Skocz do zawartości

Forumowe Mikołajki :)


DraB

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro zbliża się grudzień, tak, sobie myślałem czy nie daloby sie urzadzic jakis forumowych mikołajek :)

 

To znaczy ze osoby ktore wyrazily chęc brania udziału w czyms takim (wpisujac sie tutaj) zostaly by poinformowane przez jakiegos "naczelnego (np modka, albo mnie :)" kogo wylosowal, przez PM.

 

Wylosowanej osobie wysyla sie drobny upominek zwiazany z 3D (chyba jakis swoj model, w formacie .max bedzie najlepszy ;)

 

Czyli zalozmy ze zglosily sie osoby 1 2 3 4 5 .

 

A wiec np. ja 5 Grudnia wysylam do kazdej z tych osob PMa kogo wylosowaly (np 1 wyl. 3, 2 wyl. 4, 3 wyl. 5, 4 wyl. 1, 5 wyl. 2)

 

wstępnie, Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hehehe, mocne, wigilia klasowa na max3d.pl, skok w przeszłość do LO :D

 

W sumie zabawne, ale może niech każdy kto chce wrzuca jakiś upominek dla wszystkich i zrobi się taka "świąteczna baza free stuffu" wątpię żeby losowanie było technicznie łatwe do wykonania a tak przynajmniej wszyscy skorzystają ;]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interesujący pomysł :] aż sobie humor poprawiłem na wieczór a jak przeczytałem że Knyshy członek opadł to odleciałem :D

w sumie pomysł ziomuśa + Vorka +ziomuśa i jeszcze raz ziomuśa jest niezły :D

będą zdjęcia? :D

 

Ardeni bądź grzeczny przed świętami bo mikołaj węgiel Ci przyniesie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oż.. ale jak by tak posklejać :

piksara krzesła z ikei , Ani ryba z kosza z bitwy , itd... ktoś jeszcze choinkę ,stół wymodeluje... clothem zrobi się obrus... vorek to nastrojowo oświetli . leru nam śnieg cząsteczkami sypnie.. to może wigilia wyjdzie :)

 

a tak na poważnie to mi też wszystko opadło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze zrobic wideokonferencje przy stole wigilijnym ?? hehehe ;) swieta swietami... a co do modeli -- to dzial moze powstac, ale nie tylko z okazji swiat... poniewaz jestem na allegro zarejestrowany to moze tam tez cos takiego zaproponowac.. koles mi plazme a ja 2 etykiety zapalczane... bo wymienic sie mozna tym co aktualnie sie sprzedaje ;) hehehe :D a pomysl Piotrka bardzo trafny... w zasadzie oba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy podzielić się opładkiem wysyłając go do siebie po kolei...każy bedzie sobie odrywał kawałek, wpisywał na kartke zyczenia i przesyłał dalej;) Ja wymodeluje Bałwana...kto będzie robił Elfy?:D

Warto pomyślec o Wilkanocy...

Jestem tez za Walentynkami ale nie wzdychajcie do mnie...moje serce należy już do mego stałego łacza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności