Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 114 z 114 PierwszyPierwszy ... 1464104109110111112113114
Pokaż wyniki od 1131 do 1133 z 1133

Wątek: Wasze Sugestie, Zmiany, Usprawnienia serwisu...

Member
    Awatar skalpel3d
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Maciusz tu nie chodzi o to co konkretnie dana osoba pisze tylko produkcje zbędnych postów zamiast łączyć posty. temat urasta do kilku stron z czego połowę można by skomasować:)
    " Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać."
    "Jesteś kobietą, o której mężczyzna może tylko marzyć. Moją, tylko moją winą jest, że nie mam natury marzyciela."
    " Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze."

Member

Podziękowania

Domyślnie

bardziej mi chodziło odnośnie tego że napisałeś że ma problemu z używaniem opcji na forum, to była metafora z AMD że wiesz sterowniki mają problemy..

Member
    Awatar Imperator
    Podziękowania

Domyślnie

Przydałoby się trochę posprzątać na forum, dział softimage i lightwave wrzuciłbym do działu inne bo od dawna nie żyją, 2-3 nowe wątki w ciągu ostatniego roku ciężko nazwać dużym ruchem :)
    Cineme może też z 10 wątkami w ostatnim roku.
    Poza tym zupełnie zrezygnowałbym z działu messiah i wings bo to też trupy, wywalić je z postami albo posty przenieść do worka inne.
    Vue też przez ostatni rok nie pojawił się nawet 1 wątek czy post a w dziale sketup całe 2 :) przy takim ruchu osobne działy raczej nie są potrzebne, to forum to głównie 3ds max i blender reszta prawie nie istnieje.

Uprawnienia umieszczania postów