Skocz do zawartości

studia


Gość lordnorbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No musze was rozczarowac, mozesz sobie wytatuowac gdzie chcesz biora do wojska(chyba tylko skranych przypadkow nie biora, jak cała twarz wytatuowana i prawa reka do salutowania), biora nawet karanych , jedynych zywicieli itp ;) liczba osob w wojsku ostro spadla i szukaja zeby czymkolwiek zapchac dziury w tych kadrach ;)

 

Wzieli mojego kolesia z bolku do wojska, ktory mial problemy z kregoslupem, ale kogo to obchodzi w wojsku prawda? wyskoczyl mu dysk i chodzi troche polamany nie moze sie schylac itp, wiec bracia Graficy uwazajacie nie dajcie sie zlapac!.

 

Illy dzieki za zaka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klicek, co do twojego pytania o "przechowalnię" to fotografia i architektura wnętrz na ASP- biorą ludzi od połowy września dopiero, studium artystyczne do którego chodzę biorą każedego- dla tego tam jestem ;D

Apropos teczki, ja włąśnię ją robię na ASP-potrzebna za 3 dni...ja to jestem jednak leń;D Niezly se wymiar prac malarskich wygorowali (100cm na 70cm )-:eek:...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maja tez grafike komputerowa...zaraz dam, tylko znajdę

 

http://www.studiosztuki.pl/ss_home.htm

tam adres masz

idź na "historię fryzur";D Kurcze czego to ludzie nie wymyślą, ja chyba założę kiedyś szkołę w której głównymi specjalizacjami będą:

-2 letnie studium " jak pić na imprezie by się nie upić" teoria i praktyka

-historia sztuki prania brudnych skarpetek na czas

-myśli egzystencjonalne człowieka pod wpływem środków odurzający - tylko praktyka

oraz

-jak rozkwasić nos policjantowi w taki sposób żeby był Ci jeszcze za to wdzięczy- praktyka w terenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zajęcia z historii sztuki, rysunku i malarstwa, projektowania,

obsługi programów graficznych (Illustrator, Photoshop, Corel, Dreamweaver, Flash, ArCon i inne).

Program zajęć:

- Tworzenie i obróbka grafiki wektorowej, (CorelDraw, ..Illustrator)"

 

nie wiedzialem ze Dreamweaver slozy dorobienia grafiki, a arcon to chyba do rysunku technicznego jest :D

 

Klicek wogole masz okrope podejscie do nauki ! to jest inwestycja w przyszlosc i to Ci da zawod, a nie jakies rysowanie i to jescze w komputerze! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem sprawy tych teczek na ASP. Na stronie Wrocławkiej Akademii jesty np. napisane, że wymagają w teczce 10 prac rysunkowych i 10 malarskich...I to wszystko. Nie ma żadnych danych nt formatu czy coś. A jednak gdy sie im przynieje obraz mniejszego formatu niż ma przeciętny bilbord to od razu wylatujesz o_Q ...Łajzy ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klicek: Miałem pięć rysunków postaci i pięć malunków martwej natury. Wszystko 100x70. Generalnie powiedzieli, że całkiem ok, ale widać, że dopiero zaczynam (zacząłem jakieś 3-4 miesiące temu) i kazali mi na pierwsze zajęcia z rysunku przynieść zarysowany szkicownik a4 (ok. 100str.), co bym już na zajęciach miał mniej do nadrobienia. Kurna jeszcze rok się nie zaczął, a już mam pracę domową:D Zręsztą kumpel, z którym tam idę, ma takie samo zadanie, chociaż rysuje z rok dłużej.

A rozmowa przebiegała mniej więcej tak:

1) Jakie są zabytki w twoim mieście?

2) Jakiej muzyki słuchasz?

3) Na jakiej ostatnio wystawie byłeś?

Powiedziałem co miałem do powiedzenia i zostałem powitany na pokładzie:)

Na zaoczne sytuacja wygląda indentycznie.

 

Teraz podpisać tylko kontrakt z uczelnią i jestem pełnoprawnym studentem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Purple dzieki :) wielkie zdecyduje sie pewnie

 

Tadek no wiem o co chodzi, ale mam inny plan na przyszlosc, jakos wiąże sie jednak z grafika, bo po szkole musialbym jechac do irlandii albo uk, ewentualnie pracowac w polsce w jakims super biurowcu aka bidronka, tesko i real ;)

 

Blood ok dzieki przekonales mnie zeby nie isc na ten interviu :) za duzo zachodu, a pozytek pewnie znikomy na zaocznych, dzienne to co innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Chodze do 2-klasy LO i szukam propozycji na studia. Chcialbym zebyscie mi zaproponowali rozne kierunki i uczelnie zwiazane z grafika komputerową.

 

O mnie:

Znam bardzo dobrze Photoshop'a, Flash'a i troszeczke 3d Max'a. Mam zdolnosci plastyczne, ktore moglbym jeszcze wyszkolic na kursie rysunku.

 

Przedmioty do zdania na maturze. Mysle o rozszezonej matematyce i oczywiscie polski podstawowy i angielski, i moge zdawac cos jeszcze jezeli bedzie wymagal tego kierunek, ale co ? :]

 

Mam jeszcze pytanie do studentow roznych kierunkow zwiazanych z graficznych czego sie ucza i jaką mozna dostac prace po waszych kierunkach.

 

Pozdrawiam Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nikt...

 

a czy ktoś wie czym jest kierunek "Sztuka mediów" na ASP- dostałam się na niego, ale kompletnie nie rozumiem na czym polega, stronka jest tak artystyczna,że ni w ząb nie ma info o tym co to ma głosić, jest tylko plan zajęć od niedawna, ja wieczorowo i z opóźnieniem, więc jeszcze mnie tam nie ma-tzn nie byłam jeszcze na zajęciach...

goole wypluło mi tylko parę info o hapeningach z okazji powstania tego kierunku parę lat temu...może ktoś jest, lub kojarzy?

dzięki z góry:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mi powiedziałeś...no tak...oni z tego co wiem (kadra ASP też zabardzo nie wie o co "cho"...) tak się gubią w zeznaniach.

W ogóle mają tam niezły burdel :D

 

Ps: Ty i ten Twój :" Serwus", morda się uśmiecha:) Trochę jak ja ze swoim nadużywanym trzykropkiem i pozdrowionkiem

...pozdrawiam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i udalo sie przejsc przez rekrutacje na polsko japonskiej :) bylo ostro bylismy z kurtem i jeszcze jednym ziomkiem z cd projektu :) bylo duzo smiechu i generalnie plecam szkolke :) jak to powiedzial kurt wszedlismy bez zadnej teczki zrobilismy efekt wow i poszlismy do domu hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moja znajoma ni z tego ni z owego chce dostać tytul technika z grafiki i animacji. Pytała się mnie o konkretnie tą szkołe:

http://www.edukacja.malopolska.pl/informatyka.html#grafika

 

czy ktoś może udzielić jakiejkolwiek opini o niej?

 

Druga prośba, czy ktoś może polecić jakaś szkołe w krakowie? Bo ja w tym temacie zupełnie zielony.

 

 

Edit:

przejzalem "program" tych zajęć, jak dla mnie ciut tragiczne...

 

pozdrawiam

Mirach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich idacych do pjwstk na media: Jest tam dwoch super wykladowcow z grafiki - Nowak i Szczechura. Bylem w pracowni rysunku Nowaka. Warto sie go sluchac jakkolwiek dziwnie brzmialy by jego slowa, szczegolnie na poczatku (na pewno nie bedzie mowil "jak rysowac"). Moze bedzie dobra rekomendacja ze uczyl Jonkajtysa? hmm. Co do Szczechury to jego prace same go bronia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie po 2 tygodniach studiów zaocznych (czyli po 4 dniach) w Śląskiej wyrzszej szkole Informatyki wyleciałem stamtąd na zbity pysk. szukam czegoś nowego, i koniecznie takiego żebym zaczął jak najszybciej czyli od semestru po nowym roku jakoś.

szukam czegoś łatwego, gdzie niema matmy, fizyki, a także niema jakiegoś rysowania itd możecie mi coś polecić?

bo wszystko wygląda ładnie pięknie dopuki sie tam nie pujdzie a potem sie okazuje że nie tego szukałem. może ktoś wie coś o kierunku politologia, czy jakiś zarządzanie? co to wogule jest bo w necie jakoś żadnych konkretów znaleść nie mogę

 

a tak na marginesie, czy teraz jak wyleciałem ze szkoły jest taka opcja że zaraz chapnie mnie WKU?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z WKU to nie wiem;)

ale zarządzanie to ekonomia i marketing-kupa obliczeń innymi słowy, badań rynku i statystyk, i do tego psychologia biznesu, strategie marketingowe, zarządzanie zespołem, mikro i makroekonomia, prawo, historia gospodarcza, finanse, geografia ekonomiczna czy rachunkowość

DUUUUUUUŻO LICZENIA- believe me- jestem po rocznej ekonomii, przy macierzach z matmy wymiękłam (jestem humanistką)...te kierunki mają Cię przygotować na przyszłego:

a) finansistę

b) właściciela dużej lub małej firmy

c) managera

d) szefa zespołu/ działu w firmie

e) ekonomiste (przeczuwa wpływ rynku na gospodarkę i na odwrót;)) doradza inwestorom, finansistom itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] ...te kierunki mają Cię przygotować na przyszłego:

a) finansistę

b) właściciela dużej lub małej firmy

c) managera

d) szefa zespołu/ działu w firmie

e) ekonomiste (przeczuwa wpływ rynku na gospodarkę i na odwrót;)) doradza inwestorom, finansistom itp

...nudnego człowieka w garniturze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matma studentowi nie straszna, filozofii nauczyc sie mozna na tym forum ;P, bilogia (no to po godzinach) - sie nauczysz ;), a rysowac kazdy potrafi tylko kwestia obroienia swojego "dzieła" :)

Ja mialem statystyke ekonomiczna, prognozowanie, ekonometrie, filozofie, etyke, matme i takie tam i wszystko sie da zdac :) wystarczy do tego podejsc z dystansem i wszystko sie uda - trzeba byc wytrwalym i sie nie poddawac - p.s. z prognozowania za 7 razem zdalem ;P ale zdalem :D

Zycze powodzonka a jak sie nie uda to cie odwiedzimy na slubowaniu w woju - czego ci nie zycze bo szkoda czasu na zabawe w błotku... ;)

 

purple: macierze to pikuś :D zaluj ze nie doszlas do prognozowania i ekonometrii :D tam jest jazda hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valery jak wyleciales ze szkoly, postaraj sie nie robic obiegowki i papierow nie zabieraj, do poki uczelnia ma papiery, nadal jestes studentem, dletego nie moja prawa wyslac nic do wku ;) czyli wku sie o Ciebie nie upomni, jezeli juz papiery zabrałes to w grudniu dostaniesz list polecony zeby stawic sie i odebrac papierek ze jestes gotowy wstapic w szeregi zetow ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności