Skocz do zawartości

Need For Speed: Pro Street [DEMO]


naeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A mi się tam demo dość podoba, choć ...

 

1. Grafika miała być jak na pierwszych screenach ...

2. Fizyka jazdy miała być jak na filmikach ...

3. No i gra nie miała mieć Bug'u który co chwile zatrzymuje Animacje na milisekundy ...

 

Ogółem bardzo fajne - polecam wyścig na pustyni ;) jeden z 2óch...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ssa sie.... 25% na razie.... na screenach wygląda jak niedopracowane.... Dym wygląda baniato, jak na "volumentic", czy jak to go tam nazwali.... jak z fizyką to jeszcze nie wiem...

EA robi jeden minus - wydaje co roku fify, nhl'e, nba'ie, nfl'e itd. uaktualniając tylko składy, kupując nowe soundtracki(w fifie wielce soundtraxy, a podczas meczu i tak ich nie było, więc po co) i marnując swój czas, zamiast poczekać i posiedzieć dłużej nad jakaś grą i wydać coś porządnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie wydaje ze troszke marudzicie. Fakt, grafika nie miażdzy cohones;) ale nie o to chodzi. Przypomnijcie sobie pierwsze NFSy, szybkie samochodziki, bajeczne trasy przy ladnym sloneczku, maximum predkosci i maximum zabawy:D Jak dla mnie to moze byc godny nastepna hot pursuit ktory w polączeniu z 2 padami(+żywy oponent obok nas;)) dawal potężną dawkę zabawy.

 

EA robi jeden minus - wydaje co roku fify, nhl'e, nba'ie, nfl'e itd. uaktualniając tylko składy, kupując nowe soundtracki(w fifie wielce soundtraxy, a podczas meczu i tak ich nie było, więc po co) i marnując swój czas, zamiast poczekać i posiedzieć dłużej nad jakaś grą i wydać coś porządnego.

 

Tutaj się zgodzę co do fify. Dlatego gram w PESa od wersji 4;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do serii NFS'a to najlepiej wspominam Hot Pursuita 3, który był wówczas na PSX'a. Z tych nowszych NFS to Most Wanted, według mnie Carbona schrzanili, ale i tak TDU jest moim zdaniem najlepszą z samochodówek jakie dotychczas powstały - boli tylko liniowość mapki ;/.

 

Co do NFS Pro Street - nie podoba mi się ta gierka i już ;), zwłaszcza przez niejakie podobieństwo do Carbona gameplayem. Jedyne co dodali to system zniszczeń, który i tak nie zachwyca, także kokosów tu nie widzę.

 

Co do Crysisa - moja maszynka zaczyna się gubić na pół wysokich detalach,

ale gra jest znakomita ;].

 

Co do COD4 - wg. mnie całkiem fajna gierka, grafika dopracowana, animacja nie kwiczy w zaroślach, poza tym wole klimaty współczesne niż pół s-f ;].

 

A tak na marginesie to w podobnym terminie wychodzi jeszcze Kane & Lynch od IO. Ciekawe czy będzie miał siłe przebicia :).

 

Sorry za lekki offtop, ale chciałem wyrazić swoje zdanie ;).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności