Skocz do zawartości

Szybkie pytania nt. Softimage XSI


Muminek

Rekomendowane odpowiedzi

Co do linka to nie mam pojęcia ale wygląda mi to na jakieś oszustwo. Jeśli kupować XSI to tylko do wersji 7 z donglem sprzętowym. Win 7 i wtedy posłuży ci jeszcze lata całe.

 

Pytanie o naszyjnik.

 

Rigowałem postacie ale niestety nie z ekwipunkiem który ma sobie latać. Natomiast pamiętam że był świetny kurs na ten temat niestety nie pamiętam kto był twórcą. Przekopię jutro linki i spróbuję znaleźć to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 501
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzieki, a czemu wersja 7? Czy tu chodzi o "sprzed ery autodesku", ktory potrafi zabugowac wszystko ;)

 

Te ostatnie wersje które wyszły od AVIDa z ICE były z kluczami sprzętowymi. Taki soft podziałał by jeszcze bardzo długo pod warunkiem że zostawił byś system z tego okresu.

 

Po Autodesku jest inne licencjonowanie softu, pewnie jakiś ich patent. Jak Softimage wygaśnie w ich ofercie to nie będziesz miał wsparcia żadnego i powiedzmy że zmienisz dysk twardy albo coś i nikt Ci tego nie postawi na nowo.

 

Ja np. nie miałem klucza sprzętowego bo miałem Fundation to była taka tańsza wersja za 2k dla freelancerów (okrojona z kilku rzeczy) Chciałem przenieść go na nowy komputer i gdyby to był jeszcze AVID to zrobili by to bezproblemowo a tak to Autodesk mi odmówił.

 

- - - Połączono posty - - -

 

Znalazłem te tutoriale które poruszały bardziej zaawansowane rzeczy. Tego było chyba kilka częsci.

 

http://mainaerolosdh.tk/softimage-xsi-advanced-rigging-character-setup-volume-3-based-on-3-5-0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności