Skocz do zawartości

Bitwa 2D: Piękne jest małe


Rekomendowane odpowiedzi

Koniec :)

malejestmaniaksbb4.jpg

 

 

 

Witam

Zachęcony innymi tematami postanowiłem wziąć udział w zabawie. Mam nadzieję, że uda mi się urodzić coś ciekawego.

Jak narazie bezowocnie poszukuję pomysłu. Bazgrolę sobie w photoshopie w nadziei, że samo coś wyjdzie :) Niestety wychodzą same absurdy. Jeden z nich załączam.

 

1606x700gw6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No to teraz już chyba starzy wyjadacze są w komplecie. :)

 

No nic idę poszukać większej czarki...bo z tej co mam już mi sie owa przysłowiowa gorycz przelewa :) hehe.

 

Powodzenia i oby sie coś fajnego (samo :D) urodziło.

Będę zaglądał bo jestem dużym fanem twoich prac :)

 

-Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Czas na update. Dopiero ostatnio znalazłem chwilę żeby poszukać pomysłu i zdecydować się na coś konkretnego. Nie ukrywam, nie było łatwo. Porysowałem trochę, pomazałem i pomyślałem, że będzie to scenka przedstawiająca jakiegoś ohydnego olbrzyma/dzikusa, który za pomocą magicznego wywaru pomniejsza czaszki swoich ofiar, po czym maluje je niczym wydmuszki i ozdabia nimi swoje ciało/jaskinie (uch, teraz jak to napisałem wydaje mi się dosyć zakręcone :D). Mam nadzieję, że nie namieszam w tym pomyśle jeszcze bardziej, bo koncepcje mi się dość szybko zmieniają.

Dobra narazie tyle. Wrzucam kilka etapów.

0427x600zn3.jpg1850x384fb6.jpg2850x384wh4.jpg

3850x384hf7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co do kadru niemam zastrzeżeń - za to twarz... jakoś fajniej wygladała w "szkicowej" formie. Jakoś po pojechaniu kolorem straciła troche ciekawy wyraz. W ostatniej wersji wygląda na strasznie umęczonego, a w poprzedniej jego twarz wygląda na wielce zainspirowaną (tudzież wyraża zadowolenie z efektów pracy nad specyficzną "pisanką" ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DaRoZ: dzięki, będę się starał.

Fidiasz: ano, nad proporcjami jeszcze będę pracował, dzięki za wskazanie.

Morbid Karbid: thx

OmeN2501: no nad czaszkami napewno będę musiał posiedzieć i pomyśleć jak skupić na nich uwagę, może wrzucę tam więcej koloru i mocno oświetlę ...

nicponim: no racja, jego mina będzie odgrywać dużą rolę, narazie namalowałem po prostu zwykłą twarz, z mimiką jeszcze będę się bawił ... jak czas pozwoli :D

misiekhc: dzięki stary

Mruk: hmm, pewnie masz rację, może wykadruję to jakoś ciekawiej przy następnym etapie

Marduk: no no, twarz pewnie nie raz jeszcze się zmieni; narazie muszę zdecydować co tam właściwie się dzieje żeby dostosować jakoś jej wyraz

JakkaS: o, to dobre jest :) faktycznie przydałoby się coś wrzucić na pierwszy plan, bo teraz trochę płasko wszystko siedzi; nie wiem czy to będzie akurat czaszka ale spróbuję coś dokleić następnym razem; thx

maronski: dzięki; fajfus miał być mały i piękny ;)

Mr Pank: dzięki; no kompozycja to prosta sprawa ;) wybierasz sobie jakiś ciekawy wzorek i wciskasz w niego elementy obrazka :D

 

OK, znalazłem chwilę i zacząłem definiować podstawowe elementy, oświetlić podstawowe formy. Jak narazie żadnych drastycznych zmian.

5850x384fv5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;nie wiem czy ktos jest tego samego zdania..ale moim zdaniem jakbys sobie odpuscil te czaszki po lewej to by Ci niesamowita przestrzen zbudowalo ... ladne swiatlo, dunamiczna kompozycja...takatylko sugestia:D p.s. Witam, jestem tu "nowy":D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję-trafna uwaga. wczoraj pomyślałem podobnie. Może to jedynie sfera wykonania tych czaszek( płaski plan itd.) warto to jakoś rozwiązać. Bo to teraz, jak bombki na choince ;), ....tyle, że ja o prawej, he he

 

, ale praca nadal robi wrażenie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja panowie bym poczekał z komentarzem. Wydaje mi się , że plan sie pieknie rozbudowuje przez te czaszki. Jest fajna równowaga w kompozycji ale poczekajmy na nastepny etap pracy. Jak dojdzie więcej szczegółu, koloru to moze nam się wydac się , że wszystko gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady. Faktycznie te czaszki po lewej trochę tłumią przestrzeń ale z drugiej strony nie chcę zostawić płaskiego tła - fajnie żeby coś tam sie działo. Może po prostu stłumię te czaszki jeszcze bardziej ... wydaje mi się, że gdybym przerzucił wszystkie czaszki na prawą stronę, to stała by się za ciężka hmm ... A te po prawej to podrasuje, spokojnie :D

W każdym razie napewno przemyślę te propozycje. Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypasik...podobają mi sie dwie wersje -ta mniej dopieszczona zwłaszcza...ale czadzik jest.widze ze swięta były dla ciebie dobrą inspiracją.postac jak z Rosinskiego -napewno by sie takiej pracki nie powstydził.miło popatrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja juz bym to odebral za skonczona prace.. ;P

Mi sie bardzo podoba, nie bede ukrywal. Az skreca mnie z ciekawosci jak bedzie wygladac ta praca jak ja skonczysz :) jedyne, co chyba moglbym zasugerowac to co gdyby ta postac "wykopac" z srodku kadru nieco na bok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności