Skocz do zawartości

Bitwa 3D: Little Arena


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

::ChrisA.::

Dzięki...kończ prackę, bo ładnie zacząłesz. ;)

 

::ETA::

Dzięki, naramienniki zostały... :)

 

::Ania::

Thx. Włosy na pewno inne będą. Myślę nad hairem.

 

::Fantomas::

Thx...bo będzie podobna ;)

 

::Jakkas::

Dziękuje.

Wrzucam skonczoną elfickę...Boję sie, że nie zdąże...:/

 

elf02jonaszyg2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I'm back ! ;)

 

Dziękuje wszystkim za komentsy i pozdrawiam również bartona_finka ;)

Pokazuje dzisiaj, co mam.

Uvałkę już mam rozłożoną...dzisiaj zacznę texturowac.

Troszkę zmienię pozę elfki...żeby bardziej naciągała to co ciągnie. Dojdzie jeszcze hair.

Myślę, że zdąże...tak myślę.

Do usłyszenia.

 

I'll be back! :)

 

frogjonaszxo3.jpg

 

renderwip05be9.jpg

 

renderwip04ye5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to już powiedzieli inni SUPER.

I praca i pomysł no i wykonanie.

 

Ale cienie coś nie tangens zdzbła trawy rzucają cieńie do środka? i nic poza tym. Domyślam się iż to mapa albo masz tam do okoła stadionu halogeny? Jak dla mnie to Cienie do poprawy. wiem to dopiero początek próby itd ale pózniej można tego nie zauważyć. Ja ciągle przeoczam jakieś duperele:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scenka bardzo fajna, ale po postaci na srodku areny w ogole nie widac wysilku, wyglada jakby sobie po prostu stala i trzymala te zabe za jezyk. Proponuje, aby troche bardziej zaparla sie nogami i wtedy to bedzie wygladalo, ze faktycznie walczy. Moge sie mylic, ale to mnie od razu uderzylo w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

ja cie! jonasz powalasz mnie! rewelacja też sie doczekać nie mogę teksturek, bedzie na co oko zawiesić.

Może Pan albo Pani Królowa może mogła by mieć koronę na głowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie bracia i siostry, tak jak mówiłem " I'll be back " ;) Nie mogłem porzucic tego projektu...zal mi by było.

Dziękuje za miłe komentarze...bardzo mi sie przydały.

Wrzucam na dzisiaj szybki render.

Dałem bump trawy, ale cos słabo widac. Poprawie ziemię. Speculary na zabkach ze zadziałały. Zobacze póżniej co jest grane.

Jakies uwagi?

Chętnie posłucham.

 

renderwip09ge7.jpg

 

renderwip10gw9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie.

Przepraszam ze się czepiam ale pare rzeczy mi nie Tangens.

Nie wiem czy to mój monitor ale jest nieco za ciemno, no i ta pleciąka z trawy(ARENA) jakoś zgubiła AmbientOcclusion bez materiału było git teraz jakoś tak płasko. Wrzuć AO na textury nie zarżniesz PC a efekt będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...dzięki za komentsy...wrzucam testowe rendery...najwięcej czasu pochłania mi prawidłowych ustawień świateł i renderu. Wiele elementów musiałem pochowac, ze wzlędu na szybkosc mojego procka. Mam mały dylemat. Jak myslicie, dobrze jest pokazac, niebieskie tło ?

 

render21tm6.jpg test02tmg1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cienie wydają się być za mocne , zwiększył bym skylighta.

pierwszy render bardzo fajnie wygląda , ale można by oba połączyć.. rozjaśnić ten po prawej i dodać takie volumatyki jak w lewym, mogło by to fajnie wyglądać

pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za rady chłopaki...póki co renderuje w passach render. Dzisiaj zostawiłem na całą noc rendering w rozdziałce 1000 x 800. Rano włączam monitor, a tu zonk. Max mi sie wywalił :/...jak mniejsza rozdziałka nie pomoze, to zacznę warstwami renderowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję się, że trochę mi tu czasu zabrakło. W koncu powinienem byc dumny z tego i tak. Bo to pierwsza pracka, którą udało mi "prawie" skonczyc.

Napewno niektórzy pamiętają jak było z Atlantydą. :P Nie wiem czy do niej jeszcze wrócę. ;)

Teraz to juz wiem, jak mam obchodzic z postprodukcją, żeby nie tracić cennego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję się, że trochę mi tu czasu zabrakło. W koncu powinienem byc dumny z tego i tak. Bo to pierwsza pracka, którą udało mi "prawie" skonczyc.

Napewno niektórzy pamiętają jak było z Atlantydą. :P Nie wiem czy do niej jeszcze wrócę. ;)

Teraz to juz wiem, jak mam obchodzic z postprodukcją, żeby nie tracić cennego czasu.

 

Łączę się z Tobą w bólu i radości:D

I w nabytym doświadczeniu też się łączę:D

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję się, że trochę mi tu czasu zabrakło.

 

ehhhh... nic nie mow :) moge powiedziec ze dokladnie wiem co czujesz :cool: taka bitwa daje niezle do myslenia jesli chodzi o rozplanowywanie czasu...

 

gratuluje ukonczenia i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności