Skocz do zawartości

Tygodniowy Speed 3D-Sesja 2


ttaaddeekk

Rekomendowane odpowiedzi

a ja myślę, że jak ludzie chcą rzeźbić to można im zrobić osobne sesje. Osobiście uwielbiam patrzeć na dobre siatki, a jak widzę tą papkę z tzw detalami pchanymi na siłę to aż mi się odechciewa patrzeć, i zniechęca do wzięcia udziału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mnie osobiście nie przeszkadza ,że ktoś cierpliwie dzierga organikę np. w 3d maxie,ja nie mam na to czasu ani cierpliwości.

Jeśli mam możliwość zrobienia tego samego szybciej w innym programie to dlaczego nie .

 

Wątek powinien być bardziej szczegółowo opisany co do wymagań ,mnie uspokoił wpis soft dowolny.

 

Też jestem za osobną kategorią ,sesją dla Zbrusha nie będzie wtedy dyskusji o uczciwości i nieuczciwości ,tylko będzie ocena pracy.

 

Swoją pracę usuwam z wątku dla świętego spokoju mojego i waszego .

 

Howg:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeet: Nie chodzi tutaj wcale o jakieś naruszenie uczciwego współzawodnictwa. Dzierganie przez 4 h w Z-brushu wymaga tyle samo nakładu pracy co posuwanie werteksów przez 4 h w maxie, jedynie efekt jest inny :)... I myślę że rozchodzi się tutaj tylko o to aby nie porównywać ciężarówki i samochodu osobowego w tych samych kategoriach tylko dlatego, że tym i tamtym można sobie pośmigać ;P...

 

I wrzuć ten screen z powrotem, nie zachowuj się nie poważnie :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności