Skocz do zawartości

Bitwa 3D: Małe jest piekne


Rekomendowane odpowiedzi

tematem naszej pracy jest przejażdżka sympatycznego grubaska po brukowych uliczkach starej dzielnicy. Istotą tej pracy jest pragnienie ukazania całego ładunku pięknych uczuć jakie płyną z małych na pozór nieistotnych i często niedocenianych rzeczy. Radość grubaska który odkrył niesamowitą frajdę z przejażdżki na malutkim niepozornym motorku jest jedna z tych małych i pięknych rzeczy. Radość której nic niej jest w stanie zakłócić – nawet muchy rozbijające się o jego szeroki uśmiech. Istotą dla nas rzeczą w tej pracy było ukazanie kontrastu pomiędzy skala miniaturowego motorka a ogromem gościa który na nim śmiga a także piękna kryjącego się w ty niepozornym wehikule zestawionego z miejscem przejażdżki. Wątkiem drugorzędnym ale dla nas równie istotnym było pokazanie zamieszania jakie w zupełnej ekstazie wywołuje dresik na uliczkach starej dzielnicy, osłupienie malej dziewczynki na widok zjawiska która w zestawieniu ze swoja opiekunka kontynuuje temat przewodni pracy „małe jest piękne”

 

the main subject for this entry was a ride of fat guy through old city district. Making this one we wanted to show a whole bunch of beautiful emotions which comes from we used to think unimportant, useless, unvalued things. One of those beautiful and little things is happiness of fat guy who discovered himself enjoying riding a little bike. Happiness which nothing can spoil, not even catching flies on his own teeth.

We found it essential to show the contrast in scale between little bike and big guy, as well as the beauty hidden in this vehicle compared to the street where the ride is taking place. The second important thing to show was an amazement of a little girl who sees the whole action on the street, a girl who compared with her guardian follows the main subject: the little – the beautiful.

 

'>http://imageshack.us]finalcomposite03no6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 130
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No ciakawa koncepcja, dosyć humorystyczna, dresy idealnie wkomponują się w motorek. Szerze mówiąc też troche o tym myślałem, ale gościu miał siedzieć na motorynce (nie wiem jakby to wytrzymała przy tym dresie :D) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne zrobia ze dress peka i bedzie wygladac gosciu jak w tym wyscigu :)

Nie chce tutaj oskarzac o używanie starych modeli , tak mi to poprostu sie kojarzy i wyrazam swoja wlasna opinie. Dodajcie jeszcze napis Irlandia i krawat Polski ( naszej ukochanej partii ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SirAnen - jestes w błedzie, wszystkie modele jakie sie pojawia beda nówka-sztuka-nie-śmigana :D. na razie jestesmy na etapie rozrysowywania szkiców koncepcyjnych (diabeł tkwi w detalach :D ) ale niedlugo pierwsze siateczki. tym razem zadnych krawatow, ani nawiazywania do ktorejkolwiek partii. po prostu - male jest piekne. i korpka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej panowie , dres nie oznacza jakie sub-kultury. Ja niby tam rockowiec czy Metalowiec ale jak do pracy jadę czy ide uprawiać sport to nie w glanach czy czarnych spodniach ale normalne ubranie.

 

W sumie idiotycznie :) Ja bym mu dał taką skurę jak mają harleyowcy , z czacha i jakimiś tam znakami :) Bedzie groźnie wyglądał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Pionier :D an excellent point!

 

co do dresikow - nie jestem ani zwolennikiem ani przeciwnikiem, nie staramy sie tu wysmiewac dresikow czy cus, ani tez ganiac w skorach na motorach. po prostu pracka ma byc smieszna a im wiecej absurdow i kontrastu tym lepiej :)

 

wrzucam troche conceptow jeszcze. motur pewnie jeszcze sie zmieni, co do dresika to chyba bedzie cos w ten desen. pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze kilka koncepcikow. ta dziewczynka ma stac gdzies z boku zapatrzona w zjawisko na mini-motorku nie wiedzac o tym ze lód spadl jej z wafelka na ziemie. w tle (ale to jest jeszcze sprawa dyskusyjna) moze pojawic sie dziwny typ odwrocony plecami :D bo "kazdy czasem musi z kija spuścić" :D:D:D

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

no panowiem będę wam kibicować, pomysł pierwszorzędny! bardzo mi się spodobał! koncepty rewelka!

powodzonka w bitwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej! wielkie dzieki za komentarze :D az serce rosnie jak sie podoba i chce sie robic dalej.

 

zdeno: co do blura to nie wiem czy bedzie potrzebny. na kolkach motura - na pewno, ale reszta to nie wiem, mozliwe ze scena stalaby sie niewyrazna, maloczytelna, a my chcemy na finalu umiescic jeszcze kilka fajnych zajawek, o ktorych bedzie mowa w miedzyczasie. so stay tuned ;)

 

wrzucam jeszcze kilka szkiców, w tym zarys scenki. postanowilismy jednak zmienic scenerie na taka malomiasteczkową, jakies kamieniczki. to ulatwi nam w rozmieszczeniu modeli no i da wiecej mozliwosci wkomponowania kilku sympatycznych akcji.

 

aha ten piesek bedzie stal przy dziewczynce. jak jej lód spadnie to on sie ucieszy, ogolnie slinotok i merdanie ogonkiem :D a ten typek to jednak inny bedzie, wrzucilem zeby nie bylo ze sie obijamy :D zrobimy z niego dresik tak zeby pasowal do klimatu, w koncu w bramie dresik to podstawa ;)

 

aha no i za chwile pewnie pierwsze modele.. czas w sumie najwyzszy

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

elmo normalnie szok! coraz bardziej mi sie podoba! koncept jest wyjechany na maxa! już doczekać się nie mogę jak to zaczniecie modelować a macie dość dużo tego ;-)))

powodzonka i czekam na pierwsze modele!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za opinie :D

 

zeby nie bylo ze sie obijamy wrzucam model dziewczynki z lodem. na razie poza pajacyka no i brakuje kilku szczegolow (wlosy ucho) ale pora pozna i czas do wyrka. pewnie jeszcze zmienie troche ksztalt glowy bo teraz za bardzo kojarzy mi sie z E.T. :rolleyes: niedlugo model otoczenia

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a w tym miedzyczasie cos takiego nam sie wykluwa :) to na razie taki luzny zlepek bo caly czas szukamy tego "idealnego dresa" no i gosciu nie ma jeszcze gogli ale nastepnym razem postaram sie zeby je mial, a no i ten usmiech to jeszcze wersja robocza :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eco drugi kadr bardziej mi się podoba

 

Elmo22 główka super, uśmiech rozwala :D dziewczynak taż fajna niestety nie wiem do czego się przyczepić, może innym razem :)

 

thx

 

lol jego pysk mi sie bardzo podoba :D

czy z tak szerokim kadrem ta dziewczynke bedzie w ogole widac?

 

thx. mysle ze tak :) dziewczynka bedzie stala/siedziala na schodach sklepu (czyt. tej dziury, otworu drzwiowego). bedzie jej towarzyszyl piesek, ten z konceptu i moze jeszcze jeden kajtek, bo dzieci maja taki zwyczaj siadywac na schodach i ogladac ulice. dziewczynka to drugi plan wiec jesli na poczatku nie bedzie sie wybijac z tlumu to super :) ona tu robi za support dla typka na motorku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompozycja kadru trochę kuleje. W centralnym punkcie balkon, rzucają się w oczy wielkie bloczyska, a bohater prawie w martwym polu. Wyjdzie na to że jak dojdą szczegóły kadru (gapie czy cuś) to facet zniknie ze swoim motorkiem na drugim planie tak naprawdę. Pokombinujcie jeszcze. Taki fajny dynamiczny skecz był!!!

 

Modeliki extra, szczególnie ten w kasku! Bombowa morda!:D

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej idzcie dalej w tym kierunku :D

 

Powodzenia :)

 

thx

 

Kroi się świetna pracka :) Widzę, że wybór przy głosowaniu będzie ciężki ;)

 

Powodzenia :)

 

thx

 

Kompozycja kadru trochę kuleje. W centralnym punkcie balkon, rzucają się w oczy wielkie bloczyska, a bohater prawie w martwym polu. Wyjdzie na to że jak dojdą szczegóły kadru (gapie czy cuś) to facet zniknie ze swoim motorkiem na drugim planie tak naprawdę. Pokombinujcie jeszcze. Taki fajny dynamiczny skecz był!!!

 

Modeliki extra, szczególnie ten w kasku! Bombowa morda!:D

 

Pozdrawiam!

 

thx, pracujemy nad kadrem caly czas. to kilka z pierwszych ujec, naprawde :D wrzucamy praktycznie wszystko co wyjdzie z pieca bo wiemy ze lubicie gorace buleczki, a sami oceniamy je na chlodno i obiektywnie dopiero jak nam emocje opadna i poczytamy wasze opinie na forum :) uklad zmieni sie nieznacznie, wywazymy troche zloty srodek, wylapiemy kilka ciekawych osi kompozycyjnych, obiecuje ze finalnie kadr bedzie dopracowany, m.in. rowniez dzieki waszym sugestiom ;)

 

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrzę na tą postać to przypomniał mi się Cubitus (ktoś pamięta ten komiks?) Tam coś też było podobnego w historyjce o różnych środkach lokomocji. A ogólnie to nie mogę się doczekać już końca bitwy ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności