Skocz do zawartości

divide edge (poly) gdzie znajduje się to narzędzie?


carlosss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien problem, otóż ostatnio przerabiam sobie taki tutorial, typ dzieli dwa edge narzędziem "divide edge" i powstają 2 vertexy pośrodku ich (obiekt jest sprowadzony do poly), dla mesh jest jakiś divide ale on jakoś nie działa. W customize user interface szukałem tego (w quads) prawie przez godzinę i nie znalazłem. Może to jakiś plug-in ? :| Typ robi to w max7 ja mam maxa8 ale to chyba bez różnicy jeśli chodzi o narzędzie. pomocy

 

 

dividetz1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

...hmm nie kojarzy m isie nic z narzedzi o takiej nazwie - ale taki sam efekt uzyskasz uzywajac narzedzia "connect" - pomiedzy dwoma krawedziami (edge) stworzy polaczenie/a - jezeli zalezy tobie na samych punktach to wystarczy potem usunac nowo powstala krawedz (klawisz backspace) i pozostana same punkty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamietam, to to narzędzie jest w Orionflame (http://www.orionflame.com/) . W zasadzie to samo uzyskasz uzywając connect i kasując krawędz. W Polyboost jest tez podobna funkcja, zwie sie Insert vertex. Oba pluginy platne, ale maja demo, i warto obaczyć, bo kiedys sie zachwycalem orionem (wersja 2 jest nadal darmowa) a teraz sie zachwycam bajerami polyboosta (puki jeszcze moge..) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności