Skocz do zawartości

Bitwa 3D : Time Machine - KONIEC


piksar

Rekomendowane odpowiedzi

Koniec

 

Time machine/Zegarek

 

Zegarek - najmniejszy mechanizm świata posiadający największą siłę oddziaływania na ludzkość - czas rządzi wszystkim, wszystkim go brakuje. Czas mimo że bezosobowy kształtuje życie jednostki ale równiez zbiorowości.

 

Watch - the smallest mechanism in the world but the most powerfull impact on mankind - time affect everything, everybody suffer of lack of time. Time - in spite of that has no shape - form life of the simple people but also humankind.

 

Wiekszy tu

d856905fcc23ccc2.jpg

 

 

edit -------------------

do 26 maja jestem prawdopodobnie bez netu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 177
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dofa dam jak się naucze robić

 

;) zarcik, widziałem Twoje prace, no ale kto Cie tam wie :D

 

Zegarek zapowiada się całkiem całkiem . Miałem taki pomysł ale już go kiedyś przerabiałem chciałem coś innego i jak zwykle chyba za wysoko mierzę.

 

No tak dalej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj pikSar świetny pomysł, uwielbiam trybiki zegarowe. Mam tylko jedną uwagę, tryby troszkę dopieść, oglądnij dokładniej ich budowę. Ale to czepialstwo jest.

Powodzenia!

 

znalazłem takie ze starego zegara:

http://www.pollub.pl/0images/tryby_CRC-E51101EF.jpg

może się przydadzą.

 

w nowszym się niewiele różnią

http://www.ispsa.pl/uslugi%20informatyczne%20uslugi%20programistyczne%20bazy%20danych%20systemy%20zarzadzania%20mobilne%20strony%20www%20administracja%20sieci%20konferencje%20magazyn%20ERP%20CRM/tlo_tryby.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie źle kurcze. Jak na to patrzę to aż mi szkoda, ze sam na to nie wpadłem. Taka mała rada, na koniec na wszystkie materiały zapnij v-ray dirt. Albo po prostu przybrudź to wszystko przy pomocy oclusion. Do tego ładny dofik i będzie cacy. Powodzenia w dalszej pracy. Acha przypomniało mi sie, gdzie się podziały cienie pod trybikami, masz chyba za silną mapę odbić na tym srebrnym metalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te czerwone bursztyny czy co to tam, odpuściłabym sobie

 

co do czasu renderowania, to pewnie powinieneś zmniejszyć ilość refleksji

 

dałabym jakiś brudek, żeby refleksje nie były wszędzie takie mocne. ale delikatnie, nie żeby wyglądało jak uchlapane błotem, tylko tak trochę na kantach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dałabym jakiś brudek, żeby refleksje nie były wszędzie takie mocne. ale delikatnie, nie żeby wyglądało jak uchlapane błotem, tylko tak trochę na kantach.

 

racja, ale nie mam pojęcia jak to zrobić - materiały to dla mnie czarna magia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności