Skocz do zawartości

Teczka 2d - Koniu Sketchbook


Koniu

Rekomendowane odpowiedzi

Ok..

Więc miałem tu kiedyś temat ale regulamin się zmienił i chyba został usunięty gdyż nie mogę go znaleźć. Więc tym razem już poprawie nazwany topic i jadę z obrazkami...może na początek wrzucę to co dziś wypociłem...a później jakieś obrazki w których się specializuje ;)

no wiec na początek cos takiego...

[ATTACH=CONFIG]89664[/ATTACH]

Edytowane przez Koniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 221
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie no bez przesady z tym śledziowaniem. Już dobre kilka lat temu ktoś po raz pierwszy napisał że jestem śledziem digartu. A krechę kilka lat temu miałem taką :)

14127.jpg W 2003 roku śledziu to już niezłe komiksy smigał a ja ładnej ręki nie potrafiłem narysować :D . Od tego czasu troche w kresce sie zmienilo zarówno mojej jak i jego i poszła w stronę bardziej komercyjną. Czystą itd. - takie wymagania rynku ;). Chociaz patrzac po jego pracach ma wiekszosc lekkość krechy, ale on sobie moze na to pozwolic bo i tak sie bedzie podobało ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz....samoukiem jestem ;). Co prawda jak miałem kilka lat to chodziłem do Nowohuckiego Centrum Kultury na jakieś zajęcia z plastyki ale duzo sie tam nie nauczylem no i...braki są...

a teczke zalozylem aby mnie tu lepsiejsi pokierowali ;)

 

czekam na jakies rady...glownie pewnie w czystym digital paintingu....jak zrobic np. lepsze futerko tym stworkom ;)

 

dziekuje za mile slowo :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne to:)

Co do śledziowatości. Macie jakąś podobna manierę. Czy to w swobodzie kreski czy w sam nie wiem czym.

 

a tak śledziu zaczynał http://bp2.blogger.com/_5nn9gjYwx_w/Rn0xaYD-MXI/AAAAAAAAAQs/vRv-PkTsP8I/s1600-h/70b.jpg

 

:)

 

odezwał się ten nie śledziowaty hehe

prawda jest taka że wszyscy w trójkę macie swobodną krechę, kwestia jest taka że turururu jest rzeźbiarzem później koniu a śledziu najmniej chodzi mi o detal w rysunku, nom ale śledziu opowiada jak nikt inny :)

ps. prace superzaste man (kolo bez zęba zwalił mi zęba ty tej)

poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie same efekty trzaśniesz w illustratorze dużo szybciej. polecam znalezienie jakichś tutków z podstawami (ew. do mnie uderzaj, bo coś tam mam) ...

 

Dokładnie. Pomysłów Ci nie brakuje a Illustrator jest prosty do opanowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie może powtarzam ale:

Koniu jak ty co pryśniesz to klękajcie narody ! :)

 

Pozdrawiam twój zagorzały fan :)

 

P.S.

Tu prace wrzuciłeś chyba na reklamach co nie?? bo gdzieś o tej właśnie była przerwa w Egzekutorze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności