Skocz do zawartości

Bitwa 3D: Punkt widzenia || KONIEC


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

14vr2.jpg

 

Moja praca przedstawia scenę na pokładzie, olbrzymiego statku kosmicznego

dryfującego po orbicie nieznanej planety. na statku dwóch członków załogi,

mały robot i towarzyszący mu kosmonauta zastanawiają sie nad idea piękna,

po czasie dochodzą jednak oboje do wniosku, ze wśród wszechogarniającego ich wszechświata najpiękniejsza dla nich jest ich własna mała ziemia.

 

My project presents a scene taking place aboard a huge spaceship floating on an unknown planet's orbit, there are two crew aboard; a small robot and his companion astronaut.

They both wonder about the idea of beauty, eventually they come to conclusion that

the most beautiful thing in the entire universe is the Earth itself

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witaj Adek_CG

 

Świetny pomysł z robocikiem, który doświadcza uczucia piękna :)

Moim zdaniem duży robot jako obserwator, to trochę taki zapychacz dodany na siłę, może lepiej skupić się na interakcji robocika z otoczeniem np. goniąca kwiatek pszczoła lub trzmiel, siadający na robociku komar, pajęcza sieć rozrywana przez prącego naprzód malca i czmyhający pająk :)

 

 

 

[thread=36238]KryHoo -> Małe jest piękne![/thread]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrek dzieki :)

 

fikołek nowlasnie niewiem jescze, ale wydaje mi sie ze taka kanciasta dlon nawet daje rade, dlon bedzie mala wiec niewiem czy to tak bedzie widac znowu, no a pozatym na palcach sa tam takie delikatne chamfer y tylko ze akurat na tym screenie ich nie widac zabardzo, wiec jakby co to potem jescze dodam do tego ms ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za komenty :)

 

juz zdjalem tego ms z tej dloni, chyba bede nogi dosc mocno skracal, i jescze pewnie zmienie troche te stopy ktore teraz dorobilem , a z ta miednica to cenna uwaga :D cos trzeba bedzie pomyslec nad tym ;)

 

nogidetalgt6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLICEK dzieki, ja co prawda nie trzymam sie jakos strasznie sztywno tych konceptow, ale mimo wszystko to jednak bardzo mi pomaga ze sobie troche tego nabazgralem ;)

 

KoMic nowlasnie sprawdzam jak to bedzie wygladalo jak to pozmniejszam, poki co zmniejszylem tylko nogi w sumie z rak jestem zadowolony chcialem zeby mial takie lekko przydlugawe rece, ale moze sprobuje je jescze zmniejszyc

 

ludekzmniejszonytk3.jpg

 

teraz lepiej ? piszcie co myslicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche mi sie koncepcja podczas pracy zmienila, wiec chyba nie bedzie kwiatu a zamiast tego hmm... no i wlasnie sie teraz zastanawiam czy dac do rak robocikowi jakies swiecidelko czy moze owada, twarz ma przygladac sie robtowi ktory husta sie na hustawce, co o tym myslicie ?

39971258hg9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pracka spoko, aczkolwiek chyba zbyt wiele modelowania nie włożyłeś w model :) Jeśli wszystko ładnie skomponujesz to będzie miodzio.

 

Ps. Lakier się zbyt błyszczy ...

 

Ps. 2. Powodzenia ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda model robota jest dosc prosty, ale wlasnie takie bylo zalorzenie ;), na poczatku praca mialabyc wrecz sterylna ale ze mi sie troche koncepcja zmienila to pewnie taka niebedzie, mysle ze to juz prawie finalna wersja robota, byc moze jescze te buty sie zmienia i moze jescze "twarz", zapraszam do komentowania i wytykania co by mozna bylo jescze zmienic ;)

 

1ce8b4961c8b1393.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wam sie taka wersja podoba pod katem kolorstyki ? pozmieniac materialy czy tak zostawic ?

aha i jescze jedno, niezwracajcie uwagi na ten ogien od silnikow, poprostu zle to wyszlo ;) bede jescze to zmienial, jak ktos ma jakis fajny patent na taki wlasnie ogien to niech pisze, przyda sie napewno :D

71802bd08eccd7b2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności