Strona 130 z 130 PierwszyPierwszy ... 3080120125126127128129130
Pokaż wyniki od 1291 do 1296 z 1296

Wątek: studia

Member

Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    a ja się zastanawiam, czy w dzisiejszych czasach studia mają jakiś sens... czasami odnoszę wrażenie, że kursy są lepszym rozwiązaniem

Member
    Awatar Cpt Nemo
    Podziękowania

Domyślnie

Czy ktoś miał styczność z AHE w Łodzi?
    Jest tam kierunek "Grafika 3D i game art". Co ciekawe można tam to studiować przez internet.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Jak kazda inna szkola tego typu, pewnie jest bezuzyteczna, a wszystko czego sie dowiesz tam, znajdziesz na Polycount.com

Member

Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Cpt Nemo Zobacz posta
    Czy ktoś miał styczność z AHE w Łodzi?
    Jest tam kierunek "Grafika 3D i game art". Co ciekawe można tam to studiować przez internet.
    Hey hey!
    Przeglądałem forum i akurat natknąłem się na Twoją wypowiedź, a że jestem właśnie studentem AHE w Łodzi na kierunku Game Art i Grafika 3d to stwierdziłem, że odpowiem haha
    Kierunek ten jest jeszcze dość nowy, jak aplikowałem na niego w 2016/17 to jeszcze nie zdołali zgromadzić wielu studentów. Poczekałem rok, otworzyli kierunek, zapisałem się i nie żałuję. W tym roku też zobaczyłem duzy napływ studentów właśnie na game art, więc widzę, że kierunek się rozwija.
    Nauczycieli mają super, bardzo dużo nauczyłem się o concept arcie i story boardzie na pierwszym roku, teraz na drugim tworzymy grę, która na koniec ma być naszym dyplomem i coś co możemy pokazać w naszym portfolio. Są zajęcia z 3d, uczymy się jak pisać scenariusz do gry, jak zrobić dobry interface, będziemy się uczyś Unreala i cały czas robimy digital painting. Poza tym mamy typografię, malarstwo, rysunek, kompozycję. Studia są płatne, ale szkoła jest naprawdę spoko. Tak mówię z doświadczenia

Member
    Awatar JonJoan
    Podziękowania

Domyślnie

Może po prostu pochwal się też pracami jakie na tych studiach wykonałeś do tej pory. Zawsze to jakaś mobilizacja będzie. Tutaj są głównie samoucy, tudzież studenci internetowi. Oni zawsze powiedzą że studia to strata pieniędzy i czasu. Że lepiej samemu.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Według mnie w dzisiejszych czasach wiedza i doświadczenie mają największe atuty, później jest uczelnia. Ale to jeszcze zależy od zawodu, lekarz czy prawnik bez studiów ani rusz..

Uprawnienia umieszczania postów