczy do pani menager Tajni siedzacej obok ludzi z EA i Epica: " Daj kamieniaaaaaaaaaaaaaaaaa!!"

 

Yhm, szok ;)

 

Nie mam co sobie wyobrazac, w kazdej firmie jest chyba podobnie (chociaz kazdy moze krzyczec, jak to wyjatkowo jest u niego;) ) i zawsze znajdzie sie jakis blazen rozbawiacy towarzystwo;)

 

Ot mnie osobiscie nie bawia okrzyki typu "daj kamienia", co oznacza najwyzej, ze mam inne poczucie humoru;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jak co ale sniper to gra ktora wylonila sie nagle ,wyglada bardzo przyzwoicie , miala niewielkie koszta produkcji i wcale nie pretenduje do miana hitu.Ponoc sam szef city powiedzial ze wyjda na swoje jesli gra sprzeda sie w 300 tysiacach egzemplarzy. Wedlug mnie nie ma co sie martwic o ten tytul, bo na konsolach 80 procent to same gowienka , ktore sa nijakie poprostu.

 

Edit .Kolejnym plusem jest to ze gra szybko zostala wydana i screeny nie zdarzyly sie przejesc szybko co ostatnio mi sie czesto zdarza. Np buletstorm szczerze mowiac srednio mnie zaskoczyl i jak nie zobacze czegos naprawde nowego do premiery to przejde obok tej produkcji obojetnie.

z wiedzminem mam podobnie bo w sumie ostatnio nic nowego nie pokazywano....

Edytowane przez jacenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, nie bede zasmiecal, wiec zapytam tutaj:

 

Kojarzy ktos moze trailer pewnej gry?

Laska wchodzi do ciemnego mieszkania, idzie do lodowki, bierze jakas szklanke z napojem, odwraca sie a tam taki ryj obrzydliwego demona z zębiskami.

Lasce sie zapalają tatuaże, strzela w demona mocą i zaczynają walczyć?

 

Drugi spot do tej gry to jakiś demon w łachmanach na placu zabaw nocą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności