Skocz do zawartości

Bitwa 3D: One day flower


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość _Kreska_

gratki!

najbardziej mi sie podoba ze niby taki still i cartoon a tak fajnie emocje widac, piękne twarze (ta dziewczyna normalnie petarda!) i wiatr, i sposób w jaki koles czapke podtrzymuje... straszny ładunek emocji w tej pracy jest:)

pieknie... naprawde pieknie...

oskara normalnie powinienes dostac, jakby za stille dawali :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slajver -> dziekuje

max_1989 -> dziekuje

Mr Pank-> mazy mi sie filmik ale to pewnie za kilka lat ;)

Lewus -> dziekuje bardzo :)

_Kreska_ -> dzieki straszne :) strasznie milo slyszec ze moja pracka tak bardzo wplywa na czyjes emocje

Jonasz_Real -> dzieki misq

Elmo22 -> dziki wielkie. Bardzo kibicowalem waszej druzynie.

Mironeczek -> dziekuje

 

 

No Panie i Panowie

Odpoczolem na wczasach wiec od jutra biore sie za kosmetyczne poprawki a pozniej za making of.

 

Chcial bym przeprosic wszystkich za to iz tekst do obrazka nie byl poprawny gramatycznie - nie jest to spowodowane niepowaznym traktowaniem calego przedwsieziecia - lecz kiepska pamiecia. Tekst ten byl napisany w 1 dzien bitwy - sporo czasu zanim co kolwiek zaczolem robic. Nastepnym razem postaram sie bardziej.

 

Dziekuje wszystkim za kibicowanie/trzymanie kciukow/oddanie glosow na moja prace w sondzie. Dziekuje wszystkim moderatorom za przygotowanie oraz nadzor nad konkursem.

 

Specjalne podziekowania dla Jury - bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

no barton jeszcze raz gratuluje talentu! Świetna pracka!

Gratki za fronta na stronie Zbrusha!!!

Czekam na making off'a

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje dziekuje :)

 

Z tym making off to sdie jeszcze troszke przeciagnie bo w weekend jade do szkocji testowac tamtejsze browary :D

 

ale spokojna glowa bedzie napewno - i postaram sie odpowiedziec w nim na wszystkie nurtujace wiele osob pytania. Poprostu jeszcze troszke cierpliwosci.

 

Narazie przy otwarciu plikow tej scenki ciagnie mnie na wymioty (zmeczenie materialu) wiec taki weekend odpoczynku dobrze mi zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności