Skocz do zawartości

Silver Award : Spaceport Zero


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość _Kreska_

łał! Supa!

tylko coś z tymi platformami nie tak... poskręcane jakiś sie wydaja, no nie wiem, pewni mi sie wydaje :)

zrób z jeszcze jedną taką pracke a cały front bedzie Twój, nie ma co, umiesz zrobić piękną ilustracje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super! Kolejna fajna pracka.

Fajnie że dużo prac wrzucasz ostatnio ;)

Ale widać troche że Cię czas gonił, mówie tu o tym czymś po prawiej ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee ja nie wiem czym sie tak wszyscy zachwycaja!

tył wcale nie jest wypieszczony >> widac wyraźnie ze to zlepek kilku jpgow.(bez wiekszego pomyslu i niezadobrze polaczonych)

Jowisz zrobiony przeciętnie , chmury niezłe ale tez wyglądają jakby z innego obrazka. do tego pierwszy plan skopany perspektywicznie!!

Nie mowie ze to jest słabe no ale dajcie spokój...

Po 30 min miał wiecej komentarzy niż większość innych wątków po 2 tygodniach.

Jak widac, populares uber alles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleś zasluzyl sobie na popularnosc...musisz nauczyć się z tym żyć.

ps. pracka robi wrażenie

 

Też coś ... specjalnie mi to życia nie utrudnia. Omenowi mogę pogratulować całokształtu twórczości ale nie tej konkretnej pracy.

To co mnie denerwuje to ze gdy ktoś raz zdobędzie popularnosc staje sie dla wielu bohaterem którego biedą wielbić bezkrytycznie do końca. Co wiecej będą stawać nawet w jego obronie nawet gdy ten tego nie potrzebuje lub by sobie nieżyczył ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shi: spokojnie :) praca ma kilka mankamentów ale nie słyszałem jeszcze tutaj słów gigantycznego podziwu. wejdź na CGtalk to zobaczysz jak tam potrafią wleźć w tyłek. komentarze typu "awesome", "very good work mate" są na porządku dziennym.

 

praca sama w sobie mi się podoba. nie widzę w tym zlepku jpgów czy niespójności planowej. jak dla mnie praca śmiało może trafić na okładkę czasopisma i na pewno nie będzie to zniewaga dla Photoshopa :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest coś złego w mowieniu "awesome" albo "very good work" :) ? Albo czy kogoś dziwi, że w cg, matte używa się fotek i czego tylko się da ? Ja sobie wyobrażam minę autora jak to czyta... haha :D

 

Ilustracja "klasyka gatunku", bardzo dobrze malowane, ponad przeciętną, czuć profesional i obycie w temacie, wydawca na pewno wniebowzięty.A ten statek an horyzoncie wyłaniający się z chmur daje klimat - o to chodziło. Całkiem poważnie: Awesome, very gud łork. ;D Kłaniam się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmmm... dzieki wszystkim za komentarze.. az mi troche glupio z powodu tego hmm "sporu" bo ja to taki zwykly grafik jestem :P Rysuje, pokazuje ludziom, zbieram uwagi i staram sie by nastepnym razem bylo lepiej - nic wiecej. Jak ktos mowi ze jestem "popularny" to mnie wrecz to krepuje... bo jest tylu lepszych, zdolniejszych bardziej artystycznych... Robie swoje i tyle. Wierzcie mi, do swoich prac zawsze ale to zawsze jestem bardzo krytycznie nastawiony, znam wszystkie pociagniecia pedzla, wszystkie niedociagniecia, slabe i mocne strony i jedyne co moge robic to wlasnie starac sie polepszyc warsztat. Czasem sie udaje a czasem brakuje umiejetnosci, czasu, pomyslu... roznie to bywa. Byle sie nie poddawac

 

Jeszcze raz dzieki za wszystkie komentarze - bez was nie mogl bym sie tak rozwijac

 

A co do tutoriala, obiecuje ze w koncu zrobie. Chwilowo troche eksperymentuje z technikami i moj workflow sie ciagle zmienia (ostatnio bawie sie Maxem i MentalRayem do wygenerowania podstaw sceny) nie mowiac o tym ze jakos srednio sie jeszcze czuje w pozycji "nauczania" innych jak rysowac. Ale z czasem ;]

 

Pozdrawiam i do nastepnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności