Skocz do zawartości

Bitwa 3D: Mr. Albert


jaras

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie, wpadłem na pomysł zrobienia karykatury Alberta Einsteina podczas jakiegoś eksperymentu w laboratorium. Mr. Albert nosi na twarzy i na fartuchu ślady niedawnej eksplozji ma też naelektryzowane włosy w których widać wyładowania elektryczne. To wszystko w otoczeniu szklanych buteleczek z płynami rzucającymi wszędzie kolorowe kaustyki a na środku biurka lewituje w oparach dymu model atomu któremu przez wielką lupę przygląda się w zachwycie Mr. Albert

 

p.s. postać Alberta Einsteina chcę zrobić w oparciu o różne karykatury jakie znalazłem w necie, najbardziej podoba mi się w wersji Jana Op De Beecka

 

atom1.jpg

albercik.jpg

albercik2.jpg

kompo1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 113
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bez obaw :)

mam wprawdzie teraz dużo wolnego czasu ale z siłami gorzej :(

jestem po dosyć poważnej operacji jaką miałem w związku z wypadkiem samochodowym tak więc nie jest powiedziane że uda mi się skończyć to w terminie. (branie na litość mode=off) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej podoba mi się wersja Jana Op De Beecka - zrobiłem sobie na razie wstępną kompozycje do której jak zwykle wcale nie jestem przekonany :) zastanawiam się też nad wyrazem twarzy Einsteina - czy zrobić otwarte usta i wyraz totalnego zaskoczenia czy bardziej tak jak jest - zamyślenia - (bo przecież on wiedział do czego to doprowadzi )

kompo1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

jaras kurde mole i Ty ruszyłeś do boju?!

koncept podobny juz mamy ale z trzema naukowcami,

głowka albercika jest świetnie zrobiona, dobra baza na sculpt

no to wracaj do zdrowia i działaj dalej życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie jestem przekonany :) - mam wątpliwości co do wyrazu twarzy Alberta i co do designu całego laboratorium - czy iść w klimat całkiem cartoonowy czy takie połączenie jak zrobiłem na tej tablicy ? taki lekko zdeformowany real

pikSar - dzięki za życzenia :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Kreska_ - zawsze jest do czego :) (patrz niżej)

Chris_3d - o widzisz - dzięki za zwrócenie uwagi - poprawię to

sokół - zastanawiam się nad tym - to w końcu symboliczny gest :)

makak_- dzięki

tamb - skoryguję wszystko po złożeniu tego w całość

kliment woroszyłow - no właśnie chyba się przeliczyłem trochę z siłami i raczej chyba nie skończę tego w terminie

fikołek - prosze bardzo

siatka laboratorium nie jest zbyt oszczędna bo uzywam FFD i muszę mieć co deformować

labwire.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności