Skocz do zawartości

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy


Nimrod

Rekomendowane odpowiedzi

Najnowszy predator - trzyma poziom, dobrze dopracowany i szczególnie doceniam go za doświetlenie i wyrazistość każdego kadru. Dotąd zwykle sceny walk w lesie, w nocy, były rozmazane, niewyraźne i bardziej sugestywne, niż czytelne. Tym razem każdy kadr jest jak żyletka.

Daleko temu do arcydzieła, ale w swojej klasie jest bardzo przyzwoicie zrobiony. Niemniej jednak po wyjściu z kina wystarczy reset RAM-u w głowie, bo zaśmiecać tym dysku nie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venom.

Najpierw, gdy zobaczyłem plakat, to zajarałem się jak stos suchych liści.

Potem zobaczyłem trailer i na ten stos ktoś nieźle nasikał.

Teraz zobaczyłem film i siki podeschły, ale pierwotnego ognia już nie wzbudziłem.

Nie chcę rzucać spoilerami, toteż powiem tylko to, co i tak już zdradził trailer: Venom nie przejdzie na Brocka w katedrze, po opuszczeniu Parkera na dzwonnicy, jak to było w historii oryginalnej. To zupełnie nowa fabuła, nie mająca nic wspólnego z wątkiem Spider-mana, osobny cykl wręcz. Dlatego też to nie Parker będzie kolejnym przeciwnikiem Venoma w planowanym sequelu, ale kto nim będzie - nie zdradzę. Musicie wytrzymać z tym do filmiku po napisach. :)

 

Aquaman: Wooow, teraz to Marvel będzie musiał ostro nadgonić produkcje DC. Epickie - to mało powiedziane.

Dobra fabuła, tempo, świetny Jason Momoa... Moim zdaniem:- must see.

Edytowane przez Shogun 3D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venom.

Najpierw, gdy zobaczyłem plakat, to zajarałem się jak stos suchych liści.

Potem zobaczyłem trailer i na ten stos ktoś nieźle nasikał.

Teraz zobaczyłem film i siki podeschły, ale pierwotnego ognia już nie wzbudziłem.

Nie chcę rzucać spoilerami, toteż powiem tylko to, co i tak już zdradził trailer: Venom nie przejdzie na Brocka w katedrze, po opuszczeniu Parkera na dzwonnicy, jak to było w historii oryginalnej. To zupełnie nowa fabuła, nie mająca nic wspólnego z wątkiem Spider-mana, osobny cykl wręcz. Dlatego też to nie Parker będzie kolejnym przeciwnikiem Venoma w planowanym sequelu, ale kto nim będzie - nie zdradzę. Musicie wytrzymać z tym do filmiku po napisach. :)

 

Aquaman: Wooow, teraz to Marvel będzie musiał ostro nadgonić produkcje DC. Epickie - to mało powiedziane.

Dobra fabuła, tempo, świetny Jason Momoa... Moim zdaniem:- must see.

 

przy okazji Eddie Brock nie jest socjopatą jak w komiksach, jak dla mnie jedyne plusy w tym filmie to wygląd venoma i walki

3/10

Tom Hardy pasował jak ulał do Eddiego Brocka ale niestety kazali mu zagrać postać która mocno odbiega od komikowego pierwowzoru( w komiksach nie był miekką pipką i loserem)

Ta niskobudżetówka lepsza

Edytowane przez tr3buh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle się dzieje w El Royale - film.... dziwny. Akcja dzieje się w jednym hotelu i jest w sumie niewielu aktorów. Bardzo plastyczny, artystyczny obraz. Początkowo niby nijaki. Ale z czasem fabuła coraz bardziej misternie się przeplata i zagęszcza, a film robi się coraz mocniejszy. Gdzieś czytałem opinię, że film jest zrobiony w stylu Tarantino. I faktycznie coś w tym jest.

Dla mnie film rewelacyjny (chociaż za Tarantino akurat nie przepadam )

Polecam.

 

https://www.filmweb.pl/film/Źle+się+dzieje+w+El+Royale-2018-795520

Edytowane przez Ajgor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A D The Bible Continues -

- oglądam ostatnio i może nie jest to 1:1 z Biblią, ale rzuca ciekawe nowe światło na zmagania Chrześcijan tamtych czasów z Rzymem. Mnie szczególnie podoba się przedstawienie postaci Św. Pawła. Jego przemiana, która dzieje się na przestrzeni kilku odcinków - mistrzostwo!

 

--------------------

jak zacząć

Edytowane przez maxaxa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiat pustyni - film już niemłody, bo z 2009 roku. Biograficzny. Historia życia supermodelki Waris Dirie oparta na faktach. Bardzo mocna, bardzo wstrząsająca. Jej życie to jeden ciąg tragedii i nieszczęść. Oglądałem wczoraj, a jeszcze dziś mi się ręce trzęsą z nerwów. Jeśli lubisz filmy rozrywkowe, efekciarskie z pościgami i strzelaninami, to nie jest film dla ciebie. Ale jeśli lubisz mocne kino o wstrząsających faktach, musisz to obejrzeć. Bez względu na płeć.

Generalnie film jest nie tylko o modelce. Ale też o jednym z najbardziej barbarzyńskich zwyczajów na świecie.

Edytowane przez Ajgor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Love Death and Robots (2019) - Kurde myślałem, że jak wejdę na forum to zobaczę dyskusję na 100 stron o antologii Netflixa a tu coś cicho :P Anyway, chciałem tylko pogratulować wszystkim zaangażowanym w projekt. Kawał dobrej roboty! Dla mnie oglądanie tego to było jak boże narodzenie w marcu ;) Kilka z tych shortów było tak wypasionych, że głowa mała (zaliczam do nich też ten o Platige'a). 10/10 za całość i mam nadzieję, że Netflix będzie kontynuował ten projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas wskrzesić jeden z popularniejszych niegdyś wątków. 

Król Lew (2019)

Byłem z córką, animacja, nie wiem czy coś lepszego pod kątek realizmu, jakości wyszło. Robi wrażenie.

Sam film - bardzo OK. Ale takie 7/10. Ciężko mi było przyzwyczaić się momentami do tego realizmu i dubbingu. Po prostu niektóre dialogi wyglądały bardzo dziwnie. Jeszcze nie jestem w stanie się wypowiedzieć czy jestem fanem tego ruchu Disney'a apropo rezygnacji z animacji na rzecz tego typu filmów. Zobaczymy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, adek napisał:

Czas wskrzesić jeden z popularniejszych niegdyś wątków. 

Król Lew (2019)

Byłem z córką, animacja, nie wiem czy coś lepszego pod kątek realizmu, jakości wyszło. Robi wrażenie.

Sam film - bardzo OK. Ale takie 7/10. Ciężko mi było przyzwyczaić się momentami do tego realizmu i dubbingu. Po prostu niektóre dialogi wyglądały bardzo dziwnie. Jeszcze nie jestem w stanie się wypowiedzieć czy jestem fanem tego ruchu Disney'a apropo rezygnacji z animacji na rzecz tego typu filmów. Zobaczymy.

 

No slyszalem rozne opinie 🙂 w sensie ze przez brak stylizacji i stylizowanej animacji nie czuc charakteru i emocji postaci. 

 

Ja ostanio bylem na nowym spidermanie i spoko 🙂 ciut gorszy w moim odczuciu niz jedynka, ale nadal trzyma poziom 🙂 wiec propsy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, adek napisał:

Czas wskrzesić jeden z popularniejszych niegdyś wątków. 

Król Lew (2019)

Byłem z córką, animacja, nie wiem czy coś lepszego pod kątek realizmu, jakości wyszło. Robi wrażenie.

Nie wiem, czy oglądałeś trzy ostatnie części Planety małp (Geneza, Ewolucja i Wojna)?  Robione podobnie. Początkowo nie mogłem się przyzwyczaić do tego widoku, ale później uznałem, że są świetne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dorzucę. 
Godzilla - Król Potworów.
Dla mnie sztos. Ale ja jestem fanem, więc pewnie jestem mało obiektywny. Ogromny ukłon w stronę fanów. Zrobione z dużym szacunkiem do oryginału. Epickość przez duże E, czuć skalę i jeśli ktoś lubi walczące ze sobą potwory, to jest to właściwy film. 🙂 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, KLICEK napisał:

 

 

nie wiem, ale to chyba bedzie jakies zloto 😄

Ponoć to jest pierwszy Jocker, którego da się porównać do tego wykreowanego przez Heatha Ledgera. A gdzieś czytałem nawet opinię, że jest lepszy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KLICEK napisał:

elegancko, w tym roku zostane w domu 😄

W sensie, że trailer zawiódł Twoje oczekiwania? Ja chyba nie mam zbyt dużych wymagań, bo jak do tej pory każde nowe Star Wars, które wyszło - konsumuję  z przyjemnością i także na te się chętnie wybiorę i kupię płytę do kolekcji. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności