Skocz do zawartości

Model 3D : Zbroja


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No fajna. Pasek rzeczywiście nie pasuje - jakoś dziwnie leży. Ja bym ją trochę jeszcze zanieczyścił, bo jest jak lusterko. A masz zamiar zrobić cały komplet ?? (hełm, rękawice, buciorki itd.) a może pokusiłbyś się jeszcze na wymodelowanie jakiegoś samuraja co by mógł sobie tą zbroję dumnie nosić ?? :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm .. musze dopiero poćwiczyć modelowanie postaci .. bo tego jeszcze nie opanowałem ^^ Ale może jak się nauczę to kogoś dorobię.

 

A jeżeli mam przyznać szczerze, że symbol robiłem z głowy .. nigdy go nie widziałem wcześniej :) Ot taki cylinder i wymodelowane jakieś dziady w środku :)

 

Samą zbroję chciałem zrobić na kształt europejskich, ten pasek jest zerżnięty z konceptów Warhammera Online ^^ A co by z nim można zrobić, żeby bardziej pasował ?

 

PS. Przepraszam modów, za nazwę wątku.. po prostu trochę się zapomniałem. To się nie powtórzy :)

 

Pozdrawiam,

Solo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki Solo ale ta zbroja jest zdecydowanie nie historyczna;P, wiec moze nazwij oficjalnie 'zbroja fantasy':) chyba ze chcesz rzeczywiscie zrobić model historycznej zbroi to wyslij mi PM ktore wieki(europa) i zapodam Ci referki

Pozdrawiam!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności