Skocz do zawartości

Overpainting


weedlog

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 288
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam,(mój pierwszy post^^), tak sobie przeglądałem ten temat i podziwialem co potraficie wydostać z niedokończonych rysunków więc postanowiłem się zarejestrować i wrzucić mój stary projekt, jeden z pierwszych zresztą. Myślę że za szybko wkroczyłem na głęboką wodę:P Fajnie by było gdyby ktoś dokończył;]

dantesinfernoi.jpgE:trochę minęło czasu od ostatniego postu... mam nadzieję że nie macie za złe za odświeżenie tematu

Edytowane przez r0gal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam za złe, to fajnie że komuś czasami chce się podciągnąć jakąś moją prace, a poza tym głupio mi wrzucać wszystkie spidy do tego wątku by ktoś je podpicował. Oczywiste jest to że może i ja coś z tego wyciągnę, w końcu po to chyba ten wątek jest

 

Ładnie kolorki wyciągnąłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu nic dawno nie pisał, to może ja napiszę. Coś tam sobie dalej maluję i ostatnio chciałem zrobić coś takiego. Utknąłem jednak na takim jak widzicie etapie, bo słabo mi idzie wykańczanie czegoś takiego, potrafię sobie coś tam w wyobraźni ukształtować, ale jakoś nie mogę tego w PS'ie odwzorować. Może ktoś z Was będzie chciał i miał ochotę coś z tym zrobić.

 

postapo.jpg

 

Pozdrawiam, Cyanide.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma być prezent mojego brata dla jego dziewczyny na urodziny. Siedzę i kombinuję z uśmiechem dziewczyny, aby jakoś ładniej wyglądał i za nic nie mogę dojśc co mi tam w tym nie leży. Gotowe musi być jutro więc jeżeli znajdzie się tutaj jeszcze dziś jakiś dobry człowiek co mógłby mi pokazać co tutaj jest nie tak i jak lepiej zrobić ten uśmiech (a najlepiej taki aby było widać jeszcze zęby) to byłbym bardzo wdzięczny.

 

untitled-1.jpg

 

PS. Tak wiem, muszę kupić sobie Framed ink :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak do tego działu zagląda wyjątkowo mało osób. Cóż, trochę jeszcze pomęczyłem i wyszło mi coś takiego:

 

matelkaiklaudyna.jpg

 

Jak wejdzie tutaj jakiś PRO to niech napisze jak będzie mu się chciało jakąś konstruktywna krytykę, czy dobrze wybrnąłem (chociaż w części), czego nie zauważyłem, nad czym popracować.

 

Pozdrawiam,

Niedźwiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello :) Przeglądałem temat i bardzo mi się spodobał chociaż z przykrością przyznaję większość obrazków już wygasła :(

Ale fajnie było by reaktywować temat ja na razie jeszcze tylko jako ten który daje ale nie poprawia prac bo nie umie (JESZCZE :)

Więc jak mam ktoś ochotę to ja już dalej nie pociągnę tego rycerza : Dark_knight.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności