Skocz do zawartości

Bitwa 3D: Rat in da Klat [KONIEC]


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po raz kolejny będę startował w bitwie, tym razem temat mniej kontrowersyjny (żeby ludzie mnie nie znienawidzili za popsucie wizji najlepszego filmu/gry/bitwy).

 

[PL]

Scena przedstawia więźnia skazanego na dożywocie i szczura z wróblem na podstawie komiksów Arkas'a. Utrzymane w klimacie cartoona. Szczur i wróbel - dla dożywotniaka najpiękniejsze rzeczy w celi (w których na codzień piękna nie dostrzegał).

[ENG]

...

+ + + k o n i e c + + +

 

0117151646374b7492fb3.jpgRatKlat_finish.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 106
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

rys.jpg

 

qDevil - ale np. w wezach bym nie znalazl piekna :p

fikołek - dziekowa

mirach - postaram sie zrobic porzadnego cartoonowego szczura :P

Kr3tz - no a co! dzieki ;]

Ania - ehehe, od sluchawek 2x przegryzl, dzieki ^^

tadzio - no bo male zwierzatka sa pikne :D

Intervain - racja racja :]

 

Ciagle mysle nad conceptem, no niewiem co by tu zrobic, jedyne co wiem to zeby byly 2 szczury - chudy dlugi i gruby maly - oraz zeby siedzialy w jakies klatce/pomieszczeniu. Concept zostawie na pozniej, zaczne modelowac szczury a z czasem moze cos mi skoczy do glowy. Albo poprostu zrobie 4 obrazek z tego komiksu, nie ma tam zbyt duzo modeli, no ale to i dobrze..

 

ps. pomieszczenie + szczury na szybko (pomysl zaczerpniety z jakies reklamy) :p

concept.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

satanicus1991 - najlepszy komiks (po garfieldzie) jaki znam, "Dożywotniak" polecam ;)

mintrill - ahahaha no znowu:D dziekowa

 

btw. jezeli kogos to interesuje, to zdecydowalem sie jednak na zrobienie scenki wieznia i szczura.

 

ujecie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej desek w więzieniach nie ma... bo można połamać i zrobić kose .. prędzej czysty metal... żeby łatwo było utrzymać higienę... jeśli w ogóle można o takiej mówić ;) jak potrzebujesz wykorzystać poly to zrób śliczne... "mazie" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fikołek ta lozko to "preview" ;)

Matti dzieki

qDevil jedno lozko styknie - tak jak w komiksie, szczur urodzil sie w wiezieniu a dozywotniak zostal nieslusznie skazany na 700lat...

Lewus dziekowa

asblaze no dzieki, materialy ulegna zmianie, te sa do jakies tam prezentacji kibelka

 

update

update.jpg

 

btw. wiecie jak zrobic w VrayDisplacementMod zeby gorna czesc modelu nie rozlaczala sie od dolnej? ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Narazie bardzo fajnie idzie :)

 

A co do...

btw. wiecie jak zrobic w VrayDisplacementMod zeby gorna czesc modelu nie rozlaczala sie od dolnej? ...

... to nie znam się na vray'u, ale w mentalu gdy coś takiego się zrobi, to wystarczy dać kilka chamferów na krawędziach obiektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toon toonem, ale nawet jak na zdezelowanego szczura trochę za sztucznie wygląda. Więcej charakteru zwierz potrzebuje, jeszcze więcej jaj mu daj!

Widzę, że starasz się odwzorować kreskę z komiksu, więc odwzorowanie szczura płaskiego w widoku przestrzennym będzie wymagało odpowiedniego jego ustawienia..

 

Postać ginie w ogromie otoczenia. Rozumiem, że on jest malutki, ale skoro ma być bohaterem to powinien on oko przyciągać. A nie przyciąga.

Oko kręci się za kompozycją: kibel->okno->rocky->plakat->szczur->kibel

a pośrodku sceny pusty róg mataraca...

 

Może światło puść przez kraty? Volume na szczura?

 

Symboliczny plakat rokiego jest ok, natomiast "stop hałasowi" wykręca myśli w stronę... właśnie, w jaką stronę? Hasło nie na miejscu imo..

 

Scena może być dobra, wyciśnij z niej ile się da!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qDevil dzieki ;]

fikołek dziekowa ;]

Lewus no zgadzam sie, szczur nie jest skonczony, a pusty róg mataraca - nie bedzie pustym rogiem (^^), bedzie tam siedzial dozywotniak. w sumie cala scena to pogladowa, bo co bede pokazywal samego szczura, czy sam kibelek. plakaty pewnie ulegna zmianie (znalazlem je w 10sek po wpisaniu w google poster). swiatlo przez kraty rowniez pojdzie, moze jakos oswiece szczura ;) dzieki

ndru_w dziekowa :]

 

zloty szczur :p

zloty.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ten sypiący sie tynk nie wygląda dobrze, może wrzuć do z-brusha czy tam muda i porzeźb troszę przy okazji dodałbyś nierówności do ścian, resztę załatwi textura

 

deska trochę za bardzo kanciasta na dole i dziwnie reflesy łapie może zagęść trochę sitke w srodku dechy to nię będzie ściągać powierzchni z brzegów i refleksy będą chyba ok

 

jeszcze bym troszę powyginał pręty w oknie i to wszystko do czego mogę sie przyczepić :)

 

poza tym dobrze idzie robota dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania za gruby czyli za duzy? poprawie klape, dzieki

SirAnen zobaczymy zobaczymy ;o

fikołek nie uzywam sculptow :p dobry pomysl - prety powyginam. dzieki

piotrek dzieki :D

Radzisz tez mam nadzieje :p dziekowa :]

 

prison.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fikołek ekhm cos tam poprawilem, dzieki

oskar_h oo pierwsza osoba ktora lubi/zna dozywotniaka ;) thx

 

update4.jpg

 

w scenie nic nie poprawialem, tylko riga zrobilem.. pare bledow sie zrobilo, pare bitmap mi ucieklo, w ogole proporcje siadaja, niebawem poprawie.

 

anim3.gif

 

ta wersja wyzej jednak strasznie mi sie nie podoba, co myslicie o tym:

2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh cień tago szczurka w PSie domalowałeś?;)

 

dozywotniak w okolicach krocza ma coś dziwnego :D

 

plakaty są troche za grube, może przymocuj je za pomocą taśmy a jeden róg niech się odklei i odstaje, a w drugim niech będzie oderwany bo na razie są za regularne

 

no i jedziesz! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fikołek nie domalowywalem cienia, jakos tak wyszedl (teraz widze cien wąsów szczura, przerazilo mnie to :P ). no ma cos dziwnego, tj. blad w rigowaniu. plakaty rzecz jasna sie zrobi jak trzeba. dzieki wielkie :]

 

prison2.jpg

 

troche sie bawilem wiezniem (bledy w mapowaniu sa, wiem wiem...)

prison2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

funny ;)

po co nocnik jak jest kibel ?:)

te fotki psują efekt .. moim zdaniem jak już coś robisz w toon to wszystko ciągnij w tym temacie :) jakoś tak się wyróżniają .

 

zastanawiałeś się nad tym .. co pomyśli widz jak zobaczy tą pracę.. ? będzie wiedział że chodzi o szczura ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nabiera kształtów, prawie jak prison break :D

plakaty rzeczywiście troszke nie pasują może machnij takie proste dziecięce rysunki czy coś

dorzyć jakieś śmieci w kącie świerszczyki pod wyrkiem i będzie git :)

 

teraz biore sie za te sciany, w zbrushu je pogryze i poniszcze ;o

czyli jednak sculptera użyjesz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności