Skocz do zawartości

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy


Nimrod

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem taki temat by dowiedzieć się co ostatnio oglądaliście, dobrze by było ghdybyście przy tytule dodali ocenę filmu czy warto obejrzeć czy nie. Nie muszą to być filmy nowe, ja np. dałem Piratów ktorych w Kinach juz raczej nie graja.

 

Jako, że założyłem więc zaczynam:

 

1. Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły - wg mnie bardzo dobry, świetna rola Johny Deepa

2. Władca Pierscieni: Powrót Króla - arcydzieło po wiecej informacji odsylam do osobnego watku ;]

 

Czekam na wasze posty.

 

EDIT: W związku z pytaniem Aragorna, mogą być to filmy zarówno z kina jak i z kompa, nawet z tv, (ale wtedy jakieś ciekawe które wam się naprawde podobają a nie np. Rambo IV który leci na Polsacie w każde święta ;) )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy chodzi Ci tylko o filmy ogladane w kinie, czy takze te np. na kompie ;)

 

OK, teraz odpowiedzi:

 

W kinie : WP: Powrot Krola - nie ma co pisac kto widzial ten wie.

Na kompie: Cialo - polska komedia, nakrecona na bardzo przyzwoitym poziomie, warto zobaczyc.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chetnie tu cos napisze...

Ale w moim wydaniu beda to \"wybitne nowosci\" :D

 

kino:

- MATRIX REWOLUCJE - cudowne efekty, a czasem ich spory przesyt, ale dobrze sie skonczyl i to mi sie podobalo, osobiscie wole REAKTYWACJE ze wzgledu na wieksza ilosc scen walk pojedynczych bohaterow...

 

TV:

- Haker - bardzo fajny luzny film polski, tylko niech wiecej nie robia takich efektow dzwiekowych do \"odglosow komputerow\" - litosci! :)

 

- 007 (najnowszy) - ehh kompletna pozazka, fatalnie zrobione efekty... im nowszy bond tym gorszy - nie ma startu do filmow serii 007 z Connerym czy Moorem!!!

 

- jakies nowe gwiezdne wojny (chyba I czesc) - ale podobalo mi sie nawet bardzo:)

 

- dzis z przyjemnoscia ogladne DIE HARD2 w Polsacie.

 

generalnie nie mam czasu, albo mi sie nie chce ogladac filmow wieczorem w TV poza tym 90% filmow to powtorki. Jesli juz cos ogladam to w 80% Discovery.

 

to tyle :)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmów z reguły nie oglądam zbyt często ale ostatnio obejrzałem sobie:

 

 

1. Resident Evil. Niezła sieka ale jak dla mnie to właściwie oprócz tejże sieki nic się nie działo.

2. Ukryty Wymiar. Schiza maksymalna:D. Może nie jakiś super film ale niezłe akcje potem można mieć:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kinie ostatnio to oczywiscie niesamowity Powrót Króla i Revolutions -jak dla mnie swietne filmy, oba tez zamykające swoje trylogie, w obu duzo sieki i swietnych efektow ...ślin:P

 

a w tv...to hmm, z tego co pamietam to z takich pamiętniejszych filmów obejrzałem armadeddona - film z nieco naiwną fabułą, ale muzyka...ach, cudo poprostu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio obejrzalem \"Tears of the sun\" z Willisem i Bellucci - niektóre rzeczy pokazywane w tym filmie są naprawdę makabryczne.

Pomijając typowy dla ameraykańskich produkcji patos, wylewający się szczególnie pod koniec, da się ten film oglądać.

 

Aha, ogladałem też \"Ligę Niezwykłych Dżentelmenów\" - STANOWCZO ODRADZAM - nagromadzenie bzdur na minutę przekracza chyba wszystko co do tej pory widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kino:

ja tam ostatnio byłem na władcy i szczerze mówiąć nie był taki fajny (spodziewałęm się czegoś lepszego).

 

Domek:

-taksańska masakra piłą mechaniczną -

jak dla mnie to nic specialnego

-smoking - nawet niezłe

-Scary Movie 3 - może być, są miejscami niezłe scenki.

 

Co w przyszłości:

- ostatni samuraj (mam, ale jakoś nie chce mi się oglądać)

przedewszystkim jakieś krwawe horrory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\"Tears of the sun\" bardzo nie przypadl mi do gustu, Bellucci wystapila tam tylko podobnie jak w Matrix, zeby pomachac, za przeproszeniem, cyckami.

 

Wlasnie ogladnolem Przekręt, ang. Snach (czy jakos tak), bardzo fajny film, tez warty polecenia.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\"Snatch\" jest zajebisty :D te akcenty :) kupa śmiechu i tyle :D a jeżeli ktoś lubi komedie typu \"American Pie\" czy choćby \"Scary Movie\" (amerykański humor) to polecam \"Not Another Teen Movie\" oraz \"Van Wilder\" :)

 

zdrówko [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż temat, ciekawy więc też się dopiszę.

Na początek coś z tv:

1. StarGate SG-1 - w sezonie 7 efekty specjalne już są naprawdę niezłe scenariusze poszczególnych odcinków czasem kuleją.

2. Ghost in the shell - Stand Alone Complex - suuuper serial, dużo bliższy komiksowemu orginałowi niż film fabularny, wart obejrzenia chociażby dla zobaczenia tachikom.

Z filmów fabularnych ostatnio zapadły mi w pamięć produkcje z drugiej półkuli:

1. Undead - australia, film stylizowany na horror z lat 60, czasem wychodzi amatroska gra aktorów, jednak świetne efekty i spory łądunek komizmu z nawiązką to rekompensują.

2. Martwica mózgu - nowazelandia, film wcześniejszy niż Unded i z trochę gorszymi efektami (jednak wykonanymi przez Weta Workshop, tych od LOTR jak by ktoś niewiedział), jednak wart obejrzenia.

3. Laputa - Castle in the Sky - anime, świetna kreacja świata przedstawionego, film po prostu powala szczegółowością rysunków, ciekawy scenariusz i świetna muzyka. Wykonany przez studio Gibli (Spirited Away, Mój sąsiad Tottoro).

4. Metropolis - kolejna anime, w znacznej części czerpiąca z filmu Fritz\'a Langa z 1926 roku o tym samy tytule. Nawiązania nie są jednak zbyt duże w zakresie scenariusza i dlatego film warto obejrzeć, chociaż niektóym może nie odpowiadać trochę inny styl rysunków, wyraźnie odbiegający od standartowej anime (jednak świetnie odpowiada on stylizacji na wysoce stechnicyzowaną wizję lat 20).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loozack podobal ci sie snath?? musisz obejzec \"lock stock and two smocking barrels\" czyli z polska \"porachunki\" mnie te dwa filmy rozlozyly na lopatki plakalem ze smiechu na nich...

polecam wszelkie monthy pythony..

ostatnio ostatni matrix - poza scena ataku robotow na miasto zion gdzie w kinepolis wrazenie bylo niesamowite to porazka.... reloaded bylo lepsze...

powrot krola - nic dodac nic ujac...

cialo - warto...

t3 - mieszane uczucia, do kina nie warto...

piaci z karaibow - super, johny deep powala, naprawde warto

lot nad qqlczym gniazdem - super nic dodac nic ujac

skrzydelko czy nozka - czy ktos pamieta ta komedie z loisem de finessem (jakos tak sie to pisze) polecam :)

swat - niezly ale bez rewelacji

25th godzina - niezly ale lepszy niz swat :)

kill bill - hehe no coz quentin tarentino hehe zobaczcie :)

underworld - hmm poza glowna bohaterka ten film ma malo atutow.. ale od biedy moze byc...

eh duzo by wymieniac na swieta odrobilem zaleglosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...

 

Co ostatnio widziałem??

-T3-eee... (jak często mawiają nasi politycy) mierny, efekty świetne, ale nic poza tym.

-Matrix revolutions-szkoda gadać/pisać po co oni to nakręcili... (dla kasy, a jakże [lol2])

-Ciało-bardzo dobra Polska komedia

-Pieniądze to nie wszystko-podobnie jak wyżej

-Equelibrium (czy jakoś tak)-bardzo dobry, jeden z lepszych filmów jakie widziałem

-Ghost in the shell-jednym słowem znakomity

-Akira-też fajny (dosyć stary)

-TLotR:RotK-Dobry, efekty też zapierające dech w piersiach, ale za dużo pożegnań i przywitań oraz, moim osobistym zdaniem, scen walki, przypominają one trochę wyciągnięte z jakiejś gry

 

To narazie wszystko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ostatnio widzialem... z tego co zapamietalem to byly to:

1. w TV

- \"Show\" - genialny film, swietne teksty, obnaza wszystkie programy typu reality

- \"Wyścig Szczurów\" - swietna komedia...

2. w kinie

- TLOTR \"3\" - tego komentowac nie trzeba

- \"Kill Bill\" - eee denne... szkoda gadac - zawiodlem sie... chociaz momenty byly dobre (animka)

3. na PC

- \"13 Ghosts\" - calkiem dobry horrorek

- \"Cube 2\" - niby stary film ale dopiero teraz widzialem... mi sie podobal i to bardzo (jedynki jeszcze ni ogladalem)

- \"Ghost Ship\" - cos jak \"13 duchow\" ale zdaje mi sie ze nawet lepsze

- \"Finding Nemo\" - uwielbiam takie animowane komedie... do shreka i potworow sie nie umywa ale i tak cool

- \"Jackass\" - (w wersji pelnego filmu) - ludzie chce byc jednym z nich ;-D... oni sa tak porabani ze az genialni w swojej glupocie

- Matrix 3 - lepszy od 2 ale gorszy od 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odyseja kosmiczna 2001 - najlepszy film jaki widziałem. Właściwie to nie film tylko dzieło sztuki.

 

Mechaniczna pomarańcza - kolejny świetny film Kubrika. Nieźle zakręcony.

 

Czas Apokalipsy - ....ja również uwielbiam zapach napalmu o poranku.... ;).

 

Ghost in the Shell - Ten film oglądałem od początku, aż po końcowe napisy ze szczęką na ziemi. Pojedynek w muzeum to po prostu mistrzostwo świata. Scena z \"otwieraniem\" włazu, zaparła mi dech w piersiach. Są to najlepsze filmowe sceny jakie dane mi było zobaczyć. Można zatonąć w atmosferze tego filmu.

 

Akira. - Kolejne świetne anime. Druga połowa filmu jest trochę przegięta, ale ogólnie kapitalny film. Piękna animacja.

 

Terminator 1 - Jak dla mnie wyprzedza kolejne części, o co najmniej 3 długości.

 

Obcy1 - jedyna część, jaką akceptuję. Mistrzostwo.

 

Łowca Androidów - kolejny bardzo dobry film, po Alien`ie Ridley`a Scotta.

 

Gorączka - niesamowity film akcji, praktycznie bez wad. Polecam.

 

Bez przebaczenia - najlepszy western jaki widziałem. Gratulację dla reżysera tego filmu, czyli dla Clinta Eastwooda.

 

Desperado 1 - Bardzo lubię ten film. Lekki i przyjemny. W sam raz na polepszenie humoru.

 

Piraci z Karaibów - Nawet fajny, ale spodziewałem się czegoś lepszego.

 

Matrix 2 i 3 - już wolę oglądać \"plebanię\" przez 2 tygodnie, non stop niż te wypociny braci W. Do dziś nie wiem jak udało im się nakręcić tak beznadziejne filmy. Jedno wiem na pewno : jedynka udała im się przez przypadek.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim filmem wszech czasów był \"Dzień Niepodległości\" (ach te sceny destrukcji miast...i te pojedynki w powietrzu !!...), aż do dnia obejrzenia Final Fantasy...Ten film tak mnie wciągną...że przez 2 kolejne dni nie mogłem normalnie myśleć...tylko Fantasy...Od razu widać, że duży wkład mieli Japończycy...według mnie, tylko oni potrafią pisać dobre scenariusze...amerykańskie kicze nie są niczego warte:(...w końcowych minutach FF łzy stanęły mi w oczach (a to naprawdę oznaka, dobrego filmu u mnie...;) )

Jeśli chodzi o anime, to jestem \"początkowym\" oglądaczem...ograniczonym do HYPER\'a (teraz już nie mam HYPER\'a...przeklęta Vectra :[ ) i do filmów takich jak: Vision Of Escaflone (bardzo dobre anime...MECHY, ŚREDNIOWIECZE, FANTASY ITP.), Gundam Wing (odlotowe anime, któe tak naprawdę trzeba obejzeć przynajmniej 2 razy, by je wpełni zrozumieć...MECHY, FOTURE, ZIEMIA\\KOSMOS), Cowboy Becop (również ciekawe anime, choć tak jak poprzednik...dopiero po 2 obejrzeniu spodobał mi się...)...

Chętnie bym obejrzał więcej...ale teraz nie mogę...;(

 

Co do Matix\'ów to racja...1 była najlepsza...reszta byla jak odgrzewany kotlet...:( (choć 3 podobała mi się pod względem efektów...)

 

TLOTR, jest dla mnie dalej zagadką...z jednej strony te klimaty mnie raczej nie interesują, a z drugiej mam ochotę obejrzeć wszystkie 3 naraz ( wiem, wiem dużo godzin...ale tylko w ten sposób, można ocenić film w 100%...)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się widziało?

10 ostatnio obejżanych filmów:

 

- Władca Pierścieni III : to już nie te same odczucia po wyjściu z kina co po pierwszej części + CAŁY seans gadający ludzie (koniec z kinem tylko zachaczę jeszcze o STar Wars ep. 3)

- Ostatni samuraj : bardzo dobre kino

- Uciekające kurczaki : ot lubię sobie od czasu do czasu obejżeć plastelinową parodię Wielkiej Ucieczki

- Żołnierze Kosmosu : KULT! KULT! KULT!

- Obcy - Ostatnie starcie : nie ogladać tego to jak, jak, jak.... nie wiem ale ŹLE

- Wonderful Days : pożądne anime, może nie z najwyższej półki ale pozytywne wrażenia

- K-Pax : cudo, można oglądać i oglądać. A muzyka boska

- Forrest Gump : nie było jeszcze tygodnia w ostatnich 3 miesiącachy bym go nie obejżał chociaż raz. Dzieło sztuki

- Freaky Friday : niby to już było, niby nic ciekawego, a jednak miłe i odprężające

- Toy Story I : jestem z siebie dumny. Znam juz na pamięć wszystkie pojawiające się w nim dialogi

 

I właśnie zasiadam do kolejnego dzieła, tym razem anime -> Armitage I,II,III,IV. Od razu się powspomina dawniejsze lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, nie wiedziałem ,że z was tacy koneserzy kurcze :D. Ale to dobrze, tak trzymać!

 

Ten wątek miał z założenia polegać na tym, że co jakiś czas chętni będą wpisywali co widzieli ostatnio, no cóż ja jeszcze od ostatniego posta nic wartego uwagi czasu obejrzeć nie miałem, wybieram się jednak w najbliższym czasie na Ostatniego Samuraja. Więc jak tylko obejżycie coś nowego śmiało piszcie.

 

 

Co do filmów które mam zamiar obejżeć w kinie to oprócz SW E3 na pewno wybiore się na TROJĘ (trailer wgniata w fotel).

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OAV - jeszcze na staruskich VHS\'ach ::P

 

Kłobuc - kapitalny film, parę momentów NIE PASUJE ale ogólnie cudnie.

Ja oglądałem w domku - ale to przynajmniej ma takie plusy, że mogę na spokojnie się wzruszyć. W kinie niekomfortowo się czuję.

Do tego jutro trzasnę sobie maratonik coś czuję - Kurosawa na tapetę pójdzie, a na czele boskie Siedmiu Samurajów.

 

Co do Troi - mnie wgniotło, chociaż taką flotę to normalnie by przez kilka stuleci zbierali :) A koń trojański jakiś taki MAŁY, spodziewałem się wiekszego KOLOSA :)

 

Sam obecnie nie czekam na nic (no poza SW E3) - zwykle te najciekawsze filmy przechodzą neizauważone, a ja lubię je odkrywać - ot by daleko nie szukać fenomenalny Life of Dawid Gale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja proponuje American History X, dosyc mocne srodki przekazu sprawia ze zapamietacie ten film dlugo...

Fight Club - cool...

Life fo David Gale - faktycznie dobry, warto...

Anger Management - goraco polecam :) dobra rola Jacka Nicholsona

aa i obejrzalem wczoraj niebezpieczny umysl.. hmm niezly ale mam mieszane uczucia moze dlatego ze caly czas cos mi przeszkadzalo...

a jak sie uda to w poniedzialek obejrze sobie ZLOTO DLA ZUCHWALYCH :) hehe to byl film, bez Donalda Sutherlanda nie byl by wart uwagi :)

misja - swietna muzyka no i obsada ( ta misja o misjonarzach :) bo kiedys kumpel przyniosl mi misje ale byl to jakis japonski fiml o mafii hehe)

 

ps a czasem jak jestem w jakimkolwiek urzedzie w naszym kraju przypomina mi sie film, qrcze jaki to byl tytul...cholera nie pamietam.. z michaelem douglasem, aaaa Falling Down :)

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie! Zapomniałbym o \"Fight Club\". Bardzo dobry film, świetnie zrealizowany, z pomysłem.

 

Do mojej listy dodałbym jeszcze ostatnio obejrzanego \"Hero\". Za piękne zdjęcia i niesamowite pojedynki. Tak samo z resztą podobał mi się \"Przyczajony tygrys, ukryty smok\".

 

A już niedługo wybieram się na \"Ostatniego samuraja\". Fajny film?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio oglądałem :

- \"Obcy : 8 pasażer Nostromo\" jak dla mnie kapitalny .

- \"LotR : Rotk\" - super nie zawiodłem się na ostatniej części :) Polecam !

- \"Gdzie jest Nemo\" - fajna bajeczka z świetnymi efektami - Gorąco polecam dla dużych i małych :D

- \"Kompania Braci \" - wszystkie odcinki - Zaj*****y serial polecam wszystkim a w szczególności tym co lubią filmy o 2 wojnie światowej

- \"Snajper\" - super filmik produkcji rosyjskiej . Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja troche starsze filmy:

czacha dymi - komedia wzorowana na braciach marx :) kupa smiechu

Dyktator (chyba taki tytul) charlie chaplin w roli hitlera...

indiana jones - trylogia ech to byly przygodowe filmy teraz juz takich nie robia :)

white man cant jump - jak ktos lubi kosza

crazy beautyfull - niezly film niezla muza

ostatni mohicanin - swietna muzyka i nie tylko

pierwsza polowa - resident evil - polecam

druga polowa - resident evil - odradzam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałem House of 1000 corpses - przyznam, że połaszczyłem się na ten film tylko ze względu na Rob\'a Zombie, który go wyreżyserował - no i bardzo się zawiodłem.

Ten film to chała jakich mało, beznadziejna historia, zero napięcia i tanie chwyty przerobione już na tysiące sposobów w tysiącach innych horrorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj obejrzalem \"Stuart Malutki 2\" w HBO, coz film - jak film, ale symulacja upierzenia ptakow wygladala nieprawdopodobnie realistycznie, doskonale takze zrealizowana dynamika - swietnie symulowane \"ciezkie\" przedmioty.

Dzis szykuje sie na MIB2 - ktorego jeszcze nie widzialem

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ponoc tom cruise malo nie starcil glowy podczas jednej z nich :)

a w niedziele widzialem film Davida Lyncha o dziadku ktory na kosiarce do trawy przejechal kilka stanow w USA do brata, dla pelnosci obrazu dodam ze do kosiarki mial przyczepiona przeczype :) w ktorej spal hehe

ale poza idea film nie byl smieszny... przemijanie, rozrachunek z zyciem te klimaty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja dodam rodzimej produkcji rewelacyjne okmedie:

MIS

CO MI ZROBISZ JAK MNIE ZLAPIESZ?

BRUNET WIECZOROWA PORA

KINGSAJZ

SEXMISJA

VA BANK1,2

NIE LUBIE PONIEDZIALKU no to juz takie sobie...

REJS...

 

ps czyzby jakis moj wczesniejszy post zostal skasowany? :) wcale bym sie nie zdziwil bo ni epamietam co tam napisalem ale wydaje mi sie ze nic takie BEE tam bylo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z seriali (tym razem zagranicznych) kocham \"Świat według Bundych\" oraz \"Różowe lata \'70\" :) pewnie sporo osób się ze mną nie zgodzi ale ten humor bije na głowę (według mnie :)) takie polskie \"hity\" jak \"Świat według Kiepskich\" czy \"13 posterunek\" (chociaż ten drugi czasami nawet ujdzie :))

z polskich lubię \"Rodzinę zastępcza\", naturalny, niczym nie przymuszony humor sytuacyjny :)

 

pozdrawiam [piwo]

 

P.S. Sikham, widziałem to, świetne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do seriali to South Park - najbardziej utkwił mi w pamięci odcinek, w którym Jezus z programu Jesus and Pals walczy w ringu z Szatanem. Warto dodać, że promotorem Szatana jest Don King :)

Nowszych odcinków raczej nie oglądam, bo nigdy nie mogę trafić odkąd zaczeli nadawać co dwa tygodnie.

 

Filmy z ostatnich dwóch dni.

Metropolis - Fritz\'a Langa z 1926 - lektura obowiązkowa dla fanów sf.

 

Identity - całkiem fajny film z ciekawym zakończeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam malo czasu na ogladanie filmow!

Ostatnio skusilem sie na \"Wladce Pierscieni - Powrot Krola\", \"Matrixa - Rewolucje\", a na kompie \"Ostatni Bastion\"...

Oceny:

Matrix - Rewolucje: najgorszy film jaki widzialem w ciagu ostatnich 2 lat...

LOTR3 - najlepszy film jaki widzialem w ciagu ostatniego roku (gdyby nie kilka scen to powiedzialbym, ze w zyciu...)

Ostatni Bastion: przyzwoite kino, dobre do jednorazowego odprezenia...

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie dzisiaj obejżałem na kompie film \"Black Hawk Down\" (nie pierwszy raz z resztą :)) i pewnie jeszcze nie raz to zrobię... powód ?? tak niesamowite ujęcia (Sławomir Idziak) oraz muzyka (Hans Zimmer) zdarzają się w filmach bardzo rzadko, w dodatku film jest oparty na faktach, więc nie ma tu bezsensownych scen typu \"jestem bohaterem i sam wszystkich rozwalę\"

mimo, że film jest już dość stary to polecam go każdemu, kto go jeszcze nie oglądał (jest ktoś taki ?? ;)), a jeżeli już oglądał... to niech obejży jeszcze raz :) głośniki na full !!

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności