Skocz do zawartości

Teczka 2D: OMAM


OMAM

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

fajne, w miare, wiesz co ?? W twoich pracach widze dokładnie siebie (mamy chyba bardzo podobny poziom:D) tez postacie, miesniaków, gołych kobiet, do tego takie mazgaje... Przestań mówic ze nic nie umiesz i ze jestes do du***... PRzynajmniej rysujesz w "realu' wiekszość foromowcow ogranicza sie jedynie do photoshop'a, a tam sprawa wygląda znacznie prościej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maz, maz. Beda z ciebie ludzie. Przykladaj sie do rysowania, nie spiesz sie, nie mow ze jestes do bani. Rysuj to czego rysowanie sprawia Ci przyjemnosc. Jak cos Ci nie wyjdzie to nie zamazuj tylko odloz do szuflady i wroc do tego za jakis czas, narysuj od nowa, popraw bledy itd.

 

Z rad technicznych, jak rysujesz dlugopisem to rysuj czarnym - latwiej bedzie Ci polapac sie w skali cienia/szarosci. Poza tym staraj sie rysujac myslec o formie ktora chcesz przedstawic. Czy np. cos jest plaskie czy okragle i stawiac kreski w sposob ktory to podkresla - niech kreska podazaja za forma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze dobrze, fajnie już machasz pędzlami tam gdzie trza, pokombinuj może jeszcze w ustawieniach brushy bo chyba samym okrąglakiem jedziesz, możesz gdzieniegdzie wrzucić na pędzel texture, to czasem fajnie wzbogaca ale też nie można przesadzić ;P. Ogólnie postęp zrobiłeś, jedziesz dalej ;] Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz)rum: Dzięki za dobre słowo. Co do pędzli to fakt, używam na razie tylko okrąglaków, jak poczuje lepiej kolor , bryłę, przestrzeń , na pewno zacznę zabawę z tekstura i modyfikacją pędzli. Najpierw musze ogarną podstawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerzuciłem się na media naturalne a dokładnie, ołówek . Takie wstępniaki przed przymiarką do bardziej dopracowanej pracy.

 

kobitkiux0.jpg

 

I ciekawostka , bo to się raczej na 3d kwalifikuje

 

rzebadg0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O_o No to brak mi słów i wcale mi nie do śmiechu. Wyszło świetnie.

 

dzięki, niestety figurka wyschła i przypomina....? No właśnie, nic nie przypomina.

 

Ostatnio łapie się za rzeczy których nigdy lub prawie nigdy nie robiłem w tym przypadku pozwoliłem sobie popełnic obraz olejny pod wiele mówiącą nazwą “Podniosłem rękę na Mistrza”.

 

obraz2ji3.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, mógłbyś dorobić troszkę poszarpanej skóry w miejscu wyrwanego serducha, dodać kawałki żeberek, a krew mogła by bardziej wylewać się z wnętrza i być ciemniejsza. Nie wiem w jakiej fazie chciałeś to uchwycić, czy chwilę po wyrwaniu - tu krew pomiędzy serduchem a klatą powinna się "ruszać" :) Czy też serducho już jest w łapsku miażdżone od paru sekund - krew spływa tylko po łapie i klacie, ew. jest połączenie pomięczy serduchem a klatą, ale tylko drobnymi mięsnymi nitkami. Włoski by się przydały, realizmu nabierze. Przepraszam, że się tak panoszę, bardzo fajny pomysł, no ale juz wiesz co mi leży na wątrobie :) Pozdrawiam, super pracki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czuć, jak mu się ręce zginają - znaczy wklęsłość przy łokciu w złą stronę

palce połamane, sprawdź na jakiejś fotce jak powinny się ułożyć (+ wierzchnia część dłoni)... oba błędy ze skrótu perspektywicznego wynikają

 

no i ten... magia fajna, ale nie wpływa na oswietleine skóry gościa. kolor skóry powinien być bliższy czerwonemu otoczeniu i rozjaśniony przez MOC.

 

popracowałbym nad łączeniem sukienki z kolesiem, bo na razie mało ciekawie. jakaś przemiana skóry, spękania, hmmm....

fajnie może wyjść :)

 

poprzednie słabsze, flaki nie mają specyficznego cieniowania (zbyt matowe, przezroczyste). no i koleś wygląda jak niemowlak z twarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muody: dzięki za sugestie, powoli wprowadzę je w życie

 

a ja proponowalbym nie brac sie za urzeczywistnianie swoich wymyslow jezeli kupa podstaw jest do nauki

nicponim: ale czasami człowiek musi bo inaczej się udusi, uuuuu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz w nowym roku i pierwszy wip.Ciągnę pomysł z ostatniej pracy tyle że w monochromie. Tak więc tytułem wstępu- diabeł który wyrywa skrzydła aniołkowi. To tak w wielkim skrócie.Oczywiście liczę na krytykę, możecie być bezwzględni :)

 

82805580ix0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też podtrzymuje to co napisał nicponim i wcale nie ironizuje. Wszak stara prawda mówi że z pustego i Salomon nie naleje. Tylko że ja czasami lubię sobie takiego gniota stworzyć, i wcale nie przeszkadza mi to w rysowaniu kółeczek, kwadracików i całej reszty rzeczy które budują podstawy tych, w przyszłości oczywiście, lepszych prac.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności